3 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń166 tys.
  • Odpowiedzi1 tys.
  • Ocen na +0
3 tys. ppt ?

Laserowa korekcja wzroku - warto? (1387)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Laserowa korekcja wzroku - warto?

Napisał(a): gość -

gość Aaaa to ja szukam lekarki w Warszawie, myślałam że mówisz o Cmo Laser, a tam operują inni lekarze no nic będę pytać dalej kogo tu wybrać, szczerze mówiąc nie ma mi kto polecić lekarza...
A masz za sobą już te badania kwalifikacyjne? kiedy planujesz zabieg? pamiętaj żeby soczewki zdjąć (jeśli nosisz oczywiście) co najmniej 2 tyg przed tymi badaniami
INTERIA.PL

Nie, jestem jeszcze przed badaniami, a zabieg planuje na luty więc muszę się niedługo wybrać ale jeszcze ciągle mam obawy i się tym stresuje... wiem, że na pewno pójdę do Kliniki na Grzybowskiej, ale też nie zdecydowałam się jeszcze na żadnego lekarza..

W tej klinice nie będziesz miała problemu, cała kadra pracuje długo i ma duże doświadczenie, ja osobiście byłam u doktor Gadomskiej, która moim zdaniem ma bardzo fajne podejście do pacjentów i nawet można do niej dzwonić w pilnych sprawach.

Reklama

Robił ktoś korektę laserową w citomedzie w Toruniu? Jestem po badaniu kwalifikacyjnym,zabieg koniec lutego. Troche się przestraszyłam czytając dokumety do wypełnienia w klinice.Wiem,że muszą poinformować o możliwych komplikacjach, ale jakoś mnie to przestraszyło ;)

gość Robił ktoś korektę laserową w citomedzie w Toruniu? Jestem po badaniu kwalifikacyjnym,zabieg koniec lutego. Troche się przestraszyłam czytając dokumety do wypełnienia w klinice.Wiem,że muszą poinformować o możliwych komplikacjach, ale jakoś mnie to przestraszyło ;)
Hahhaa miałam to samo!!!! 3 kartki drobnym drukiem całe instrukcje przed, po zabiegu i możliwe powikłania itd. Lekarka się zaczęła śmiać, że to tylko tak strasznie opisane jest:) O klinice niestety nic nie powiem, bo ja byłam w Weiss Klinik.

Reklama

Witam. Przeczytałem chyba ze sto wpisów o wyborze lekarza, klinice, czy warto zapłacić więcej itd… Otóż dużo bardziej istotne są cechy osobnicze pacjenta, sposób gojenia się ran itd… oraz bezpieczna kwalifikacja do zabiegu. Dlatego nie ważne jest nazwisko lekarza i adres kliniki. Na świecie jest 2-3 producentów tego typu sprzętu więc wszędzie jest praktycznie to samo. To różna konstrukcja oczu pacjenta odpowiada za większość ryzyka operacyjnego. Dlatego też ryzyko będzie takie samo u lekarza xxx za 3000 tyś zł jak i za milion dolarów w stanach. Pozdrawiam

Reklama

gość Witam. Przeczytałem chyba ze sto wpisów o wyborze lekarza, klinice, czy warto zapłacić więcej itd… Otóż dużo bardziej istotne są cechy osobnicze pacjenta, sposób gojenia się ran itd… oraz bezpieczna kwalifikacja do zabiegu. Dlatego nie ważne jest nazwisko lekarza i adres kliniki. Na świecie jest 2-3 producentów tego typu sprzętu więc wszędzie jest praktycznie to samo. To różna konstrukcja oczu pacjenta odpowiada za większość ryzyka operacyjnego. Dlatego też ryzyko będzie takie samo u lekarza xxx za 3000 tyś zł jak i za milion dolarów w stanach. Pozdrawiam
Masz rację ale ten sprzęt właśnie musi obsługiwać ktoś kto się na tym zna:) bo tak to każdy mógłby usiąść za sterami maszyny i robić zabiegi!!!! Kwalifikacja jak piszesz jest najważniejsza i tu wiedza lekarza jest równie nieoceniona!!! Lekarz i klinika są więc jak najbardziej istotne w wyborze miejsca, gdzie zabieg chcemy zrobić.

Mam mieć zabieg 24 lutego w Weiss Klinik. Najpierw modliłem się żeby się zakwalifkować, a teraz strach mnie oblatuje. Wątpliwości coraz więcej i więcej. Moja wada to -3 i -2,25, astygmatyzm -0.75 i -0,5. Czy ktoś miał podobną wadę i mógłby się podzielić, czy po zabiegu widzi dobrze? Czy jest ktoś kto miał zabieg w tej klinice?

gość Małą masz wadę więc nie masz się co stresować,przy wyborze kliniki warto też sprawdzić jaki mają sprzęt, należy też zwrócić uwagę na sterylaność kliniki no i lekarzy ale to już oczywiste:)
Mała wada? to mnie pocieszyłeś/-aś:) klinika jest raczej OK, czysto tam mają:P lekarze chyba OK również, mają dobre opinie. Im bliżej tym bardziej się stresuję, najbardziej chyba tego grzebania w oku, czy w ogóle coś się widzi że grzebią w oku? a Ty jesteś po zabiegu? jak efekty?

Tak, jestem po korekcji laserowej. U mnie wszystko przebiegło szybko i bez komplikacji. Oczy ładnie się wygoiły i nie było powikłań. Przed zabiegiem moja wada wynosiła -4,5 i -4,25. Teraz widzę bardzo dobrze. Mam 0 ,a w drugim -0,25 ale na szczęście nie muszę zakładać okularów, bo bez nich widzę doskonale. Co do samego zabiegu, to niczego nie czujesz. Oko jest dobrze znieczulone. Tak więc nie masz czego się obawiać.

Mam wadę, taka samą, jak Ty przed zabiegiem, tj. -4,5 i -4,25. Ostatnio zaczęłam rozważać zrobienie zabiegu korekcji laserowej. Poszukuję dobrego lekarza najlepiej z Warszawy. Nie chciałabym gdzieś dalej jeździć, bo nie mam prawa jazdy i jestem skazana na komunikację miejską. Możesz kogoś polecić?

gość Małą masz wadę więc nie masz się co stresować,przy wyborze kliniki warto też sprawdzić jaki mają sprzęt, należy też zwrócić uwagę na sterylaność kliniki no i lekarzy ale to już oczywiste:)
Ciekawe niby jak to można sprawdzić jaki sprzęt ma klinika jak ktoś sie zna na oko na sprzecie - co "ładny, nieładny"? Czy jak?

W Warszawie masz kilka opcji, jeżeli chodzi o zrobienie korekcji laserowej - oczywiście mam na myśli dobre kliniki. Możesz też pójść do mojej lekarki - dr Gadomskiej, którą polecam, bo jest naprawdę świetną specjalistką. Przyjmuje w centrum, na ul. Grzybowskiej.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • laserowa korekcja wzroku opinie
  • laserowa korekcja wzroku cena
  • laserowa korekta wzroku opinie
  • laserowa korekta wzroku cena
  • laserowa korekcja wzroku forum
  • lentivu opinie
  • korekta wzroku cena
  • operacja laserowa oczu cena
  • korekcja laserowa wzroku opinie
  • korekcja wzroku cena
  • laserowe usuwanie wady wzroku cena
  • laserowa korekcja wzroku wrocław opinie
  • laserowa korekcja wzroku czy warto
  • okulus kalisz forum
  • operacja laserowa oczu koszt
Do góry strony: Laserowa korekcja wzroku - warto?