Odpowiadasz na:
lepszy łysy czy w peruce?

julciaDe
Temat dodał(a):
julciaDe -
Łysina jest zmorą współczesnych mężczyzn . Zastanawia mnie czy facet z tupecikiem jest śmieszny? A w pełnej peruce? A całkiem łysy facet może być atrakcyjny? Jak wam się wydaje .

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: lepszy łysy czy w peruce?

Napisał(a): ~Karo -

Dla mnie z perspektywy kobiety, jak pojawia się problem utraty włosów, to zaakceptować i golić się na łyso :) Niech Was panowie ręka Boska tylko broni przed zapuszczaniem włosów, podczas gdy na koronie głowy widać znaczące prześwity albo wyraźny brak włosów :) Tupeciki i peruki też są słabe :) Jeśli już zależy mężczyznom na bujnej czuprynie to lepiej zafundować sobie przeszczep :)

Re: lepszy łysy czy w peruce?

Napisał(a): ~Rozpustnik -

Julcia wolisz włosatego, czy łysego? Łysy ma więcej miejsca do całowania w intymnych momentach, oczywiście jak się sprawdzi :d

Reklama

Re: lepszy łysy czy w peruce?

Napisał(a): goralka -

Bez kompleksów chope 😁
Przestań pierdzieli 8 rozczulac się nad sobą chope😉

Reklama