3 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń176 tys.
  • Odpowiedzi1 tys.
  • Ocen na +0
3 tys. ppt ?

Laserowa korekcja wzroku - warto? (1488)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Laserowa korekcja wzroku - warto?

Napisał(a): Gość -

Czy ktoś z was miał laserowe poprawianie wzroku? Czy uważacie, że warto to zrobić, gdy ma się małą wadę wzroku? Słyszałem opinię, że nie wszystkim jest tak łatwo powrócić do normalnego trybu życia po takim zabiegu, gdyż świat widzi się zupełnie inaczej i staję się one wręcz przerażający...
INTERIA.PL

Re: Laserowa korekcja wzroku - warto?

konroman, ja słyszałam, że jest to metoda bezpieczna i mogąca zredukować wadę wzroku nawet do zera... poczytaj w kilku źródłach, np. na tym portalu dobrze jest to wyjaśnione:http://portal(...)-wzroku
sama jestem krótkowidzem i w przyszłości planuję operację, mam nadzieję, że będą na to pieniążki, bo słyszałam, że operacja jest kosztowna, ale... co tam... :)

witam.. miaqłam korekcje laserową wzroku w 2008 roku.. z dużą wadą rzędu -4 i sporym astygmatyzmem 6.. i musze powiedzieć że to była jedna z najwspanialszych rzeczy jaka mi się wtedy przytrafiła.. z tym że moja wada bardzo utrudniaął mi normalne funkcjonowanie.. zawsze było nie pani przy komputerze to pracować nie może.. prawojazdy tak ale na 5 lat.. i tak w kółko.. od tamtego czasu mineły 3 lata.. moja twarz zmieniła się.. mam większe oczy..:) 19 lat chodzenia w szkiełkach zrobiło swoje.. koszt nie mały rzędu 5 tyś.. ale było warto..:)

Reklama

Pamiętajcie jednak, że to nie od lasera lecz planującego zabieg zależy jego powodzenie, dlatego dobrze sprawdźcie doświadczenie i opinie jakie zyskał sobie lekarz wykonujący. To nie chirurgia plastyczna, więc nie da się robić poprawek, poza może jedną, jeśli warunki pozwolą.

witam
Miałam laserową korektę wzroku w 2008 roku w grudniu we Wrocławiu.Koszt takiego zabiegu wtedy to 2400zł za oko,czyli 4800 zł i powiem tak WARTO!!!
Robiłam oba oka na raz gdyż bałam się ,że stchórzę :) gdyby coś mnie bolało . Rehabilitacja po zabiegu nie jest tragiczna trzeba się oszczędzać ( nie dźwigać,nie przemęczać wzroku zbyt długim siedzeniem przed kompem) przez około 6 tygodni,ale o wszystkim i wszystkich przeciwwskazaniach i dalszych wizytach zostaniesz poinformowana przez lekarza prowadzącego. Na dzień następny po zabiegu konieczna jest wizyta u lekarza który ściągnie ( w moim przypadku ,bo robiłam 2 oka) soczewki i wtedy to jest to :) na 100% widoczność ,świat wydaje się całkiem wyraźny, :).
Miałam w jednym oku -4 i astygmatyzm a w drugim to -6 i za pierwszym razem zredukowano mi do 0 .
Polecam taką korektę.....
1.Szybko się zwróci (koszt soczewek,płynów,okularów)
2.Wygoda i komfort
i jeszcze jedno nic nie boli :)
w razie jakiś jeszcze pytań proszę pytać jak tylko będę mogła chętnie odpowiem
pozdrawiam Kajoka

Reklama

Mialem korekcje wady wzroku 6 lat temu przy malej wadzie -1.5. na prawe oko(lewe jest 0) nie mam obocznosci widzenia ale to byla wada tego ze zawsze mialem wade tylko na jedno ok. operacja udala sie i nie ,am wiekszych problemow(poza niewielka nieostroscia widzenia po zmroku i przy sztucznym oswietleniu np w marketach) dalej mam nieobocznosc widzenia ale nie wplywa to na ogolny obraz (nie patrze rowno jednym i drugim okiem i nie powroce juz nigdy prawdopodbnie do normalnosca ale to nie wina zabiegu). zabieg wykonalem w klinice w katowicah pod przwodnictwem doktor Giereki wykonywali to specjalisci ze stanow(nylem kroliczkeim doswiadczalnym na nowy laser ktory przybyl ze stanow) Bardzo polecam ten zabieg! Kuba

Reklama

Poddałam się zabiegowi 5 lat temu, ale ja miałam sporą wadę -6 i do tego lekki astygamtyzm. Od dziecka nosiłam denka i przyznam szczerze, że przez pierwsze dni po zabiegu nie mogłam się przyzwyczaic do mojego nowego wyglądu, co więcej, nie za bardzo się sobie podobałam. Przez miesiąc odczuwałam straszny dyskomfort, a czasem nawet ból, oczy mi wysychały, ale moja pani doktor przepisała mi milion kropel, które ostatecznie mi pomogły. Sam zabieg jest bezbolesny i szybki i mimo tego dyskomfortu potem, naprawdę warto poddać się zabiegowi. Tylko, jak ktoś wyżej napisał, nie oszczędzaj na tym (w końcu chodzi o Twoje zdrowie) i wybierz profesjonalną klinikę.

Watt, ja za skorygowanie jednego oka płaciłam około 2,5 tysięcy, nie pamiętam dokładnie. Zabieg miałam w klinice doktora Szaflika, ale nie wiem czy ceny nie uległy zmianie. Wydaję mi się, że czas dochodzenia do siebie jest indywidualny dla każdego człowieka. Ja dopiero po ok. miesiącu czułam się w miarę normalnie. Przed zabiegiem musisz się umówić na konsultacje, bo nie wiem czy wiesz, ale nie każdy może być zakwalifikowany do tego typu zabiegu.

Napisał(a): gość -

Ale takie darmowe badania to chyba te podstawowe bandanie które określi Ci czy masz wadę a jeśli tak to jaką. Ja mam takie badania za kilka dni ale z tego co mi mówiono to jest tego trochę, im więcej tym lepiej oko będzie przebadane, wiadomo. Z tego co zapamiętałam to ostrość wzroku, grubość i kształt rogówki, ogólna budowa oka, siatkówki.
Ja nie wiem czy zwykły okulista to podsunie komuś pomysł z laserem, dla niego to utrata pacjenta i jego pieniędzy :). Zresztą to powinna być decyzja samodzielna.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Laserowa korekcja wzroku Kielce opinie
  • korekcja wzroku warszawa opinie
  • korekta wzroku cena
  • laserowa korekcja wzroku forum
  • laserowa korekta wzroku opinie
  • okulus kalisz forum
  • laserowa korekcja wzroku wrocław opinie
  • laserowa korekcja
  • operacja laserowa oczu cena
  • laserowa korekcja wzroku opinie
  • operacja wzroku koszt
  • operacja wzroku cena
  • laserowa korekcja wzroku cena
  • laserowa korekta wzroku cena
  • czemu zrobiłem laserową korekcje wzroku
Do góry strony: Laserowa korekcja wzroku - warto?