2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń155 tys.
  • Odpowiedzi1 tys.
  • Ocen na +0
2 tys. ppt ?

Laserowa korekcja wzroku - warto? (1315)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Laserowa korekcja wzroku - warto?

Napisał(a): gość -

Witam, 2 tygodnie temu robiłam laserową korekcję wzroku metodą EBK. Miałam wadę: prawie -8 na jednym oku, prawie -9 na drugim. Dziś piątek, ostatni dzień zwolnienia lekarskiego, w poniedziałek powrót do pracy przy komputerze, a ja wcale nie widzę dobrze. Tzn. funkcjonuję bez okularów, co wcześniej absolutnie nie było możliwe, ale do dobrego widzenia jeszcze daleko. W ciągu dnia z oddali jest w miarę wyraźnie (nie tak, żeby czytać np. wszystkie reklamy czy coś, ale okej). Z bliska, zwłaszcza komp. - kiepsko. Litery się rozmazują i chyba mam efekt halo na jednym oku. Właśnie... jedno oko widzi dużo gorzej od drugiego. Wiem, że rekonwalescencja trwa u każdego inaczej, ale po jakim mniej więcej czasu widzieliście dobrze (tak, by czytać bez problemu z daleka i z bliska - szczególnie komp.)? Miesiąc? Dwa? Pół roku? Pytam osoby po EBK. Słyszałam, że po odstawieniu leków wzrok się poprawia (jeszcze 4 tygodnie). Jestem trochę niecierpliwa...

Ja nie miałam robionej laserowej korekty wzroku, bo się do niej nie kwalifikuję. Leczę sie specjalistycznie w szpitaluhttp://www.dr(...)ki.pl/, bo mam poważne problemy ze wzrokiem, ale mam nadzieje, że już niedługo będzie coraz lepiej. A jak wasze wrażenia po korekcie wzroku? Widać poprawę od razu czy trzeba długo czekać na efekty?

Wydaje mi sie, że jeśli ma się tylko możliwość na poprawienie wzroku, to trzeba z niej korzystać. Ja mam za małą wadę, więc w zupełności wystraczają mi okulary kupione whttp://nyczop(...)yk.pl/. Ale jak ktoś zmaga sie z naprawdę dużą wadą, ktróra utrudnia mu normalne funkcjonowanie, to jak najbardziej polecam korzystać ze wszystkich możliwych spsobów na poprawę komfortu życia.

gość Witam, 2 tygodnie temu robiłam laserową korekcję wzroku metodą EBK. Miałam wadę: prawie -8 na jednym oku, prawie -9 na drugim. Dziś piątek, ostatni dzień zwolnienia lekarskiego, w poniedziałek powrót do pracy przy komputerze, a ja wcale nie widzę dobrze. Tzn. funkcjonuję bez okularów, co wcześniej absolutnie nie było możliwe, ale do dobrego widzenia jeszcze daleko. W ciągu dnia z oddali jest w miarę wyraźnie (nie tak, żeby czytać np. wszystkie reklamy czy coś, ale okej). Z bliska, zwłaszcza komp. - kiepsko. Litery się rozmazują i chyba mam efekt halo na jednym oku. Właśnie... jedno oko widzi dużo gorzej od drugiego. Wiem, że rekonwalescencja trwa u każdego inaczej, ale po jakim mniej więcej czasu widzieliście dobrze (tak, by czytać bez problemu z daleka i z bliska - szczególnie komp.)? Miesiąc? Dwa? Pół roku? Pytam osoby po EBK. Słyszałam, że po odstawieniu leków wzrok się poprawia (jeszcze 4 tygodnie). Jestem trochę niecierpliwa...
Życzę w takim razie szybkiego powrotu do formy. :) Mój ojciec miał taki zabieg metoda ebk i też dość długo dochodził do siebie. Ja miałam Lentivu 3 tygodnie temu i znacznie szybciej doszłam do zdowia. Właściwie po 3 dniach to już w pracy byłam....

gość Witam, 2 tygodnie temu robiłam laserową korekcję wzroku metodą EBK. Miałam wadę: prawie -8 na jednym oku, prawie -9 na drugim. Dziś piątek, ostatni dzień zwolnienia lekarskiego, w poniedziałek powrót do pracy przy komputerze, a ja wcale nie widzę dobrze. Tzn. funkcjonuję bez okularów, co wcześniej absolutnie nie było możliwe, ale do dobrego widzenia jeszcze daleko. W ciągu dnia z oddali jest w miarę wyraźnie (nie tak, żeby czytać np. wszystkie reklamy czy coś, ale okej). Z bliska, zwłaszcza komp. - kiepsko. Litery się rozmazują i chyba mam efekt halo na jednym oku. Właśnie... jedno oko widzi dużo gorzej od drugiego. Wiem, że rekonwalescencja trwa u każdego inaczej, ale po jakim mniej więcej czasu widzieliście dobrze (tak, by czytać bez problemu z daleka i z bliska - szczególnie komp.)? Miesiąc? Dwa? Pół roku? Pytam osoby po EBK. Słyszałam, że po odstawieniu leków wzrok się poprawia (jeszcze 4 tygodnie). Jestem trochę niecierpliwa...
Hej! Bądź cierpliwa.... Ja miałam podobne problemy. Po miesiącu lekarka zmieniła mi leki, po których trochę lepiej widziałam z bliska, zniknęły te rozszczepienia, czyli chyba halo efekt? Idealnie widzę od 2 tygodni dopiero, a zabieg miałam pod koniec listopada. U Ciebie mija dopiero 2 tygodnie od zabiegu, więc będzie na pewno ok :)

dlatego ja zdecydowałam sie na Lentivu, żeby jednak szybciej móc funkcjonować...trochę nie mogłam sobie pozwolic na to żeby długo dochodzić do siebie. ale teraz jest na prawdę dobrze, widzę wyraźnie i nic a nic nie boli!

gość dlatego ja zdecydowałam sie na Lentivu, żeby jednak szybciej móc funkcjonować...trochę nie mogłam sobie pozwolic na to żeby długo dochodzić do siebie. ale teraz jest na prawdę dobrze, widzę wyraźnie i nic a nic nie boli!
Po EBK podobnie jak po Lentivu szybko dochodzi się do formy. Dwa, trzy dni i jest ok, można normalnie funkcjonować. Natomiast niezależnie od rodzaju zabiegu należy przestrzegać pewnych zasad, np. unikać zbyt dużego wysiłku fizycznego, itp., tak, żeby nie zaprzepaścić efektów korekcji.

Ale przez te trzy miesiące też można w miarę normalnie funkcjonować, czyli pracować, wykonywać codzienne czynności. Chodzi tylko o to, żeby zbytnio się nie forsować, nie dźwigać i nie przeciążać organizmu.

gość Należy ograniczyć wysiłek fizyczny do trzech miesięcy po korekcji, potem możesz wykonywać bardziej wymagające ćwiczenia i wrócić do pełnej aktywności.
No chyba po EBK, bo po Lentivu możesz wrócić do aktywności fizycznej spokojnie już po kilku dniach
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • laserowa korekcja wzroku opinie
  • lentivu opinie
  • metoda lentivu opinie
  • mavit korekcja opinie
  • zabieg korekcji wzroku opinie
  • laserowa korekta wzroku przy plusach krakow
  • piotr marszalik opinie
  • lentivu boj si
  • lentivu opinie 2017
  • rzeszw laserowa korekta wzroku
  • zabieg lentivu opinie
  • opinie wrocaw operacja laserowa oczu
  • femtolasik czy lentivu
  • laserowa korekta wzroku opinie
  • laserowa operacia oczow opinie
Do góry strony: Laserowa korekcja wzroku - warto?