11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń296
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +0
11 ppt ?

Lęk przed zdradą – jak się go pozbyć? (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Lęk przed zdradą – jak się go pozbyć?

Napisał(a): Gość -

Mam wspaniałego faceta, jest już moim narzeczonym. Oświadczył się, czyli powinnam być pewna, że nic tego nie zmieni, a jednak nie opuszcza mnie lęk przed tym, że on mógłby mnie zdradzić. Nie mam takich doświadczeń z poprzednich związków a jednak myśli o zdradzie mnie nie opuszczają. Wpływa to na moje zachowanie względem mojego partnera, bo bardzo go kontroluje, wypytuje. Czasem staram się tego nie robić, ale wtedy w mojej głowie toczy się bitwa myśli, bo wydaje mi się, że on akurat wtedy spotkał się z inną kobietą. To chyba nie jest normalne? Jak mam się pozbyć takiego uporczywego przekonania?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Lęk przed zdradą – jak się go pozbyć?

Napisał(a): gość -

Nie wiem ,ale ja nigdy o czymś takim nie myślałam.Dlaczego ?Bo miałam wysokie mniemanie o sobie i wiedziałam ,że lepszej ode mnie nie znajdzie.Ot i cała tajemnica.A jak ktoś ma niską samoocenę i uważa ,że na tym jednym świat się kończy to tak to jest.Nie ma rady na takie wyobrażenie o sobie.

Re: Lęk przed zdradą – jak się go pozbyć?

Napisał(a): A44 -

Rozmawiaj z nim o swoich obawach. Może twoja podświadomość wyłapuje, jakieś sygnały i dlatego jesteś nieufna? A może powinien okazywać ci więcej miłości i czułości. Czy złapałaś go na jakimś kłamstwie? Zazwyczaj od drobnostek się zaczyna.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Lęk przed zdradą – jak się go pozbyć?