161
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi143
  • Ocen na +0
161 ppt ?

leczenie wady wzroku (144)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: leczenie wady wzroku

Napisał(a): gość -

Mija właśnie 4 dzień od zabiegu korekcji laserowej. Po trzech dosyć nieprzyjemnych dniach nastąpił przełom. Dzisiaj jest o wiele lepiej i oczy już tak bardzo nie łzawią. Wszystko załatwiłam naprawdę bardzo szybko, zaledwie kilka dni po kwalifikacji miałam korekcję. Oczy się goją wzorowo. Co do efektów korekcji, to nie chcę zapeszać, ale wszystko wskazuje na to, że udało się usunąć wadę. Jestem z tego powodu mega szczęśliwa.
INTERIA.PL

Jest już wszystko ok. Oczy się ładnie zagoiły. Oczywiście jeszcze muszę używać kropli do oczu zgodnie z zaleceniami lekarza, ale jest naprawdę super. Nie sądziłam, że tak szybo dojdę do siebie. Do tego można powiedzieć, że wzrok mam sokoli. Już nie pamiętam, kiedy tak dobrze widziałam i nie musiałam nosić okularów.

Reklama

A jaką miałaś wadę i którą metodą miałaś robiony zabieg? Ja mam wadę -4 i -4,5 i zostałam zakwalifikowana do EBK? Mam nadzieję, że uda się usunąć wadę całkowicie. Wiem, że EBK jest mniej inwazyjną metodą, ale podobno tak samo skuteczną jak pozostałe metody.

Reklama

No ja też liczę na to, że dzięki korekcji uda mi się pozbyć wady. Dosyć długo zwlekałam z decyzją, ponieważ jestem bardzo aktywną osobą i zawsze coś mi wyskakiwało, a to jakiś wyjazd, a to szkolenie, kurs. Nigdy nie był właściwy moment, żeby zabrać się za oczy. W końcu się zmobilizowałam. Chociaż planów mam aż nadto, to już nie chcę odkładać korekcji na potem. Jestem po badaniach i zostałam zakwalifikowana do korekcji metodą EBK. Zabieg tuż, tuż. Jestem nastawiona pozytywnie, bo udało mi się zapisać do prof. Grabskiej-Liberek, która jest po prostu świetna :)

Reklama

Jestem po korekcji dwa miesiące i uważam, że okres gojenia jest do przeżycia. Potrzeba oczywiście kilu dni wolnych, żeby dać oczom się zagoić. No i trzeba przestrzegać zaleceń lekarza, szczególnie jeżeli chodzi o zakraplanie oczu. Przez pierwszy miesiąc używałam kilku rodzajów kropel, w tym z antybiotykiem. Teraz jeszcze używam regularnie kropli ze względu na często pojawiające się uczucie suchości oczu. Tak poza tym jest super.

no najgorsze jest gojenie i to ze trochę pieczą i łzawią. też jestem po zabiegu. miałam 3 miesiace temu i w optegrze tam gdzie robiłam powiedzieli mi że do wakacji to spokojnie się zagoi i będę mogła korzystać z uroków wakacji bez okularów. no i tak jest - jestem bardzo zadowolona z tego że zdecydowałam sie na ten zabieg.

gość To ta klinika doktora Szaflika? Słyszałam, że można teraz wygrać tam korekcję w jakimś konkursie, ale trzeba mieć chyba farta...
A coś więcej możesz napisać o tym konkursie? Właśnie rozglądam się za kliniką, w której można zrobić zabieg korekcji laserowej. Nie ukrywam, że zrobienie takiego zabiegu, wiąże się dla mnie z dosyć sporym wydatkiem. A taki konkurs to fajna sprawa. Wygrać zabieg korekcji laserowej wzroku, to byłaby super sprawa.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • stabilna wada wzroku
  • jak leczyć wady wzroku
  • wada wzroku minus uleczanie
Do góry strony: leczenie wady wzroku