113
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń398
  • Odpowiedzi109
  • Ocen na +0
113 ppt ?

leki przez internet?? (110)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: leki przez internet??

Napisał(a): Gość -

też nie jestem zwolennikiem kupowania leków online. kupując przez Internet trudno będzie lek zareklamować. chyba że jest to sprawdzona apteka, która oprócz sprzedaży w sieci ma po prostu swoją stacjonarną filię i zamawiamy lek na mniej poważne dolegliwości. tylko właściwei po co skoro aptek jest teraz kilka na każdym osiedlu
INTERIA.PL

Napisał(a): xenia64 -

Kupowanie przez internet to zawsze kupowanie 'kota w worku'. Czytałam gdzieś , że w aptekach internetowych sprzedawane bywają podróbki leków (w każdej postaci), a substancja tzw.' lecznicza' nawet nie należy do artykulów spożywczych. Nie, nie zdecydowałabym się na leki z apteki internetowej, np. leki przeciwhistaminowe (p. alergiczne), ponieważ to są leki ratujące życie i wolałabym, by zadziałały gdy postanowię użyć. Inne, zresztą - także...

Reklama

to też może zależeć od miejsca zamieszkania. jeśli mieszka się w dużym mieście, wystarczy zejść na dół, aptek jest kilka na każdym osiedlu. poza ym ja kupuję zazwyczaj te leki które potrzepuję natychmiast np. pyralgina czy rutinoscorbin. zamawianie w aptece nic mi tu nie da, będzie za późno

Reklama

To wszystko zależy od tego jakie to leki. Jeśli sprzedawane nielegalnie, to głupotą jest kupowanie ich, bo mogą być niebezpieczne, jak i branie leków bez konsultacji z lekarzem jest niebezpieczne. Natomiast jeśli chodzi o leki bez recepty w internetowych aptekach, to zależy od tego jakie to leki. Przeciwbólowe raczej kupuję w zwykłych aptekach, natomiast przez internet zdarzało mi się zamawiać preparaty, które ciężko mi było znaleźć w podblokowoych aptekach.

Reklama

Napisał(a): gość -

raz kupiłem od firmy Pharmaceutcals dostałem przesyłkę a wśrodku fakturę na kwotę na 99zł a zamawiałem lek za 9zł. I TAK PRZWSYŁKI NIE PRZYJMĄ BO BYŁA OTWARTA A JAK MOGŁEM SPRAWDZIĆ CO WIEJ JEST PO MOJEJ INTWRWENCJI DOSTAŁEM FAKTURE NA 9 ZŁ ZA KTÓRĄ ZAPŁACIŁEM PO 3 MIESIĄCACH WYSŁALI MI PRAWNIKA Z ŻĄDANIEM ZAPŁATY 99ZŁ ZA FAKTUR KTÓRA BYŁA W OPAKOWANIU LEKU

Napisał(a): gość -

Ja dość często kupuję leki przez internet, ale tylko w aptekach, które mają ważne zezwolenie na prowadzenie obrotu produktami leczniczymi. Wtedy nie ma żadnego niebezpieczeństwa. Jedną z takich aptek jest np wapteka.pl na ceneo mają same dobre opiniehttp://www.ce(...)3882-0x no i posiadają właśnie takie zezwolenie.

Leków nie potrzebuję dużo, ale zamawiam różnego rodzaju kosmetyki i witaminy, suplementy z wapteka.pl. Szybka wysyłka, produkty dobrze zapakowane, a przede wszystkim, gdy się nad czymś zastanawiałam to zadzwoniłam i fachowo mi doradzono... polecam
« Wróć do tematów
Do góry strony: leki przez internet??