141
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi35
  • Ocen na +141
141 ppt ?

Lech Wałęsa znowu szokuje. Tym razem donosi do Komisji Europejskiej (36)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Lech Wałęsa znowu szokuje. Tym razem donosi do Komisji Europejskiej

Napisał(a): apollo87 -

Były prezydent, co to nie chciał, ale musiał, przyzwyczaił nas już do chwalenia się swoją działalnością na Facebooku. Teraz przyznał, że napisał do Komisji Europejskiej skargę na Ministra Cyfryzacji za to, że wydało Poczcie Polskiej dane z bazy PESEL. Jak sam napisał, ta:

procedura zmuszania Polaków do korespondencyjnego głosowania proponowana przez Kaczyńskiego doprowadziła do naruszenia prawa 30 milionów obywateli.
Ponadto jego zdaniem minister działał bezmyślnie i na polecenie partii.

Co sądzicie o wniosku Lecha? Troska o demokrację czy sposób na pomoc swoim ludziom za wszelką cenę?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Lech Wałęsa znowu szokuje. Tym razem donosi do Komisji Europejskiej

Napisał(a): ~zdrowy -

Posluchaj czlowieku,pisz sobie gdzie chcesz i co chcesz nawet do samego diabla ale we wlasnym imieniu a nie w imieniu moim i wszystkich Polakow.Poza tym ja myslalem ze jestes doroslym czlowiekiem a tu okazuje sie ze masz rozum przedszkolaka, i taki to byl Prezydentem,szok.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Hub -

~zdrowy Posluchaj czlowieku,pisz sobie gdzie chcesz i co chcesz nawet do samego diabla ale we wlasnym imieniu a nie w imieniu moim i wszystkich Polakow.Poza tym ja myslalem ze jestes doroslym czlowiekiem a tu okazuje sie ze masz rozum przedszkolaka, i taki to byl Prezydentem,szok.
Skoro jesteś pisladczykiem to nie jesteś Polakiem więc się nie odzywaj

Napisał(a): ~jk7 -

KIEDYS MYSLAŁEM ŻE TO WPOŻĄDKU GOŚC I PREZYDENT I MESZCZYZNA, ALE TERAZ TWIERDZE ŻE TO PAJAC, I TYLE TEN KTO MU DAŁ NOBLA TO TAKI SAM PAJAC, OTAKE POLSKE WALCZYŁEM PORAŻKA, SZKODA TEGO GOSCIA, MUZG MU SIE ZLASOWAŁ.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Lech Wałęsa znowu szokuje. Tym razem donosi do Komisji Europejskiej