3 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń175 tys.
  • Odpowiedzi1 tys.
  • Ocen na +0
3 tys. ppt ?

Laserowa korekcja wzroku - warto? (1483)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Laserowa korekcja wzroku - warto?

Napisał(a): gość -

Metoda EBK jest jedną z mniej inwazyjnych metod. EBK nie wymaga stosowania alkoholu czy mikrokeratomu do odseparowania nabłonka. Za pomocą specjalnego urządzenia lekarz precyzyjne odseparowuje nabłonka rogówki. To urządzenie gwarantuje, że głębsze warstwy rogówki pozostają nienaruszone, co ma wpływ na krótszy okres gojenia. Oprócz wady jeszcze inne czynniki brane są pod uwagę przy doborze metody korekcji. Metoda EBK może być wykorzystywana u pacjentów z głęboko osadzonymi oczami czy też cienką rogówką. Proponuję wybrać się na badania do dobrego lekarza.

Napisał(a): Gość -

Moja ciotka z Gdańska robiła sobie laserowa korekcję wzroku w klinice Blikpol w Sopocie. Klinika mieści się w tym sławnym krzywym domu. Jest bardzo bardzo zadowolona.Poprawił jej się wzrok z +4D do +1D. Mówiła, że tam można skorygować wady od +6D do -12D i jednocześnie astygmatyzm.Jak ta okulistyka się rozwija.

Reklama

Reklama

Jeżeli pytasz o EBK, to polecam Ci warszawską klinikę na ul. Grzybowskiej. Wiem, że tam często wykonywane są zabiegi właśnie tą metodą i pacjenci są bardzo zadowoleni z efektów. W internecie znajdziesz dużo opinii na ten temat.

gość W której klinice te metoda jest najbardziej powszechna i gdzie ją robią?

Ceny są porównywalne. Może w tych najlepszych klinikach jest troszeczkę drożej, ale warto dopłacić i mieć pewność, że trafiło się do najlepszego lekarza. Ważne jest, by przy wyborze kliniki kierować się jej renomą. Na zdrowiu nie warto oszczędzać. Szczególnie jeżeli chodzi o tak delikatna materię, jaką są oczy.

gość Doktor Łukasz Cwalina z Weiss Klinik - czy ktoś może cokolwiek o nim? Mam mieć u niego zabieg i poszukuję informacji o tym lekarzu.
Ja miałam zabieg w tej klinice, ale u doktor Rogowskiej-Godeli. Ta lekarka jest jak najbardziej OK, cierpliwa, spokojna i bardzo sympatyczna.

gość To na pewno tam? Nie słyszałam o takiej lekarce? Miałaś korekcję laserową?
Tak, Weiss Klinik w Chorzowie. Operuje tam dr Anna Rogowska-Godela, u niej też miałam kwalifikację. Wcześniej pracowała na Ceglanej w Katowicach.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Laserowa korekcja wzroku Kielce opinie
  • lentivu opinie
  • lentivu skutki uboczne
  • laserowa korekcja wzroku opinie
  • metoda lentivu opinie
  • mavit korekcja opinie
  • zabieg korekcji wzroku opinie
  • laserowa korekta wzroku przy plusach krakow
  • piotr marszalik opinie
  • lentivu boj si
  • lentivu opinie 2017
  • rzeszw laserowa korekta wzroku
  • zabieg lentivu opinie
  • opinie wrocaw operacja laserowa oczu
  • femtolasik czy lentivu
Do góry strony: Laserowa korekcja wzroku - warto?