114
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi66
  • Ocen na +41
114 ppt ?

Legalna aborcja? Polacy odpowiadają! (67)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Legalna aborcja? Polacy odpowiadają!

Napisał(a): ~zbych -

[cytat kogo=~czaka]za parę miesięcy herr Dhonald będzie piłą dokonywał post-aborcji na pis-dzielach :))) oj, będzie się skrobało![/cyt
al;e ten twójk guru zamieszkały na żoliborzu w Warszawie- nie ms kobiety ani dzieci, tylko w domu miauu ma, więc niech nie uczy cie tego tematu

Reklama

Napisał(a): ~Boubelec -

~Ekonomistka Ważniejsza jest legalizacja eutanazji. Emeryci, renciści, niepełnosprawni, bezrobotni.
Więźniowie, narkomani... . Luzu się trochę zrobi i będzie postęp kulturowy. Tak było w Starożytności, zrzucali ze skarpy.. .

Reklama

Napisał(a): młoda lekarka -

Bendonc młodom lekarkom na rubieży kraju mego, razu pewnego wszeduł do mnię pacjent już mi wcześniej znany.
- dzińdobry pani doktór - powiedział pacjęnt
- dzięń dąbry, co panu dolegaa? - grzecznie go spytałam sponad lekarskiego biurka.
Pacjent wygodnie usiadł na krześle i powiedział: - ja w sprawie skrobanki pani doktór...
Badawczo przyjżałam się przez okulary pacjentowi szukając symptomów choroby:
- najpięrw pana rozpytąm co panu dolęga a potem na leżąco zbadam - mówiłam badawczo obserwując pacjenta - wie pan iż zachodzom zmiany na ziemi, GMO, LBG+ i insze podobne... a medycyna czyni dziś c...
Pacjent wyraźnie wiercił się na krześle, czyżby miał robaki?
- nieee o to chodzi mi pani doktór, ja przyszełem siem zapytać co pani myśli o tej aborcji co uni planujom
- aaa o to - westchnełam z ulgą gdyż pacjęnt zwolnił mnię z tłumaczenia jak z faceta zrobić babę i odpowiedźiałam:
- my lekarze jesteśmy dla ratowania ludzkigo życia (cdn)

Napisał(a): WednesdayTEN -

~gucio za aborcja sa tez feministki, lesbijki i geje chociaz ich ten problem nie powinien dotyczyc
Przeciw terminacji ciąży są też mężczyźni, księża i zwiędłe ruty, chociaż ich ten problem nie powinien dotyczyć :>

Napisał(a): ~as1 -

pis bol szewicka zgraja niech zajmie się Polakami w sferze materialnej a nie seksualnej czy duchowej !! Takie bandyckie ustawy o zakazie aborcji niech wprowadzają w swojej mafijnej organizacji , będą mieli jeszcze więcej ułomnych fizycznie i umysłowo a pingwiny prezentki się nimi zajmą !!!!!

Napisał(a): ~Prawiczek Rogacz -

Aborcja powinna być całkowicie legalna! Płód nie jest dzieckiem, tylko zlepkiem komórek! Kiedy przestaniecie słuchać PiSu i panów w sukienkach rozsiewających patriarchat w Polsce?! Przecież oni robią piekło kobietom!!!!!!

Napisał(a): piero -

~Racjonalista Po pierwsze: to jeżeli chcecie rozmawiać konstruktywnie to nie obrażajcie się i innych... po drugie jakbyś pomyślał/ła to Księża mający dzieci czy zakonnice jak to piszesz powinni być za a nie przeciw - bo za posiadanie dziecka i ujawnienie tego wydalają księży z kapłaństwa a siostry zakonne z zakonu... także brak wiedzy i przy okazji oczernianie innych oraz obrażanie powoduje kompromitacje z powodu braku wiedzy.... po trzecie prawo do decydowania powinien mieć każdy i ma, bo chociaż kościół sprzeciwia się aborcji to sprzeciwia się aborcji z byle jakiego powodu a nie z powodów genetycznych i kobiety które dokonają aborcji z powodu lęku przed utratą życia lub zdrowia własnego lub powodu tego samego u dziecka nie ponoszą odpowiedzialności w Prawie Kościelnym... więc znowu proponuję douczenie się a nie kompromitowanie brakiem wiedzy... i to podstawowej.... po czwarte żeby rozwiać wszelkie wątpliwości to powinno Państwo zadbać o najnowocześniejszy sprzęt medyczny i wykształcenie kadr medycznych i lekarskich to wtedy nie będzie rodzić wątpliwości i potrzebna jest aborcja czy nie bo będzie 100 % diagnoza a nie domysły... i po piąte na koniec to proszę jeszcze raz ani jedną, ani drugą stronę czyli zwolenników i przeciwników o racjonalne fakty a nie domysły czy jakieś puste zwroty... Pozdrawiam
« Wróć do tematów
Do góry strony: Legalna aborcja? Polacy odpowiadają!