Odpowiadasz na:
Laserowa korekcja wzroku - warto?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Czy ktoś z was miał laserowe poprawianie wzroku? Czy uważacie, że warto to zrobić, gdy ma się małą wadę wzroku? Słyszałem opinię, że nie wszystkim jest tak łatwo powrócić do normalnego trybu życia po takim zabiegu, gdyż świat widzi się zupełnie inaczej i staję się one wręcz przerażający...

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Laserowa korekcja wzroku - warto?

Napisał(a): Mikki -

na pewno się poprawił! ja sama miałam problem ze wzrokiem a udało mi się zrobić zabieg w Optegrze w Łodzi! bardzo dobra to była decyzja. Przede wszystkim doskonale mi pomogli i mogę się teraz cieszyć super wzrokiem!

Napisał(a): ~jak -

awodkadka Witam miałam w środę operację metoda femtolasik,wadę miałam małą -1.25 i -0.5.. ale nie widziałam nic na telewizorze. Ostrość wróciła ale mam wrażenie że widzę, może nie tyle co podwójnie ale jakoś dziwnie jakby obraz nachodził na siebie, czy ktoś miał podobnie czy to mija?
czy wzrok Ci się poprawił>? mam taką samą wadę i się waham...

Reklama

Napisał(a): ~Sigulka -

no taka rozmowa to jest długi i wnikliwy wywiad...nie taka 10 minutowa pogadanka! sama mam to za sobą we Wrocławskiej Optegrze i bardzo sobie chwalę takie rozwiązanie

Napisał(a): Kari -

Czy ktoś ma opinie o Optegrze i lekarzach z Łodzi? Warto? Mam wadę -7,5 z lekkim astygmatyzmem i -7. Chciałabym iść ale nie ukrywam, że się cykam. Jestem z zawodu grafikiem komputerowym więc sporo czasu spędzam przed komputerem i nie wiem czy ten zabieg mnie nie wykluczy z pracy (na tydzień czy dwa to domyślam się, że tak)

Reklama