852
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń52 tys.
  • Odpowiedzi275
  • Ocen na +221
852 ppt ?

Lech Wałęsa- Na tym świecie jestem skończony - (276)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Lech Wałęsa- Na tym świecie jestem skończony -

Napisał(a): ~gosc -

- Na tym świecie jestem skończony - wyznał w wywiadzie dla "Super Expressu" były prezydent Lech Wałęsa. Przyznał również, że coraz częściej myśli o śmierci i chciałby, aby jego prochy zostały wrzucone do Bałtyku.
Źródło onet.pl
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Lech Wałęsa- Na tym świecie jestem skończony -

Napisał(a): ~aboco -

~w-wiak
~Kocica Kaczyński jest dopiero skończony. Nie ma nawet następców, żeby te miliardy z konta przekazać. Stary człowiek, który przez wieki będzie słynął jako dyktator, który powrócił do systemu PRL, po 30 latach wolnej Polski. Narzucony system teokratyczny i autorytarny przez długie lata będzie odciskał piętno na narodzie polskim. W przypadku przegranej PiS jako stary człowiek będzie sądzony wraz z marionetkami za wprowadzenie dyktatury i zniszczenie demokratycznej Polski. Historia Polski oceni go właściwie jak dyktatora, który skłócił naród, żeby na niezadowoleniu Polaków zdobyć władzę. Może dojść do rozlewu krwi. Kaczyński zasłynie podobnie jak Kim Dzong Un i Putin.
ODPOWIEDŹ dla chorego psychicznie osobnika: W podskokach, biegiem, natychmiast albo jeszcze szybciej do dobrego terapeuty, psychiatry lub szamana - bo osobniku jesteś niebezpieczny dla otoczenia, w którym egzystujesz - dla osiedla i sąsiadów w większym stopniu, jak koronawirus....
tu nie ma czego leczyć ...

Reklama

Napisał(a): ~bolek -

~Kocica Kaczyński jest dopiero skończony. Nie ma nawet następców, żeby te miliardy z konta przekazać. Stary człowiek, który przez wieki będzie słynął jako dyktator, który powrócił do systemu PRL, po 30 latach wolnej Polski. Narzucony system teokratyczny i autorytarny przez długie lata będzie odciskał piętno na narodzie polskim. W przypadku przegranej PiS jako stary człowiek będzie sądzony wraz z marionetkami za wprowadzenie dyktatury i zniszczenie demokratycznej Polski. Historia Polski oceni go właściwie jak dyktatora, który skłócił naród, żeby na niezadowoleniu Polaków zdobyć władzę. Może dojść do rozlewu krwi. Kaczyński zasłynie podobnie jak Kim Dzong Un i Putin.
Szybko weź leki, bo przestają już działać.

Napisał(a): ~ludowo -

ja bym go rosypal nad wszystkie PGR ktore wykonczyl w 93r a ludzie z biedy tynki zgryzali. za komuny niechcialo musie robic bo poc jak rodzinego mial wiecej niz wyplaty , jeszcze to slyne imadlo bym mu przywiazal ...

Napisał(a): ~alejak pl -

Niestety wszystko przemija za szybko. Z wiekiem człowiek mający trochę pokory zaczyna właściwie myśleć. Ludzie ludziom to jest ciągle aktualne hasło. Podają, że w Polsce jest 98%
katolików, a w komentarzach jad się sączy. Karma dopadnie każdego.
alejak.pl
« Wróć do tematów
Do góry strony: Lech Wałęsa- Na tym świecie jestem skończony -