166
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12 tys.
  • Odpowiedzi36
  • Ocen na +32
166 ppt ?

Lech Wałęsa odpowiada Morawieckiemu! (37)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Lech Wałęsa odpowiada Morawieckiemu!

Napisał(a): ~PAW -

~gość Jarosław Kaczyński stwierdził, że mają zostać obniżone emerytury prokuratorom stanu wojennego czyli Stanisławowi Piotrowiczowi i wiceministrowi MSW czyli ludziom z PZPR w PiS.
Prawda jest taka, że co się nie najesz, to się nie naliżesz....
INTERIA.PL

Napisał(a): ~zenek -

~Polska
~ZIUT
moherowa Jestem za tym bo emerytury powinni mieć tylko członkowie PiS. Wszystkim należy zabrać emerytury i dać kościołowi i PiS. Mój Tadeusz też tak mówi. Przypominam o składkach na Radio Maryja i TV TRWAM. Numer konta u dołu ekranu.
Myślałem ,że już nawiedzeni wyginęli!!!!!
A tymczasem okazuje się, że wyginęła Twoja zdolność wychwycenia sarkazmu. Tak oto jedna upośledzona napisała, druga jej nie zrozumiała i wzięła na poważnie i potem razem się dziwią, że inteligentni ludzie dostrzegają w nich z kilometra gorszy sort. Gdybyście obie nie były tak wściekle zaślinione antypolską nienawiścią, to człowiek jeszcze pochyliłby się nad Waszym niedorozwojem i współczuł. Nie dajecie na to szansy, więc pozostaje Was wyłącznie wyśmiać pod nosem i tradycyjnie zignorować.
To raczej Ty nie czujesz blusa...

Napisał(a): ireneo -

~Janxxx Gdyby nie Morawiecki i zajścia czerwcowe w dzielnicy fabryczna to Frasyniuki by z nory nie wyszedł w sierpniu!!!!!I układzie by wam się udał!!!!!
Ale pierdy.On z kanapową wystraszoną organizacyjką. Chłopie, amnestia była i dlatego Frasyniuka wyluzowali.

Napisał(a): ireneo -

~BoedzioP Wypowiedzi Wałęsy mogą wywołać burzę jedynie w nocniku.
A , to może u tego Kornela spowodować taką reakcję. Pod warunkiem, że czytał przytomny, co rzadko mu się zdarza.

Napisał(a): nissan50 -

Idiotów nie sieją, sami się rodzą
~Polska Popieram Morawieckiego - Skoro są dowody że Bolek współpracował z sb to należy i jemu obniżyć emeryturę !

Dodatkowo pytanie - Kiedy w końcu zmienią nazwę portu lotniczego im. Lecha Wałęsy na kogoś bardziej wartościowego ?
Czy ktoś kto kapował kolegów z pracy powinien mieć lotnisko swojego imienia ?

Jest taki piękny szalet w stolicy przy Wiśle i stadionie Narodowym - Czy nie można nazwać tego szaletu im. Bolka Kapusty ??? Pasuje idealnie !

Napisał(a): Andrzej -

Dajcie mi bo tez walczylem w,1980 roku z Zomowcami przy pacyfikacji WSK-PZL w Swidniku mam blizny na watrobie do dzis a teraz mam komornikow i nie mam gdzie spac wszystko mi zabrali nawet przyczynili sie do rozwodu.Andrzej S
« Wróć do tematów
Do góry strony: Lech Wałęsa odpowiada Morawieckiemu!