Odpowiadasz na:
Laserowa korekcja wzroku - warto?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Czy ktoś z was miał laserowe poprawianie wzroku? Czy uważacie, że warto to zrobić, gdy ma się małą wadę wzroku? Słyszałem opinię, że nie wszystkim jest tak łatwo powrócić do normalnego trybu życia po takim zabiegu, gdyż świat widzi się zupełnie inaczej i staję się one wręcz przerażający...

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Laserowa korekcja wzroku - warto?

Napisał(a): Karo -

Czy miał ktoś robiony zabieg EBK przez panią doktor Agnieszkę Papierniak w klinice Medicare w Warszwie?

Napisał(a): ~Lavendowa -

Bardzo polecam zabieg Lentivu. w Katowicach u pani dr Dominiki Janiszewskiej BIl. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu, 3 dni po mogłam spokojnie pójśc już na spacer. Wiem, ze niektórzy już idą następnego dnia, no ja mogłam pójść, trzeciego ;)

Reklama

Napisał(a): ~MonikaL -

Polecam Ośrodek Okulistyki Klinicznej Spektrum. Dzięki nim nie muszę już chodzić w okularach korekcyjnych.

Napisał(a): ~Ziba -

ja trafiłam do Optegry w Poznaniu i tak na prawde czekalam na zabieg 3 tygodnie. Także warto sie rozglądnąć, ale wiem ze mozna szybko zrealizować korekcje wzroku!

Reklama