20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń259
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +0
20 ppt ?

Leki na potencję - czy to działa? (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Leki na potencję - czy to działa?

Napisał(a): Gość -

Czytałam, że obniżenie potencji może być związane ze stresem, czy niezdrowym trybem życia. W aptekach są leki na potencje, które można dostać bez recepty, niby wskazaniem do ich stosowania są krótkotrwałe lub przejściowe kłopoty z potencją. Ale zastanwiam się jaka jest skuteczność takich preparatów? Czy wasi partnerzy mieli w tej materii jakieś kłopoty? Warto sięgać po leki na potencję, czy może od razu lepiej udać się do lekarza? Co sądzicie?
INTERIA.PL

Re: Leki na potencję - czy to działa?

Napisał(a): gość -

Jak kobieta działa na swego faceta,to nie ma problemu z potencją.Mojemu kochanemu misiaczkowi penisek stał jak tylko na mnie patrzył i zawsze mi mówił,że tak na niego działam,uwielbiał moje oczy,piersi usta,mój głos i kochaliśmy się bez przeszkód .

Napisał(a): gość -

Z tym się nie zgodzę. Czasem są rzeczy na które kobieta nie ma wpływu. Sytuacje stresowe itd. Ja brałem levitrę z potencjasklep24.pl i bardzo byłem zadowolony. Problemy minęły i wróciłem do pełnej sprawności ;)

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~westolesto -

~ANUSIAK325 mój maż tez mial przejściowe kłopoty z potencją, ale pomógł mu vitasteron. Tego typu preparaty w dobrych cenach można zamówić w tej aptece internetowejhttps://www.a(...)ed.pl/.
Leki jak wiagra obciążają organizm mega mocno i to jest problem. Lepiej stosować takie suple jak Long Men czy WhiteHrorse ze sklepu w zaufaniu http://www.wz(...)niu.pl/ Są bez recepty, nie powodują żadych negatywnych skutków, a do tego mam wrażenie, że po prostu lepiej działają nawet.

Napisał(a): ~Myszek -

Jeżeli chcesz coś skutecznego, to leki będą lepsze. Ale te, które dostaniesz w aptece, nawet te bez recepty. Jak od czasu do czasu, jak mam awarię sprzetu, to łykam maxon active i to dalej najlepszy skutek. Na pewno nie kupuj nic niesprawdzonego, nieprzebadanego, żadnych cudownych wynalazków .

Napisał(a): ~adertg -

W tabletkach dr Penigreat masz niemiecką technologię farmaceutyczną, więc to znacznie lepsze rozwiązanie od krajowych suplementów dla mężczyzn. Na mnie tabletka działa dosłownie w podobny sposób do viagry. Kiedyś używałem viagry, ale tak mi banię ryło, że musiałem przejść na coś lżejszego, a tabletki dr Penigreat wydają się teraz jedynym rozsądnym jakościowo i cenowo rozwiązaniem.

Napisał(a): ~Waldi -

Jeżeli efekt ma być szybko to sildenafil, który działa praktycznie od razu, bo bierze się na ok. pół godziny przed stosunkiem i po prostu działa. Sildenafil można znaleźć w viagrze, ale w aptece bez recepty jest maxon active. Dla mnie rewelacja, bow moim przypadku inne środki absolunie odstawały skutecznością.

Napisał(a): ~miki789 -

Bardzo dobrze się czuję po tabletkach [url=//www.drpenigreat.pl]//www.drpenigreat.pl[/url]. Po pół roku stosowania mniej więcej ponad 1 cm penis się powiększył dość naturalnie. Mam bardzo intensywne orgazmy. Ostatnio takie miałem w wieku 17 – 18 lat, jak tak sobie przypominam. Można się trochę odmłodzić, podnieść pewność siebie. Dla mnie żaden wydatek. Dużo tego testowałem, ale ziołowe tabletki nic nie szkodzą organizmowi, a jednak działają, więc to takiej nowej generacji suplement dla mężczyzn. Tak bym to nazwał. Na forach zagranicznych też całkiem popularny, więc można ogólnie brać w ciemno.

Napisał(a): ~juiu9877 -

ja natomiast mam doświadczenia dobre z tą apteką, zawsze spokojnie doradzą, można na nich polegać bez problemu. Kolejna kwestia to także podejście do pacjenta, tutaj każdy ma czas dla ciebie, jest tak, że jak masz wątpliwości czy pytania to zawsze zyczliwie odpowiedzą, ja tam często chodzę http://podwaga.pl/
« Wróć do tematów
Do góry strony: Leki na potencję - czy to działa?