1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń109 tys.
  • Odpowiedzi549
  • Ocen na +426
1 tys. ppt ?

Lech Wałęsa już ogłasza zwycięstwo wyborcze - i przygotowuje się do niego w zupełnie niekonwencjonalny sposób! (550)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Lech Wałęsa już ogłasza zwycięstwo wyborcze - i przygotowuje się do niego w zupełnie niekonwencjonalny sposób!

Napisał(a): uni -

Rok wyborczy dopiero się zaczął, przed nami wybory parlamentarne na poziomie Unii i Polski, a Wałęsa już pokazuje, że do jego licznych zdolności należy najwyraźniej przewidywanie przyszłości. Postanowił bowiem wykonać odlew swojej dłoni w chwili pokazywania palcami symbolu V - Victorii, czyli zwycięstwa. Podczas odtwarzania symbolu, z którego znany jest Prezydent, niemal na bieżąco prowadzona była relacja na Facebooka i Twittera. W ostatnim poście, prezentującym wygląd rzeźby na tle flagi polskiej i unijnej, Wałęsa dopisał tylko "Bedzie Victoria w wyborach w tym roku". Wielu komentujących nie było zachwyconych - i jakością odlewu, i przedwczesnym ogłaszaniem zwycięstwa.
A Wy co sądzicie o inicjatywie Wałęsy? Trafiona?https://www.f(...)theater
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Lech Wałęsa już ogłasza zwycięstwo wyborcze - i przygotowuje się do niego w zupełnie niekonwencjonalny sposób!

Napisał(a): ~TW1956 -

Straszne jest to co tu wypisujecie o człowieku, który jest częścią naszej ale nie waszej historii naszej Polski. Dla takich ludzi o takiej chorej zawiści ( jak piszący tu ) nie powinno być miejsca w demokratycznym państwie.No cóż takie mamy czasy od ostatnich wyborów, bo "nowa" władza wprowadziła podziały na słusznych i niesłusznych "bohaterów".
A tak na marginesie to aktualni rządzący na każdym kroku się kompromitują i też mają skandale i to b. grube. Wspomnę tu o aferze prezes- srebrna, NBP-blondynki i pochodne itp.
Także myślę, że optymizm niektórych sondaży jest przedwczesny, bo społeczeństwo naszego kraju ma bardzo dobrą pamięć i przypomina sobie wiele przy urnach wyborczych.
Pozdrawiam
« Wróć do tematów
Do góry strony: Lech Wałęsa już ogłasza zwycięstwo wyborcze - i przygotowuje się do niego w zupełnie niekonwencjonalny sposób!