Odpowiadasz na:
Lekkie przystawki na przyjęcie ;)

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Pichcicie coś, czy zdajecie się na gotowe zagrychy typu paluszki i chipsy? To sprawdzony pomysł, ale pozbawiony inwencji... ;)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Lekkie przystawki na przyjęcie ;)

Napisał(a): Gość -

kiedyś robiłam takie placuszki do piwa, makaron z zupek chińskich, oczywiście namoczony, do tego drobno pokrojone piersi kurczaka+przyprawy +jaja+mąka tak aby mozna było smażyć w formie placków, przepis z onetu. Robię też brokuły i kalafior oraz drobne kawałki kurczaka w cieście piwnym. Wychodzą takie małe zakąski. Robię też zakąski z kurczaka: obgotowac tak aby były miekkie piersi kurczaka albo wyluzowane bez skóry udka kurczaka, pokroić na kawałki i panierować w jajku i sezamie lub pokruszonych płatkach kukurydzianych. Smażyć krótko.

Był na smakerze taki świetny wynalazek jak zawijana bagietka, ale nie dodałam do ulubionych i mi zginął :(
Ale najprostsze i pięknie wyglądające są koreczki, jakieś małe kanapeczki na krakersach czy wece i w ogóle takie tam :) Co mamy to dajemy :)

Tu przepis mojej koleżanki, pyszny:http://smaker(...)a,30632
Tu tak w ramach samochwały nasze przystawki sylwestrowy, bo jednak je się oczami :)http://img413(...)11a.jpg

Reklama

Ostatnio na blogu historiekuchenne.paclan.pl trafiłem na niezły przepis na koreczki karnawałowe. Polecam zdecydowanie!!!

ja zawsze coś przygotowuję sama, półmisek serów i wędlinek z oliwkami, jajka faszerowane, polecam malutkie liście cykori nadziać tuńczykiem z cebulką. pychotka..każdy sobie bierze listek i odrazu do buzi... mhmmm. :)
jakaś sałatka obowiązkowa, no i coś na ciepło musi być :)

Reklama