3 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń176 tys.
  • Odpowiedzi1 tys.
  • Ocen na +0
3 tys. ppt ?

Laserowa korekcja wzroku - warto? (1488)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Laserowa korekcja wzroku - warto?

Napisał(a): gość -

Ja też jestem w szoku jak technika poszła do przodu, za 20 lat to nikt nie będzie chodził w okularach. Ja jestem z Warszawy więc nie będę jechała do Sopotu, pewnie wybiorę ten okolaser skoro tacy dobrzy specjaliści. Czy od razu powiedzą mi do jakiej wady da się zniwelować?

CzarnaPorzeczka A która dokładnie metoda jest najlepsza?
Każda metoda jest dobra, pod warunkiem, że jest dobrze dopasowana do konkretnego pacjenta. Dlatego bardzo ważne są badania kwalifikacyjne, na podstawie których dobiera się odpowiedni zabieg. Warto udać się w tej sprawie do dobrej, sprawdzonej klinki, gdzie masz pewność, że przeprowadzą prawidłowo kwalifikacje.

Reklama

gość
gość U mnie było wszystko dobrze od razu po korekcji. Jednak słyszałam, że czasami potrzeba czasu, żeby wzrok się ustabilizował po zabiegu. Ja akurat robiłam zabieg u konkurencji, bo w CMO Laser. Bardzo jestem zadowolona z ich usług.
a miałaś metodę EBK również czy inną? wiem, że po tych głebokich metodach widzi się szybko dobrze
Miałam EBK i jestem bardzo zadowolona z efektów. Metoda ta jest skuteczna, czego dowodem jest całkowicie usunięta wada wzroku. Poza tym EBK jest jedna z mniej inwazyjnych metod korekcji, dzięki temu wszystko goi się o wiele szybciej.

gość
gość
gość U mnie było wszystko dobrze od razu po korekcji. Jednak słyszałam, że czasami potrzeba czasu, żeby wzrok się ustabilizował po zabiegu. Ja akurat robiłam zabieg u konkurencji, bo w CMO Laser. Bardzo jestem zadowolona z ich usług.
a miałaś metodę EBK również czy inną? wiem, że po tych głebokich metodach widzi się szybko dobrze
Miałam EBK i jestem bardzo zadowolona z efektów. Metoda ta jest skuteczna, czego dowodem jest całkowicie usunięta wada wzroku. Poza tym EBK jest jedna z mniej inwazyjnych metod korekcji, dzięki temu wszystko goi się o wiele szybciej.
a to tak jak ja EBK :) zgadzam się z Tobą, że to super metoda, ja widzę już bardzo dobrze, czasami są zaburzenia w ostrości obrazu, ale generalnie OK. Za 2 tygodnie mam kontrolę tę miesięczną po zabiegu i dowiem się, czy u mnie zeszło do zera.

Reklama

Rozumiem, że po zabiegu laserem widzi się dobrze bez okularów. Ale ile trwa ten efekt? czy oko już nie rośnie i wada nie ma szans się pojawić? rozważam ten zabieg, jestem już prawie zdecydowany, ale zastanawiam się czy nie będzie to wyrzucenie pieniędzy w błoto!

W medycynie nigdy nie masz 100procentowej gwarancji, że wszystko się uda. Ale jest tylu zadowolonych pacjentów, u których korekcja zakończyła się pełnym sukcesem. U mnie też jest coraz lepiej. Zaburzenia ostrości widzenia ustąpiły, a wada zeszła do 0.

Reklama

gość W medycynie nigdy nie masz 100procentowej gwarancji, że wszystko się uda. Ale jest tylu zadowolonych pacjentów, u których korekcja zakończyła się pełnym sukcesem. U mnie też jest coraz lepiej. Zaburzenia ostrości widzenia ustąpiły, a wada zeszła do 0.
Tak to jasne, że nie ma 100% gwarancji, ale ciekawi mnie jak to jest z wiekiem i widzeniem po zabiegu, czy cały czas jest idealnie? Ty jaką miałeś wadę, ile jesteś po zabiegu?

Napisał(a): Gość -

gość Ja też jestem w szoku jak technika poszła do przodu, za 20 lat to nikt nie będzie chodził w okularach. Ja jestem z Warszawy więc nie będę jechała do Sopotu, pewnie wybiorę ten okolaser skoro tacy dobrzy specjaliści. Czy od razu powiedzą mi do jakiej wady da się zniwelować?
W Sopocie masz też Blikpol - znani z tego, że mają naprawdę super sprzęt - identyk jak ten, który do swoich operacji u żołnierzy używa NASA:)
A o stopniu zniwelowania wady wzroku to wszędzie dowiesz się dopiero po badaniach

danika
gość Ja też jestem w szoku jak technika poszła do przodu, za 20 lat to nikt nie będzie chodził w okularach. Ja jestem z Warszawy więc nie będę jechała do Sopotu, pewnie wybiorę ten okolaser skoro tacy dobrzy specjaliści. Czy od razu powiedzą mi do jakiej wady da się zniwelować?
W Sopocie masz też Blikpol - znani z tego, że mają naprawdę super sprzęt - identyk jak ten, który do swoich operacji u żołnierzy używa NASA:)
A o stopniu zniwelowania wady wzroku to wszędzie dowiesz się dopiero po badaniach
Naprawdę, identyk? a ci żołnierze z NASA tam robią zabiegi w Sopocie?

Napisał(a): Gość -

Sama nigdy nie korzystałam z takich grupowych zakupów i kuponów na zabiegi. Ale trochę bałabym się, że zostanę potraktowana adekwatnie do tego ile zapłaciłam. Poza tym zawsze lepiej zdać się na własną ocenę, gdzie chcemy mieć wykonaną taką laserową korektę. Słyszałam, że w Trójmieście dobre opinie zbiera klinika Blikpol, chociaż pewnie porównałabym sobie jej ofertę jeszcze z innymi.
Nie ma co decydować się na szybko. Ostatecznie trzeba na to wydać ładnych kilka tysięcy.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Laserowa korekcja wzroku Kielce opinie
  • korekcja wzroku warszawa opinie
  • korekta wzroku cena
  • laserowa korekcja wzroku forum
  • laserowa korekta wzroku opinie
  • okulus kalisz forum
  • laserowa korekcja wzroku wrocław opinie
  • laserowa korekcja
  • operacja laserowa oczu cena
  • laserowa korekcja wzroku opinie
  • operacja wzroku koszt
  • operacja wzroku cena
  • laserowa korekcja wzroku cena
  • laserowa korekta wzroku cena
  • czemu zrobiłem laserową korekcje wzroku
Do góry strony: Laserowa korekcja wzroku - warto?