114
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi66
  • Ocen na +41
114 ppt ?

Legalna aborcja? Polacy odpowiadają! (67)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Legalna aborcja? Polacy odpowiadają!

Napisał(a): uni -

Legalna aborcja? Polacy odpowiadają! Na zlecenie Radia ZET, IBRiS przeprowadziło badanie, którego celem było sprawdzenie, co na temat liberalizacji prawa aborcyjnego myśli społeczeństwo. Wyniki są następujące: 38,2% respondentów zdecydowanie je popiera, a 23,6% „raczej popiera”. 14,6% ankietowanych jest zdecydowanie przeciwna liberalizacji prawa aborcyjnego, natomiast 12,1% odpowiedziała, że raczej tego nie popiera. 11,5% nie ma zdania w tej sprawie. Co ważne do zwolenników należy 63% kobiet, mężczyźni stanowią 60%. Ponadto, 99% badanych w wieku 30-39 lat popiera tę idę. Odpowiedzi „zdecydowanie za” udzieliło 39% mężczyzn i 37% kobiet. 46% respondentów w wieku 50-59 lat jest przeciwna aborcji, a 50% jest za jej liberalizacją. 40% ankietowanych w wieku 18-29 lat jest przeciwna tej idei, a 59% ją popiera. W przypadku wykształcenia: 53% osób z wykształceniem podstawowym lub zawodowym i 53% z wykształceniem średnim popiera liberalizację prawa aborcyjnego. 79% ankietowanych z wykształceniem wyższym również jest za aborcją.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Legalna aborcja? Polacy odpowiadają!

Napisał(a): ~RedPill -

Każdy powinien mieć prawo wyboru, bo możemy tylko gdybać, że ,, ja nigdy bym tego nie zrobiła" a jak trafią się pewne okoliczności, to robi się dokładnie to, czego się zapieraliśmy. Zapewne PRZECIWni są księża ( którzy mają własne dzieci), zakonnice, (które ich nie mają lub mają z księdzem), dziadki i babcie, których ich mieć już nie będą. Katechetki, niby to planujące dzieci wg kalendarzyka a mają ich po 5, no i nawiedzona młodzież z oazy.

Reklama

Re: Legalna aborcja? Polacy odpowiadają!

Napisał(a): ~Racjonalista -

Po pierwsze: to jeżeli chcecie rozmawiać konstruktywnie to nie obrażajcie się i innych... po drugie jakbyś pomyślał/ła to Księża mający dzieci czy zakonnice jak to piszesz powinni być za a nie przeciw - bo za posiadanie dziecka i ujawnienie tego wydalają księży z kapłaństwa a siostry zakonne z zakonu... także brak wiedzy i przy okazji oczernianie innych oraz obrażanie powoduje kompromitacje z powodu braku wiedzy.... po trzecie prawo do decydowania powinien mieć każdy i ma, bo chociaż kościół sprzeciwia się aborcji to sprzeciwia się aborcji z byle jakiego powodu a nie z powodów genetycznych i kobiety które dokonają aborcji z powodu lęku przed utratą życia lub zdrowia własnego lub powodu tego samego u dziecka nie ponoszą odpowiedzialności w Prawie Kościelnym... więc znowu proponuję douczenie się a nie kompromitowanie brakiem wiedzy... i to podstawowej.... po czwarte żeby rozwiać wszelkie wątpliwości to powinno Państwo zadbać o najnowocześniejszy sprzęt medyczny i wykształcenie kadr medycznych i lekarskich to wtedy nie będzie rodzić wątpliwości i potrzebna jest aborcja czy nie bo będzie 100 % diagnoza a nie domysły... i po piąte na koniec to proszę jeszcze raz ani jedną, ani drugą stronę czyli zwolenników i przeciwników o racjonalne fakty a nie domysły czy jakieś puste zwroty... Pozdrawiam

Re: Legalna aborcja? Polacy odpowiadają!

Napisał(a): ~plik -

ja rozszerzył bym aborcje do końca życia matki tak aby w każdej chwili takiego odszczepieńca można było amputować i koniec z durnymi tematami zastępczymi ludzi którzy zamiast wziąć się do roboty wymyślają bzdety z nadmiaru wolnego czasu. a tak na marginesie mamy podobno dwudziesty pierwszy wiek a ludzie tacy tępi i jedyny środek antykoncepcyjny to aborcja no pogratulować wiedzy także tym co to promują

Reklama

Re: Legalna aborcja? Polacy odpowiadają!

Napisał(a): ~AdamK -

~TIRówka niechcesz ? , nie korzystaj !!! obowiąsku NIEMA !!! ale nie zakazuj innym , to PRAWO do aborcji ,a NIE obowiąsek !! karzdy robi jak chce , ale ty chcesz wszystkich steroryzować , takich jak ty nalezy poddać jusz tylko ełtanazji !!!
nie no, powiedz, że te orty tak specjalnie
« Wróć do tematów
Do góry strony: Legalna aborcja? Polacy odpowiadają!