Odpowiadasz na:
Laserowa korekcja wzroku - warto?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Czy ktoś z was miał laserowe poprawianie wzroku? Czy uważacie, że warto to zrobić, gdy ma się małą wadę wzroku? Słyszałem opinię, że nie wszystkim jest tak łatwo powrócić do normalnego trybu życia po takim zabiegu, gdyż świat widzi się zupełnie inaczej i staję się one wręcz przerażający...

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Laserowa korekcja wzroku - warto?

Napisał(a): ~Monika8828 -

Oczywiście, że warto. Ja jestem świeżo po korekcji w warszawskiej Optegrze, zabieg wykonywała dr Katarzyna Skonieczna. Wszystko poszło wzorcowo. Bałam się, ale niepotrzebnie , suchości oka też nie mam :)

Napisał(a): Natix -

W szczecinie robiłam w Optegrze, a pani Igras jest świetna! ma bardzo profesjonalne podejście, słucha pacjenta no i jest świetnym fachowcem!

Reklama

Napisał(a): ~KarolinaH -

Z całego serca polecam specjalistów z Ośrodka Okulistyki Klinicznej we Wrocławiu. Mam bardzo dużą wadę wzroku, która była bardzo uciążliwa w życiu codziennym, dlatego zdecydowałam się na zabieg. Cudowni lekarze, z indywidualnym podejściem do pacjenta.

Napisał(a): ~KarolMaggiell -

~Vixi ja w Poznaniu robiłam Lentivu w Optegrze..wybrałam tą klinikę bo mają bardzo duże doświadczenie a sam zabieg jest przeprowadzany w mega sterylnych warunkach. no i wszystko sprawni zrobione! jestem zadowolona ze się udało!
Również polecam poznańską Optegrę a w szczególności pana doktora Jana Grzeszkowiaka, który przeprowadzał u mnie zabieg laserowej korekcji wzorku. Wszystko się udało :)

Reklama