3 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń176 tys.
  • Odpowiedzi1 tys.
  • Ocen na +0
3 tys. ppt ?

Laserowa korekcja wzroku - warto? (1489)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Laserowa korekcja wzroku - warto?

Napisał(a): gość -

No i słusznie!!!!! nie ma co zwlekać, ja żałuję, że tak późno zdecydowałam się na zabieg:( Rozważałam go od kilku lat, ale strach, albo kasa i dopiero teraz w końcu!!!! tylko uzbrój sie w cierpliwośc, bo to gojenie jednak trwa. Ja jestem prawie 2 miesiące od zabiegu, a od 2 tygodni widzę naprawdę super. Pewnie zależy to od wady i do metody, ja miałam epi-lasik, wada -3,75 i -3,50.
INTERIA.PL

Oczywiście ze warto wykonać ten zabieg. Dzieki niemu mogę się teraz cieszyć światem w całości. Teoretycznie w okularach lub soczewkach też można ale zawsze znajdą sie sytuacje w których "przewagę" ma człowiek bez wad wzroku.

gość Szukam pilnie dobrego lekarza w Warszawie. Sprawa jest na teraz, ponieważ muszę zrobić korekcję jak najszybciej, najlepiej jeszcze w pierwszej połowie lipca.
Ja w Warszawie robiłam swoja korekcje u doktora dr Smorawskiego w klinice Optegra. Zabieg jest bezbolesny i bardzo szybki. Ale trzeba wcześniej przyjść na wizytę kwalifikacyjną. Myślę jednak że spokojnie powinnaś się wyrobić ;)

gość Dzięki za Wasze rady. Skorzystałam z podpowiedzi i zadzwoniłam na Grzybowską. Zapisałam się już na wizytę. Jeżeli przejdę pozytywnie kwalifikacje, to już w następnym tygodniu będę miała zabieg.
Daj znać proszę, jak się udała korekcja, jeśli oczywiście badania poszły pomyślnie. Też się tam wybieram. Z tym, że dopiero zapisałam się na sierpień. Muszę poczekać ze względu na to, że nosiłam soczewki kontaktowe.

Reklama

Napisał(a): sunnygirl007 -

gość Rozumiem, że po zabiegu laserem widzi się dobrze bez okularów. Ale ile trwa ten efekt? czy oko już nie rośnie i wada nie ma szans się pojawić? rozważam ten zabieg, jestem już prawie zdecydowany, ale zastanawiam się czy nie będzie to wyrzucenie pieniędzy w błoto!
moja kuzynka robiła 3 lata temu, niestety od roku pogarsza jej się wzrok z powrotem. z tym, że ona płaciła 3700 za oko!

Reklama

sunnygirl007
moja kuzynka robiła 3 lata temu, niestety od roku pogarsza jej się wzrok z powrotem. z tym, że ona płaciła 3700 za oko!
a jeśli można, to w jakim wieku jest kuzynka? Po 40-tce możliwa jest wada niewielka i konieczne okulary do czytania.

Reklama

Mojej koleżance wada powróciła po 10 latach od zabiegu. Robiła jakoś w 2000 roku w Katowicach, jeszcze wtedy nie było tyle metod i strasznie wspomina zabieg, a miała metodę PRK. Ta wada jej się pojawiła w wieku 41 lat i nosi teraz okulary do czytania, komputera i tv. Ja jestem prawie rok po zabiegu metodą epi-lasik i wszystko póki co jest OK.

gość naprawdę? ja tez 3 lata temu robilam w lexum (Optegra teraz) i normalnie do tego czasu widze, bez okularow, nie doczuwam nic, zeby się pogarszał wzrok ani nic...chyba do lekarza powinna iśc i to szybko
u mnie się utrzymuje efekt od długiego czasu – minęło już 5 lat. Nie mam problemów z gorszym widzeniem czy coś takiego. Też robiłam w lexum. Byłam scykana bardzo, ale lakarze tam poważnie podeszli do moich lęków i wątpliwości. Doceniam bardzo tę ludzką stronę.

Ja jestem 6 rok po zabiegu i widzę świetnie mam nadzieję, że efekt się utrzyma całe życie, trafiłam na bardzo konkretną miłą lekarkę doktor Izdebską, wada zniwelowana do 0 więc nic tylko się cieszyć, teraz jest jeszcze lepszy sprzęt, technika idzie do przodu, wiec niedługo nikt nie będzie chodził z wadą wzroku.

Właśnie podobno ten zabieg jest naprawdę skuteczny i nie ma się czego obawiać,wystarczy poczytać opinię i to nie tylko na tym forum,ale również na pozostałych. Ja ze swojej strony polecam również salon Optilux.pl maja rozsądne ceny i fachową obsługę,pomogą wybrać odpowiednie szkła lub soczewki.

Wiesz, ale tutaj piszemy o korekcji laserowej, która ma na celu usunięcie wady wzroku, tak żeby nie trzeba było nosić szkieł i soczewek. Ja sama jestem szczęśliwą pacjentką po korekcji laserowej, która pozbyła się wady. A wszystko to miało miejsce pół roku temu. Miałam zabieg metodą EBK, który zakończył się pełnym sukcesem.

gość Wiesz, ale tutaj piszemy o korekcji laserowej, która ma na celu usunięcie wady wzroku, tak żeby nie trzeba było nosić szkieł i soczewek. Ja sama jestem szczęśliwą pacjentką po korekcji laserowej, która pozbyła się wady. A wszystko to miało miejsce pół roku temu. Miałam zabieg metodą EBK, który zakończył się pełnym sukcesem.
Jak długo trwała u Ciebie stabilizacja po zabiegu i jaką wadę wyjściową miałaś? Ja jestem 2 tygodnie po EBK, wada -2,5 i -2,75 i astygmatyzm po -1. W ciągu dnia widzę już super, ale wieczorem obraz lekko się rozmywa, jest nieostry. Przypuszczam, że to zmęczenie po prostu, ale czekam niecierpliwie keidy obraz będzie iealny caly czas.

Dobrze wiedzieć o tej Optegrze, bo właśnie będę wybierała się na zabieg za niedługo, termin już ustalony, tylko wiadaomo jest trochę strachu, chociaż jak na razie zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie, uprzejma obsługa, wszystko wytłumaczone żeby nie było niejasności co i jak. Także już tylko czekam na to, żeby przejrzeć na oczy ;))

Ja się wybieram do okolasera, będę mieć wykonywany zabieg metodą EBK, który teraz jest najczęściej stosowany wśród wszystkich zabiegów:) Mam nadzieję, że się uda, klinikę wybrałam ze względu na opinie i to że długo działają na rynku i mają dobrych specjalistów:)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Laserowa korekcja wzroku Kielce opinie
  • korekcja wzroku warszawa opinie
  • korekta wzroku cena
  • laserowa korekcja wzroku forum
  • laserowa korekta wzroku opinie
  • okulus kalisz forum
  • laserowa korekcja wzroku wrocław opinie
  • laserowa korekcja
  • operacja laserowa oczu cena
  • laserowa korekcja wzroku opinie
  • operacja wzroku koszt
  • operacja wzroku cena
  • laserowa korekcja wzroku cena
  • laserowa korekta wzroku cena
  • czemu zrobiłem laserową korekcje wzroku
Do góry strony: Laserowa korekcja wzroku - warto?