60
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń621
  • Odpowiedzi54
  • Ocen na +0
60 ppt ?

liceum i matura dla dorosłych (55)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

liceum i matura dla dorosłych

Napisał(a): ~martyna777 -

hej, kiedy byłam młoda skończyłam zawodówkę bo musiałam szybko przejść na własny rachunek i sie usamodzielnic żeby zarabiać sama na siebie. w mojej małej miejscowości nie ma szkoly dla dorosłych ale mam samochod i moge dojeżdzac do wiekszego miasta. najbliżej mi np do krakowa. mam stabilna prace ale nie posiadam matury i chce uzupełnic braki które mam w wyksztalceniu jak juz jest taka mozliwosc. nie wazny jest dla mnie tylko ten papierek czy dyplom chce na prawde uzupelnic braki jakie mam bo nie znam nawet angielskiego. jesli macie jakieś szkoly ktore mozecie mi polcec to bede wdziecza bo pisałam już na innym forum ale nie dostałam odpowiedzi.pozdrawiam
INTERIA.PL

Re: liceum i matura dla dorosłych

Napisał(a): misza55 -

Miałem podobną sytuację . Braki w wykształceniu uzupełniałem (maturę) w CKU (Centrum Kształcenia Ustawicznego) dwa dni w tygodniu przez 6 semestrów...

Reklama

Napisał(a): ~gość -

Junani
~gość Skarbie, ale ja mam wypisać ci wszystkie szkoły dla dorosłych w Polsce?
Podaj chociaż miejscowość, to dasz szansę innym na odpowiedź :)
"najbliżej mi np do krakowa"

mam wątpliwości, czy osoba nieumiejąca przeczytać ze zrozumieniem tak prostego tekstu jest odpowiednią, aby udzielać się w temacie "gdzie uzupełnić wykształcenie".
OK. Wstałem nie dawno i przeczytałem jednym okiem. Biję się w pierś.

Reklama

Napisał(a): ~mądrala -

Junani
~gość Skarbie, ale ja mam wypisać ci wszystkie szkoły dla dorosłych w Polsce?
Podaj chociaż miejscowość, to dasz szansę innym na odpowiedź :)
"najbliżej mi np do krakowa"

mam wątpliwości, czy osoba nieumiejąca przeczytać ze zrozumieniem tak prostego tekstu jest odpowiednią, aby udzielać się w temacie "gdzie uzupełnić wykształcenie".
a ty jak zwykle musisz się mądrzyć na forum sama nie świecąc intelektem .

Napisał(a): LODkrakow -

Witaj! To bardzo dobrze, że zależy Ci na uzupełnieniu wiedzy, rynek pracy coraz bardziej się rozwija, a wykształcenie niejednokrotnie skutkuje szansą awansu. Szkoła zawodowa daje możliwość nabycia konkretnych umiejętności, natomiast liceum rozwija wszechstronnie. W naszej szkole, usytuowanej w centrum Krakowa, uczymy zarówno przedmiotów humanistycznych, jak i ścisłych. Co ważne dla Ciebie – prowadzimy także lekcje języka angielskiego, dlatego nie musisz zapisywać się już na dodatkowe kursy. Garść informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej:http://www.lo(...)kow.pl/
W razie jakichkolwiek pytań – chętnie odpowiemy!

Reklama

Napisał(a): LODkrakow -

Zapisy do szkoły odbywają się osobiście, w tym celu zapraszamy do naszej siedziby, która znajduje się w Krakowie przy ul. Sławkowskiej 20. Wszelkich informacji na temat rekrutacji lub dokumentów, które powinnaś ze sobą zabrać udzielimy pod numerem telefonu: 603 - 688 - 733. Jeśli chodzi o zajęcia dla dorosłych, odbywają się one w trybie zaocznym – w soboty i niedziele od godziny 9:00. Na początku każdego semestru prezentowany jest plan zajęć.

Napisał(a): ~Olala -

hej, chodzę do Nova w Olsztynie, miałam podobną sytuację co Ty, po zawodówce przyjmują na 3 semestr liceum i można sobie na spokojnie robić szkołę i pracować bo to szkoła dla dorosłych, zaoczna co 2 tygodnie w soboty i niedziele. zdam maturę i mogę iśc na studia albo dalej sie tu uczyć bo mają tez dużo ciekawych kierunków, zawód można zrobić szybciej niż studia. Nova ma tez oddział w Krakowie więc możesz spróbować

Napisał(a): ~NOVA CE Olsztyn -

NOVA Olsztyn, rekrutacja na jesień 2017 niedługo się kończy. Śpiesz się, na niektórych kierunkach zostały ostatnie miejsca w grupie.To również ostatnia szansa żeby zapisać się do liceum w trybie 3 letnim.

Napisał(a): ~Julka -

A znacie szkołę policealną Sukces Edukacja? Naprawdę polecam! Uczęszczam do niej na kierunku Technik Farmacji, ale mają wiele innych opcji! Ja się uczę w Opolu, ale z tego co wiem to mają jeszcze oddział w Katowicach.

Napisał(a): basia4321 -

Ja chodziłam do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Żorach: bezplatneszkoly.pl/zory/ i tam też zdawałam maturę. Zdałam bardzo dobrze dzięki temu mam wykształcenie średnie :) Zajęcia odbywają się tam w weekendy, więc dla ludzi pracujących bardzo duży plus :)

Napisał(a): ~NOVA -

Zapraszamy do NOVA Centrum Edukacyjne Olsztyn na trzeci semestr Liceum ogólnokształcącego dla dorosłych.
Bezpłatna nauka, wpisowe i czesne 0 zł!
Masz chęć ukończyć liceum, ale z różnych przyczyn Twoja nauka została przerwana? U nas masz możliwość kontynuowania nauki rozpoczynając od semestru trzeciego. Nie czekaj, weź Swoją przyszłość zawodową we własne ręce. Zapisz się już dziś i dołącz do naszych obecnych słuchaczy. Liczba miejsc ograniczona, o przyjęciu do szkoły decyduje kolejność zgłoszeń.
Bezpłatna nauka, wpisowe i czesne 0 zł!
Szkoła zapewnia przyjazną atmosferę. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która zadba również o to, aby przygotować naszych słuchaczy do egzaminu maturalnego.
Osoby, które nie przystępują do egzaminu maturalnego otrzymują świadectwo ukończenia liceum ogólnokształcącego (wykształcenie średnie).
« Wróć do tematów
Do góry strony: liceum i matura dla dorosłych