114
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń399
  • Odpowiedzi110
  • Ocen na +0
114 ppt ?

leki przez internet?? (111)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: leki przez internet??

Napisał(a): Gość -

Jak mam kupować coś co i tak bym kupiła (jakaś witamina C, pyralgina, tantum verde) to jak ma mi wyjśc taniej wolałabym kupić w necie. Mam już swoje sprawdzone leki i nie muszę pytać farmaceuty o to czy lepszy będzie ibuprom czy pyralgina, bo wiem że pyralgina :P
INTERIA.PL

Reklama

Polecam Tobie aptekę internetową znajdującą się pod adresem www.e-apteki.net. Proponowane przez nich ceny są nawet do 15% mniejsze niż w aptece tradycyjnej. Co najważniejsze za stronę odpowiedzialna jest nie kto inny, jak właśnie tradycyjna apteka, która ma swoją siedzibę w Poznaniu, na Wildzie (ulica Wierzbięcice). Jak dla mnie był to decydujący impuls do tego, aby dokonać u nich zakupu. Jak dla mnie to pierwszy gwarant zapewniający bezpieczeństwo. Miałam rację. Cała transakcja przebiegła bez większych kłopotów. Przy najbliższej okazji ponownie skorzystam!

Reklama

Reklama

dokładnie tak - człowiek wie co kupuje w tradycyjnej aptece. Poza tym nie zawsze jest taniej w Internecie niż w tradycyjnej aptece. Przykładem są sieci aptek, które mają na prawdę konkurencyjne ceny, np. Za Grosze o której ktoś juz chyba wspominał. Mieszkam pod Warszawą i widzę co sie dzieje - apteki sie przescigają w promocjach, teraz tez gdzies czytałem ze w Płocku sprzedają leki dla diabetyków za 1 gr!!! To chyba daje do myslenia.

Witam :) jestem studentką socjologii i piszę pracę na temat portali o tematyce medycznej. W związku z tym zwracam się z ogromną prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety, która znajduje się pod tym linkiem www.wbadanie.pl/ankieta/231952911/
Bardzo dziękuję za poświęcony czas. Pozdrawiam

Ja też jestem zwolenniczką aptek tradycyjnych. Zawsze masz możliwość zapytania farmaceuty np. o zamiennik danego leku i ogólnie można uzyskać poradę. W przypadku aptek internetowych nie jest to takie proste. Co do kosztów to zauważyłam, że wcale te internetowe nie muszą być istotnie tańsze od tradycyjnych, chyba trochę jadą na opinii teraz. Ja wszystkie leki kupuję w aptece za grosze w łódzkiej manufakturze i wydaje mi się że nie przepłacam

odwołując sie to pytania w pierwszej wiadomości to musze powiedzieć, że jestem na NIE kupowaniu leków w internecie. Nie mówie ze są to jakies podróby itd, ale to jeszcze nie czas żeby kupować leki przez neta. Często słyszę, że apteki internetowe są tańsze, czyżby? Czy kupicie leki dla cukrzyków za 1 gr w aptece internetowej? Nie. A ostatnio w jednej z aptek w Knurowie widziałem te leki właśnie za 1 gr. Było to bodajże w Za Grosze. Cena nie cena, nie ważne skąd ale ważna jej wysokość. Pod tym względem Internet nigdy nie dorówna aptekom stacjonarnym.
« Wróć do tematów
Do góry strony: leki przez internet??