39
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +0
39 ppt ?

Laserowa korekcja wzroku czy warto? (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Laserowa korekcja wzroku czy warto?

Napisał(a): ~Gość -

Witam serdecznie . Przymierzam sie do laserowej korekcji wzroku w ostatnim czasie bylem na wizycie kwalifikacyjnej w klinice Optegra w Poznaniu u Dr Grzeszkowiaka i sie zakwalifikowalem takze nadaje sie do zabiegu ,moja wada jest wrodzona i mam -5 wiec wada spora Doktor uznal ze metoda FemtoLASIK
jest najlepsza
Mial ktos z was podobna wade i robiona w tej klinice?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Laserowa korekcja wzroku czy warto?

Napisał(a): ~telka -

dla mnie sprawa jest jasna, że warto. Z wadą męczyłam się od małego. -7 to jest już niestety spora wada, nie da się normalnie funkcjonwać bez okularów. Po 30 latach męczenia zdecydowałam się na korekcję wzroku., Wybrałam metodę lentivu, bo jest nowoczesna i bezbolesna. Zabieg miałam w Optegrze w Łodzi, polecano mi tę klinikę ze względu na specjalistów i jakość zabiegów i obsługę. Wszystko poszło zgodnie z = planem. Teraz dopiero czuję, jak okulary mocno mnie ograniczały... :)

Reklama

Napisał(a): ~Iksi -

Pewnie że warto. Byłam na wizycie u lekarza w Optegrze bo się okazało ze mam zaćmę. I na tym spotkaniu, dowiedziałam się różnych opcji jak mogę pozbyć się tej choroby. No i jestem w sumei zadowolona ze trafiłam do tej kliniki bo się mną w pełni zaopiekowali.

Reklama

Napisał(a): ~Gość -

~telka dla mnie sprawa jest jasna, że warto. Z wadą męczyłam się od małego. -7 to jest już niestety spora wada, nie da się normalnie funkcjonwać bez okularów. Po 30 latach męczenia zdecydowałam się na korekcję wzroku., Wybrałam metodę lentivu, bo jest nowoczesna i bezbolesna. Zabieg miałam w Optegrze w Łodzi, polecano mi tę klinikę ze względu na specjalistów i jakość zabiegów i obsługę. Wszystko poszło zgodnie z = planem. Teraz dopiero czuję, jak okulary mocno mnie ograniczały... :)
Ja mam miec robiony zabieg za 3 dni , pytanie z mojej strony jak dobrze teraz widzisz , czy w 100%, czy jest jakieś ograniczenie

Napisał(a): ~Olek33 -

Ja jestem po zabiegu, niesamowite uczucie móc wreszcie widzieć bez okularów no i jaka wygoda, że nie muszę ich wszędzie ze sobą mieć. Ja akurat robiłem w Medicover szpital ten zabieg - mają najnowocześniejszy laser do takich zabiegów i naprawdę dobrych specjalistów. A to wzrok więc tutaj ma to jeszcze większe znaczenie

Napisał(a): ~opiq -

pewnie, że warto. JA miałam miesiąc temu i teraz dopiero czuję jaki to jest komfort, że nie trzeba zakładać okularów do czytania, mogę chodzić na fitness bez okularów i wszystko widzę. :) JA miałam zabieg we Wrocławiu w Optegrze. Obawiałam się, że tak ciepło a ja robię laserową korekcję, ale doktor uspokoiła mnie, że to nie ma znaczenia i rzeczywiście zero komplikacji

Napisał(a): ~Mia88 -

riszczi a jakiś konkretny zabieg miałas? bo ja szczerze mówiąc myślę o Lentivu - najszybciej się do siebie dochodzisz po korekcji.i szczerze mówiąc jak dla mnie to tylko Optegra wchodzi w rachubę!
Hej, to i ja sie dołączę do dyskusji. jestem po tym zabiegu i powiem Ci tak, jeżeli masz możliwość to jak najbardziej , decyduj się na ten zabieg.Jest krótki okres rekonwalescencji. A kiedy chcesz robić zabieg?

Napisał(a): ~namka -

ja jestem po Lentivu także i bardzo polecam zabieg bo jest warty tego. Szybko i dokładnie. No i szczerze mówiąc do pełnego widzenia wróciłam bardzo szybko. Także jak dla mnie Optegra to doskonałe miejsce na leczenie!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zabieg clearvu lodz opinie
  • laserowa korekcja wzroku opinie
Do góry strony: Laserowa korekcja wzroku czy warto?