Odpowiadasz na:
lanie od ojca

~Iwonaa
Temat dodał(a):
~Iwonaa -
Czy ktoś z Was mając 16 lat dostał lanie od ojca pasem prawie, że na goły tyłek? Musiałam zsunąć spodnie i położyć się na krześle w samych majtkach to upokarzające... i tylko za to, że poczuł papierosy, jeden raz zapaliłam i pierwszy raz dostałam takie lanie to chore

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: lanie od ojca

Napisał(a): ~Dawid -

Masz 16 lat i nadal dostajesz lanie po tyłku?Za głupie fajki?Słabe,chyba,że Twój ojciec ma skłonności sadystyczne i sprawia mu to przyjemność,będąc w Twoim wieku już dawno zapomniałem o pasie,jak coś napsociłem bądź wywiadówka przyniosła wieści nie takie jak powinne to miałem nakładane kary na określony okres czasu i to tyle.
PS-fajki też popalałem jak pół gimby i ojciec dramy nie robił,może dlatego,że sam palił i nadal pali :D

Re: lanie od ojca

Napisał(a): ~Dziadek -

Mikouajka Lanie dzieci jets patologia niezależnie od wieku dziecka i powinno byc karalne.
Gdyby moje dzieci zachowywały się tak jak dzisiejsze małolaty - bydło, to sikałyby po nogach. Idziemy z żoną chodnikiem, mija nas grupka 12-15 latków, rzucają k...rwami, ch...mi na cały głos. Jak myslisz? Miałem im zwrócić uwagę? Jak mi odpowie :co cię to stary ch..u obchodzi, to co mam zrobić? Odpiszesz? Czterech Budrysów nas było i rodzice, nie byliśmy maltretowani, raz zarobiłem kilka pasów na d..ę. Wzrok ojca był gorszy jak bicie. Tato już dawno nie żyjesz, ja nadal codziennie cię wspominam, kocham, i dziękuję ci, bracia także za te pasy. Wszyscy wyrośliśmy na uczciwych ,szanowanych i umiejących drugich szanować ,ludzi. Brawa dla nauczycieli,też już nieżyjących, od nich też mi się czasem oberwało.Jak usłyszysz niemiłe słowo od swojej latorośli, albo nie daj Boże zarobisz w buzię, ZMIENISZ ZDANIE!

Reklama

Reklama