3 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń175 tys.
  • Odpowiedzi1 tys.
  • Ocen na +0
3 tys. ppt ?

Laserowa korekcja wzroku - warto? (1483)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Laserowa korekcja wzroku - warto?

Napisał(a): ~KarolMaggiell -

~Vixi ja w Poznaniu robiłam Lentivu w Optegrze..wybrałam tą klinikę bo mają bardzo duże doświadczenie a sam zabieg jest przeprowadzany w mega sterylnych warunkach. no i wszystko sprawni zrobione! jestem zadowolona ze się udało!
Również polecam poznańską Optegrę a w szczególności pana doktora Jana Grzeszkowiaka, który przeprowadzał u mnie zabieg laserowej korekcji wzorku. Wszystko się udało :)

Reklama

Napisał(a): ~KarolinaH -

Z całego serca polecam specjalistów z Ośrodka Okulistyki Klinicznej we Wrocławiu. Mam bardzo dużą wadę wzroku, która była bardzo uciążliwa w życiu codziennym, dlatego zdecydowałam się na zabieg. Cudowni lekarze, z indywidualnym podejściem do pacjenta.

Napisał(a): ~Edyta -

]Ja zdecydowałam się na zabieg laserowej korekcji wzorku ze względu na duży dyskomfort jaki towarzyszył mi podczas noszenia soczewek. Zabieg wykonałam w Centrum Korekcji Wad Wzroku Spektrum. Świetni specjaliści, zabieg przebiegł bez komplikacji, a ja w końcu widzę wszystko wyraźnie.

Napisał(a): ~Zidolka -

pewnie że warto, ja będę robić w Optegrze w Warszawie teraz w lipcu mi sie udało mieć zabieg. a wizyta kwalifikacyjna kosztuje 149 i jest odliczana od zabiegu. także uważam ze to nie dość ze dobra oferta to jeszcze dobra klinika!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Laserowa korekcja wzroku Kielce opinie
  • lentivu opinie
  • lentivu skutki uboczne
  • laserowa korekcja wzroku opinie
  • metoda lentivu opinie
  • mavit korekcja opinie
  • zabieg korekcji wzroku opinie
  • laserowa korekta wzroku przy plusach krakow
  • piotr marszalik opinie
  • lentivu boj si
  • lentivu opinie 2017
  • rzeszw laserowa korekta wzroku
  • zabieg lentivu opinie
  • opinie wrocaw operacja laserowa oczu
  • femtolasik czy lentivu
Do góry strony: Laserowa korekcja wzroku - warto?