75
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń297
  • Odpowiedzi64
  • Ocen na +34
75 ppt ?

Latkowski zrobił rozgrywkę polityczną za publiczne pieniądze? (65)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Latkowski zrobił rozgrywkę polityczną za publiczne pieniądze?

Napisał(a): Grzeszko -

"Prawda jest taka, że z tragicznej sprawy, o której rozwiązanie również walczyłem, zrobił Pan rozgrywkę polityczną. Za pieniądze od pana Kurskiego i TVP".

Tak Borys Szyc komentuje film "Nic się nie stało" poświęcony procederowi pedofilskiemu w nadmorskich klubach dla celebrytów, oraz poczynania jego twórcy.
Dodaje przy tym:
"Pan Latkowski zaczął mnie atakować swoimi wiadomościami w lipcu 2019. Koniecznie chciał, żebym mu powiedział coś sensacyjnego, bo przecież jak tam chlałem, to na pewno "coś" wiem. Coś. Sam nie mógł określić co. "Ale na pewno wiem". Najpierw prosił, potem chciał się bratać, przyznał do swoich problemów z alkoholem, wypisywał do mnie miesiącami, o różnych porach dnia i nocy. O 3 nad ranem, zdania bez ładu i składu ."

Sylwester Latkowski nie odniósł się do zarzutów Szyca. Nie skomentował także ripost Wojewódzkiego i Zanussiego, którzy juz wytoczyli mu procesy sądowe.
Schował się i czeka na wsparcie...
No właśnie na czyje wsparcie czeka Latkowski?
Zrealizował paszkwil za pieniądze wszystkich podatników. Paszkwil szkalujący dobre imię i wizerunki ludzi, tylko z tego powodu, że zdarzało im się bywać czasami w klubach dotkniętych zakulisowo procederem przestępczym.

Jakie konsekwencje powinien ponieść zarówno Latkowski jak i pisowska telewizja, która wsparła finansowo jego działania?
INTERIA.PL

Re: Latkowski zrobił rozgrywkę polityczną za publiczne pieniądze?

Napisał(a): ~gość -

W filmie nie ma oskarżeń. W filmie zostało wspomniane, że bywali tam celebryci i nic poza tym. Mogą go ciągnąć do sądu, ale nic tak naprawdę na niego nie mają.

Film bardzo dobry, podobnie jak film braci Sekielskich. Cieszę się, że są ludzie, którzy mają odwagę robić takie filmy i mówić o takich trudnych sprawach. Opinia publiczna musi wiedzieć. Brawo Panie Latkowski!

Reklama

Napisał(a): Dobrawa1 -

" Najpierw prosił, potem chciał się bratać, przyznał do swoich problemów z alkoholem, wypisywał do mnie miesiącami, o różnych porach dnia i nocy. O 3 nad ranem, zdania bez ładu i składu ."
Nie wiem, czy p. Latkowski miał, ma problem z alkoholem, ale na temat alkoholizmu już by się p. Szyc nie wypowiadał. W internecie nic nie ginie, jego (Szyca) szczera spowiedź, i nie tylko jedna również nie przepadła. Zdjęcia sprzed lat też wiele mówią. Wystarczy trochę się tym zainteresować. A w każdej informacji jest ziarno prawdy.

Napisał(a): ~yeti -

Dobrawa1 " Najpierw prosił, potem chciał się bratać, przyznał do swoich problemów z alkoholem, wypisywał do mnie miesiącami, o różnych porach dnia i nocy. O 3 nad ranem, zdania bez ładu i składu ."
Nie wiem, czy p. Latkowski miał, ma problem z alkoholem, ale na temat alkoholizmu już by się p. Szyc nie wypowiadał. W internecie nic nie ginie, jego (Szyca) szczera spowiedź, i nie tylko jedna również nie przepadła. Zdjęcia sprzed lat też wiele mówią. Wystarczy trochę się tym zainteresować. A w każdej informacji jest ziarno prawdy.
Dlaczego? To że był alkoholikiem, odbiera mu prawo do wypowiadania się o innych?
Przypomina mi się z religii taki piękny cytat : Kto jest bez winy, niechaj pierwszy rzuci kamień..

Reklama

Napisał(a): Wodnick7 -

Konsekwencji nie poniosą żadnych, póki co. Mi też to wygląda na działanie polityczne, premiera tego filmu dziwnym trafem zbiegła się z premierą filmu braci Sekielskich, mało tego była ona kilka razy przekładana, ten film musiał wyjść tuż po premierze zabawy w chowanego, na to wygląda. Ten film miał przyćmić film braci Sekielskich.
Patrząc na te dwa dzieła widać różnice klas, oczywiście na korzyść braci Sekielskich.

Nie mam instagrama ani facebooka, ale dotarłem do rozmów Borysa Szyca z Sylwestrem Latkowskim, pomijając już problemy z pisownią i wysłowieniem się tego drugiego, nie wygląda to najlepiej, poza tym zastanawia mnie pewne pytanie "dlaczego nie korzystałeś z piętnastoletnich dziewczyn", to wyglądało na próbę szantażu. Pan Latkowski jest tu niewiarygodny, moim zdaniem. Oczywiście pan Borys Szyc ma rację.
Ciekaw jestem ilu z tych którzy teraz tak plują na tych celebrytów bywających w zatoce sztuki dałoby rękę sobie uciąć że to wszystko prawda, że oni wszyscy są winni. Ja nie dam nawet paznokcia, choć przez prawie dwa tygodnie zrobiły mi się trochę długie. Samo bywanie w tym klubie nie czyni z nikogo z nich pedofila, większość z nich mogła nawet nie wiedzieć o tym procederze. Idąc tym tropem można by wszystkich bywalców jednego z kościołów uznać za pedofilów bo bywali na mszy którą celebrował ksiądz który się okazał pedofilem, a tego się nie czyni, wskazuje się tylko winnych. Zniszczyć komuś życie jest łatwo, naprawić często się nie da, a zwykłe przepraszam często nic nie znaczy.

Żadnych dowodów nie zobaczyłem, niczego nowego się nie dowiedziałem, gazeta wyborcza pisała już o tej sprawie i o "łowcach nastolatek" chyba w 2015 roku.

P.S. Bracia Sekielscy przedstawili dowody, a w tym filmie niczego takiego nie widziałem.
Niektórzy chyba myślą że brak dowodów jest dowodem samym w sobie, po prostu wziął reportaż gazety wyborczej i okrasił go swoimi domysłami i pomówieniami. Teraz pozwy się posypią.

Żeby nie było że są lepsi i gorsi pedofile, nasi i nie nasi, jestem zdania że należy karać i tępić pedofilów z każdego środowiska, obojętne czy są księżmi, aktorami, muzykami, sportowcami czy nauczycielami.

~yeti
Dobrawa1 " Najpierw prosił, potem chciał się bratać, przyznał do swoich problemów z alkoholem, wypisywał do mnie miesiącami, o różnych porach dnia i nocy. O 3 nad ranem, zdania bez ładu i składu ."
Dlaczego? To że był alkoholikiem, odbiera mu prawo do wypowiadania się o innych?
Przypomina mi się z religii taki piękny cytat : Kto jest bez winy, niechaj pierwszy rzuci kamień..
Oczywiście, że nikt mu nie odbiera prawa do wypowiadania się o innych. Tyle, że w tej wypowiedzi, p. Szyc jasno sygnalizuje "przyznał się do swoich problemów alkoholowych" a to już wyraźny sygnał, ze ktos pijany ...to bzdury plecie. Tak, jakby sugeruje, że Latkowski jest niewiarygodny. Gdy on sam jest na pewno wiarygodny.
Wpisz sobie w Google Jaś Kapela i nar...i
Zobaczysz, jakie artykuły się pojawiały, i o kim ten pan opowiada. Potem wycofuje się, że nie pamięta, że coś mu się pomyliło itd.

Reklama

Sprawa tego klubu od 5 lat się toczy, a mimo to bywają tam celebryci itd. Nawet sam p. Karnowski przy sprawie piłkarza, ojca 2 dzieci..wypowiadał się, że jest tam nie lada problem. Dlaczego od 5 lat prokuratura nie prześwietlił, nie prześwietli dokładnie tej sprawy?
Muszę wyjść, jestem umówiona. Potem zajrzę. Miłej rozmowy.

Napisał(a): ~Dobrawa -

"Paszkwil szkalujący dobre imię i wizerunki ludzi, tylko z tego powodu, że zdarzało im się bywać czasami w klubach dotkniętych zakulisowo procederem przestępczym."
Który człowiek wykształcony, zdrowy na umyśle....bywa w klubie, w którym wiadomo, że dzieje się coś niedobrego?

Napisał(a): Ananke -

Gdy ktoś łazi po lesie, niekoniecznie zbiera grzyby. Bywanie w podejrzanych lokalach też nie świadczy o tym, że brało się udział we wszystkich "zajęciach", ale... i właśnie to "ale" można skrzętnie wykorzystać jako broń przeciwko osobom niewygodnym, niepokornym, Można siebie postawić w korzystnym świetle jako rycerza sprawiedliwości i uczciwości, można spuścić zasłonę na własne wstydliwe wpadki albo czyjeś jeśli chce się go bronić.
Ja bym tam dwa razy nie powiedziała, że niejeden z tych "celebrytów" święty nie jest, że niejednemu ze świata polityki, kultury, mediów nie podobają się młode ciałka, że są w tej dziedzinie smakoszami. Jak ludzkość stara, zawsze istniały zakały szukające ujścia seksualnych żądz w kontaktach z dzieciakami, szczególnie mając władzę i pieniądze. Tacy byli bezkarni, a jako wzór moralnej degrengolady stawiali obskurnych dewiantów z nizin społecznych. Kogoś trzeba czasem rzucić na żer żądnemu krwi pospólstwu.

Tamtejsze władze (Sopotu), Policja, Prokuratura od lat patrzyły przez palce na proceder. Nieudolnie prowadzone śledztwa miały zapewne chronić osobników zamieszanych i korzystających. Rodzi się pytanie prawie retoryczne, kto oprócz celebrytów zaliczał nieletnie panienki?

Znany reżyser, Żyd polskiego pochodzenia po dzień dzisiejszy nie kwapi się do wizyty w USA, jego też ktoś chroni i na pewno nie jest to sława.

Wodnick7 Konsekwencji nie poniosą żadnych, póki co. Mi też to wygląda na działanie polityczne, premiera tego filmu dziwnym trafem zbiegła się z premierą filmu braci Sekielskich, mało tego była ona kilka razy przekładana, ten film musiał wyjść tuż po premierze zabawy w chowanego, na to wygląda. Ten film miał przyćmić film braci Sekielskich.
Patrząc na te dwa dzieła widać różnice klas, oczywiście na korzyść braci Sekielskich.

Nie mam instagrama ani facebooka, ale dotarłem do rozmów Borysa Szyca z Sylwestrem Latkowskim, pomijając już problemy z pisownią i wysłowieniem się tego drugiego, nie wygląda to najlepiej, poza tym zastanawia mnie pewne pytanie "dlaczego nie korzystałeś z piętnastoletnich dziewczyn", to wyglądało na próbę szantażu. Pan Latkowski jest tu niewiarygodny, moim zdaniem. Oczywiście pan Borys Szyc ma rację.
Ciekaw jestem ilu z tych którzy teraz tak plują na tych celebrytów bywających w zatoce sztuki dałoby rękę sobie uciąć że to wszystko prawda, że oni wszyscy są winni. Ja nie dam nawet paznokcia, choć przez prawie dwa tygodnie zrobiły mi się trochę długie. Samo bywanie w tym klubie nie czyni z nikogo z nich pedofila, większość z nich mogła nawet nie wiedzieć o tym procederze. Idąc tym tropem można by wszystkich bywalców jednego z kościołów uznać za pedofilów bo bywali na mszy którą celebrował ksiądz który się okazał pedofilem, a tego się nie czyni, wskazuje się tylko winnych. Zniszczyć komuś życie jest łatwo, naprawić często się nie da, a zwykłe przepraszam często nic nie znaczy.

Żadnych dowodów nie zobaczyłem, niczego nowego się nie dowiedziałem, gazeta wyborcza pisała już o tej sprawie i o "łowcach nastolatek" chyba w 2015 roku.

P.S. Bracia Sekielscy przedstawili dowody, a w tym filmie niczego takiego nie widziałem.
Niektórzy chyba myślą że brak dowodów jest dowodem samym w sobie, po prostu wziął reportaż gazety wyborczej i okrasił go swoimi domysłami i pomówieniami. Teraz pozwy się posypią.

Żeby nie było że są lepsi i gorsi pedofile, nasi i nie nasi, jestem zdania że należy karać i tępić pedofilów z każdego środowiska, obojętne czy są księżmi, aktorami, muzykami, sportowcami czy nauczycielami.
ZGADZAM SIĘ Z TĄ OPINIĄ W CAŁEJ ROZCIĄGŁOŚCI!

Dobrawa1 Sprawa tego klubu od 5 lat się toczy, a mimo to bywają tam celebryci itd. Nawet sam p. Karnowski przy sprawie piłkarza, ojca 2 dzieci..wypowiadał się, że jest tam nie lada problem. Dlaczego od 5 lat prokuratura nie prześwietlił, nie prześwietli dokładnie tej sprawy?
-------------------------------------

NO WŁAŚNIE o tych zaniechaniach Prokuratury napisałem, przed momentem, w odpowiedzi na Twój pierwszy post w bieżącym wątku.
Ta niebywała opieszałość i powolność ogromnie mnie zdumiewa i zastanawia!
To troche wyglada tak, jakby wręcz rozpinali parasol ochronny nad procederem pedofilskim w naszym Kraju. W sprawie księzy pedofili, tez nic nie robia.

CO TU SIĘ, W TEJ POLSCE DZIEJE?

-------------------------------------------

Ale skłonności alkoholowe, czy nawet problemy z alkoholem to wciąż jeszcze nie to samo, co skłonności pedofilskie, prawda? A właśnie tego typu skłonności u Szyca sugeruje w swoim filmie Latkowski, co wzbudziło u aktora zrozumiałe oburzenie.

Ja cały czas, już od wczoraj, stawiam pod wielkim znakiem zapytania nie tyle wydarzenia przedstawione w filmie, ile warsztat dziennikarski pana Latkowskiego. Jego brak obiektywizmu i manipulacje są w tym filmie aż nadto widoczne. Wygląda to tak, jakby dostał polecenie służbowe, ze ma zrobić materiał, w którym za wszelką cenę trzeba umoczyć co poniektórych. Nawet gdyby nie mieli z tym nic wspólnego.

Osobną sprawą - ale to już jest całkowicie moje prywatne wrażenie - jest, że nikt nie rozpatruje wątku tych małoletnich cichodajek, które rzekomo zmuszano szantażem do świadczenia usług seksualnych. Czemu nie przepytano ich rodziców, lub opiekunów na tę okoliczność. Gdzie oni byli, gdy ich "pociechy" po całych nocach uprawiały nierząd?

Nadaje się rozgłos samobójstwu 14-letniej prostytutki, ale nie wiadomo zupełnie co legło u podstaw tego samobójstwa. Bo samo stwierdzenie, ze się załamała jest w moim odczuciu niewystarczające. Ona mogła się załamać z wielu różnych powodów, na przykład: nie zarobiła tyle kasy ile chciała, aby kupić sobie nową brykę, albo zaszła w ciążę i nie wiedziała jak to przyjmą w jej domu, albo złapała jakąś chorobę (weneryczną lub HIV). To samobójstwo niekoniecznie musiało być spowodowane tym, że ona nagle oprzytomniała i zdjęta wyrzutami sumienia, cóż tak niegodnego uczyniła, postanowiła ze sobą skończyć.

A co zrobiła z jej śmiercią Prokuratura?
NIC!
Wszczęła jedynie postępowanie i sprawa wlecze się już od pięciu lat. Zupełnie wygląda to tak, jakby Prokuratura dążyła do ukręcenia tej sprawie łba.

To są pytania, które dźwięczą w mojej głowie, a na które Latkowski nie starał się znaleźć odpowiedzi.

Napisał(a): taie -

Grzeszko
Dobrawa1 Sprawa tego klubu od 5 lat się toczy, a mimo to bywają tam celebryci itd. Nawet sam p. Karnowski przy sprawie piłkarza, ojca 2 dzieci..wypowiadał się, że jest tam nie lada problem. Dlaczego od 5 lat prokuratura nie prześwietlił, nie prześwietli dokładnie tej sprawy?
-------------------------------------

NO WŁAŚNIE o tych zaniechaniach Prokuratury napisałem, przed momentem, w odpowiedzi na Twój pierwszy post w bieżącym wątku.
Ta niebywała opieszałość i powolność ogromnie mnie zdumiewa i zastanawia!
To troche wyglada tak, jakby wręcz rozpinali parasol ochronny nad procederem pedofilskim w naszym Kraju. W sprawie księzy pedofili, tez nic nie robia.

CO TU SIĘ, W TEJ POLSCE DZIEJE?
Czy da się pół Polski zamknąć ?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Latkowski zrobił rozgrywkę polityczną za publiczne pieniądze?