Twój temat został dodany

7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń50
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +6
7 ppt ?

LGBT się cieszy (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

LGBT się cieszy

Napisał(a): danrudy -

"Oświecona" Europa znów spoliczkowała Polskę. Najpierw Komisja Eurioejska wyraziła zdeczdowane niezadowolenie w sprawie sytuacji w zakresie praworząności, skrytykowała reformę sądownictwa. Teraz unijna komisarz ds. równości Helena Dalli otwarcie grozi nałożeniem sankcji za łamanie praw osób LGBT w Polsce, rzekomo Komisja stałe otrzymuje skargi, że "przedstawicieli społeczności LGBT spotykają się ze stygmatyzacją, nękaniem, przemocą i dyskryminacą". W liście do Zbigniewa Zbiory pani Dalli domaga się podjęcia stosownych działań. Moim zdaniem polityka europejska już dawno wykroczyła poza ramy dialogu politycznego. Sprowadza się teraz do banalnego szantażu i presji poprzez sankcje. W obecnych warunkah ta polityka nie przynosi efektów. Mateusz Morawiecki jasno dał do zrozumienia: nikt nas tolerancji musi uczyć. Może nie jest wybitnym premierem. Ale przynajmniej tak stara się bronić tradycynych wartości. Wygląda na to, że ktoś chce nas rzucić na kolana i ukarać za każde wykroczenie pod hasłem naruszenia koncepcji tożsamości europejskiej.https://homme(...)QCYxzs8
INTERIA.PL

Re: LGBT się cieszy

Napisał(a): ~krystian -

O czym tu dyskutować? Prawa osób LGBTI są regularnie naruszone. Policja zachowuje się brutalnie. Policjanci wsadzili ręce w majtki aktywistki,chcieli sprawdzić, jakie ma genitalia. Bzdura! Dopóki prawa człowieka nie będą przestrzegane bez względu na orientację seksualną, pozostaniemy na obrzeżach Europy. Brawo, Pani Komisarz!

Reklama

Re: LGBT się cieszy

Napisał(a): ~marlo -

Moim zdaniem list pani Dalli jest odpowiedzią Unii Europejskiej z powodu niezależnej polityki Polski. Migtanci, reforma sądownictwa, oskarżenia przeciwko Niemcom, którzy podporządkowują sobie Europę poprzez instytucje ponadnarodowe. Presie ze strony Komisji Europejskiej w kwestii LGBT jest tylko pretekstem.

Re: LGBT się cieszy

Napisał(a): olacda -

"Komisja Eurioejska wyraziła zdeczdowane niezadowolenie w sprawie sytuacji w zakresie praworząności" W Polsce jest praworządność?
Sędziowie jeżdżą po pijaku, 100 km/h, wydają wyroki za grube koperty (źródło program kasta)
Jakiej oni bronią praworządności?

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: LGBT się cieszy