2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń155 tys.
  • Odpowiedzi1 tys.
  • Ocen na +0
2 tys. ppt ?

Laserowa korekcja wzroku - warto? (1311)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Laserowa korekcja wzroku - warto?

Napisał(a): gość -

Dziś byłam na wizycie kontrolnej. Widzenie jest lepsze niż po tych 10 dniach od zabiegu, ale jeszcze nie tak idealny jak zaraz po zabiegu. W badaniach wychodzi astygmatyzm -0,5 i wada +025 i +0,5. Czyli poszło w druga stronę. Pani doktor powiedziała mi, że to normalne na tym etapie, nowe krople mi przepisała i kolejne wizyta za 2 miesiące. Jedyny minus to strasznie oczy mam wysuszone, muszę zakrapiać nawet co godzinę. Tyle z bieżącej mojej relacji:)
INTERIA.PL

Napisał(a): afr0dyzjak -

Cześć. Ja jestem po zabiegu laserowej korekcji wad wzroku. Zrobiłam tylko na jedno oko, co mnie kosztowało prawie 5 tys. (metoda Femtolasik). Minęło 6 miesięcy i... nic. Czuję pobolewanie w oku, wcale nie widzę lepiej. Spisałam moje wrażenia na swoim blogu, zatem zachęcam, jeśli interesują Was efekty i ogólnie, jak to wszystko wygląda -->http://celown(...)n=laser

Jasne, że możesz:) Tak naprawdę przy każdej wadzie można się poddać temu zabiegowi, najlepiej jak zapiszesz się na konsultację i dowiesz co i jak. Ważne też żeby wada się nie zmieniała, bo inaczej nie wykonają korekcji.

No nie zgodzę się. Nie każda wada nadaje się do zabiegu korekcji laserowej. Są granice wielkości wad, które mogą być usunięte za pomocą takiego zabiegu. Jeżeli ktoś ma np. wadę powyżej -10, to już raczej nie zakwalifikuje się do korekcji laserowej. W tym wypadku bardziej odpowiednim zabiegiem będzie procedura wszczepienia soczewki fakijnej. Operacje takie wykonywane są w dobrych klinikach okulistycznych.

Wielkość wady to raz, ale warto zwrócić też uwagę na tzw. aberracje wyższe. To takie wady, które niekoniecznie mogą się ujawniać w normalnych badaniach u okulisty. DLatego warto wybierać te kliniki, które naprawdę robią pakiet różnych badań przed zabiegiem, w tym topografia rogówki. Co do soczewek fakijnych, to nie jest to takie hurraa super alternatywa dla lasera przy dużych wadach! pamiętajcie, że to jest wszczep sztucznego czegoś.

Ja właśnie idę w przyszłym tygodniu na wizytę kwalifikacyjną na zabieg Lentivu. Z tego co czytałam to wadę mam taka co się nadaje do tej korekcji. Mam nadzieję że się zakwalifikuję, bo męczą mnie już te suche oczy od soczewek. robił ktoś ten zabieg i może cos powiedzieć?

No bo jakiś istny szał!!!! wszyscy nagle nie robią laserowej korekcji, tylko Lentivu. Mam poważne wątpliwości, czy te wpisy to aby są autorstwa pacjentów rzeczywiście, czy może produkowane przez same te kliniki jak to się dzieje na innych forach. Dziwi mnie i podejrzenia wzbudza właśnie to, że nagle wszyscy Lentivu i Lentivu...

gość Tak, też to zauważyłam to chyba jakaś promocja, bo wszędzie o tym piszą. Ale to jest chyba ich nazwa, bo tak naprawdę chodzi po prostu o EBK.
Lentivu i EBK to wg ciebie to samo? Poczytaj sobie o tych dwóch metodach i nie wprowadzaj w błąd ludzi. Tak jakbyś przyrównywał jajecznicę do jajka na twardo. Niby i to i to jedzenie z jajka a jednak zupełnie co innego.
Dla każdego będzie lepsza inna metoda. Zależy to od wielu czynników. Nie na każdy zabieg się zakwalifikujesz, czasem nie kwalifikujesz się ani na jeden a ni na drugi. Jak ktoś rzeczywiście chce się poddać korekcji wzroku to warto poczytać o tym. Metody różnią się od siebie. Wszystkie
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • laserowa korekcja wzroku opinie
  • lentivu opinie
  • metoda lentivu opinie
  • mavit korekcja opinie
  • zabieg korekcji wzroku opinie
  • laserowa korekta wzroku przy plusach krakow
  • piotr marszalik opinie
  • lentivu boj si
  • lentivu opinie 2017
  • rzeszw laserowa korekta wzroku
  • zabieg lentivu opinie
  • opinie wrocaw operacja laserowa oczu
  • femtolasik czy lentivu
  • laserowa korekta wzroku opinie
  • laserowa operacia oczow opinie
Do góry strony: Laserowa korekcja wzroku - warto?