Odpowiadasz na:
Laserowa korekcja wzroku - warto?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Czy ktoś z was miał laserowe poprawianie wzroku? Czy uważacie, że warto to zrobić, gdy ma się małą wadę wzroku? Słyszałem opinię, że nie wszystkim jest tak łatwo powrócić do normalnego trybu życia po takim zabiegu, gdyż świat widzi się zupełnie inaczej i staję się one wręcz przerażający...

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Laserowa korekcja wzroku - warto?

Napisał(a): ~MonikaL -

Polecam Ośrodek Okulistyki Klinicznej Spektrum. Dzięki nim nie muszę już chodzić w okularach korekcyjnych.

Re: Laserowa korekcja wzroku - warto?

Napisał(a): ~Ziba -

ja trafiłam do Optegry w Poznaniu i tak na prawde czekalam na zabieg 3 tygodnie. Także warto sie rozglądnąć, ale wiem ze mozna szybko zrealizować korekcje wzroku!

Reklama

Re: Laserowa korekcja wzroku - warto?

Napisał(a): ~ilona -

Proszę napiszcie jakie mieliście terminy od pierwszej wizyty do zabiegu. Długo się czeka?
I drugie moje pytanie czy pytał może ktoś lekarzy po jakim czasie od korekcji laserem można lecieć samolotem? Mam we wrześniu zaplanowany lot i nie wiem czy robić zabieg w sierpniu czy lepiej po moim powrocie. Wszystkim którzy zechcą odpisać z góry dziękuję !

Re: Laserowa korekcja wzroku - warto?

Napisał(a): ~Zidolka -

pewnie że warto, ja będę robić w Optegrze w Warszawie teraz w lipcu mi sie udało mieć zabieg. a wizyta kwalifikacyjna kosztuje 149 i jest odliczana od zabiegu. także uważam ze to nie dość ze dobra oferta to jeszcze dobra klinika!

Reklama