Odpowiadasz na:
Lęk przed zdradą – jak się go pozbyć?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Mam wspaniałego faceta, jest już moim narzeczonym. Oświadczył się, czyli powinnam być pewna, że nic tego nie zmieni, a jednak nie opuszcza mnie lęk przed tym, że on mógłby mnie zdradzić. Nie mam takich doświadczeń z poprzednich związków a jednak myśli o zdradzie mnie nie opuszczają. Wpływa to na moje zachowanie względem mojego partnera, bo bardzo go kontroluje, wypytuje. Czasem staram się tego nie robić, ale wtedy w mojej głowie toczy się bitwa myśli, bo wydaje mi się, że on akurat wtedy spotkał się z inną kobietą. To chyba nie jest normalne? Jak mam się pozbyć takiego uporczywego przekonania?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Lęk przed zdradą – jak się go pozbyć?

Napisał(a): gość -

Zadbaj żeby w sypialni nie wygasło, to nie zdradzi.

Napisał(a): A44 -

Rozmawiaj z nim o swoich obawach. Może twoja podświadomość wyłapuje, jakieś sygnały i dlatego jesteś nieufna? A może powinien okazywać ci więcej miłości i czułości. Czy złapałaś go na jakimś kłamstwie? Zazwyczaj od drobnostek się zaczyna.

Reklama

Napisał(a): gość -

Nie wiem ,ale ja nigdy o czymś takim nie myślałam.Dlaczego ?Bo miałam wysokie mniemanie o sobie i wiedziałam ,że lepszej ode mnie nie znajdzie.Ot i cała tajemnica.A jak ktoś ma niską samoocenę i uważa ,że na tym jednym świat się kończy to tak to jest.Nie ma rady na takie wyobrażenie o sobie.

Reklama