90
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi44
  • Ocen na +0
90 ppt ?

Limvena dieta opinie (45)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Limvena dieta opinie

Napisał(a): Gość -

szukam osób które mogą coś powiedzieć na temat diety limvena.
zamierzam zamówić koktajle do których dostanę dodatkowo plan kuracji a dokładne przepisy oraz rozpiskę co i ile mam jeść na tej diecie + uzupełnianie w postaci koktajli, zrobione na bazie białka serwetkowego. W porównaniu z cudownymi środkami na odchudzanie dzięki którym nic nie robiąc zgubisz zbędne kilogramy to może chyba przynieść ciekawe efekty. Co Wy na to ?
INTERIA.PL

Re: Limvena dieta opinie

Napisał(a): gość -

ten program limvena sama zamówiłam w zeszłym tygodniu. odchudzam się od jakiegoś czasu i już znam temat. ta dieta ma solidne podstawy aby pomóc mi zrzucić w koncu zbędne kilogramy. na razie jestem pierwszy tydzień stosowania, wiec dużo Ci nie powiem, bałam się o to że ciężko będzie mi pohamować moje łaknienie ale koktajle wystarczająco mnie nasycają. czekam teraz na jakieś sugestie, bo prosiłam ich o rady na temat ćwiczeń i maja mi przesłać dodatkowe materiały. ogólnie kontakt z nimi bardzo dobry i radzą co i jak w kwestii odchudzania

Reklama

Dwa miesiące temu kupiłam na próbę jeden koktajl limvena i chciałam sprawdzić przez tydzień jak mój organizm zareaguje na ten plan odchudzania. Tydzień minął i byłam w szoku ze wytrzymałam na 900 kaloriach bez problemu a organizm nie wariował. Dokupiłam w promocji 4 koktajle i tak już jestem te 2 miesiące na tej kuracji. W sumie schudłam 12,5 kg

Reklama

Z moją sporą nadwagą poradziłam sobie stosując dietę i dodatkowo tabletki Foreverslim.Dzięki temu moje odchudzanie było znacznie efektywniejsze.Udało mi się w ten sposób schudnąć 12 kg i wcale też nie musiałam jakoś dużo ćwiczyć.

Reklama

Ja się odchudzałam, a raczej zmieniłam styl życia przy pomocy rad z poradni COiO. Odchudzanie "na chwilę" oznaczało, nawet nie wiem ile już razy, powrót do wcześniejszej wagi + dodatkowe kilogramy. Zdrowy żywność, dużo ruchy, wiedza co i kiedy i waga sama spadnie.

Znalazłam taki komentarz na innym forum:
"Żeby utrzymać wagę można spożywać ponad 1500 kcal, w moim wypadku jadłam ok 1800 kcal: śniadanie 450 kcal, II śniadanie 270 kcal - tutaj zazwyczaj piłam porcje koktajlu i ew zjadłam jeszcze jogurt, obiad: 630 kcal, podwieczorek 180 kcal, kolacji nie jadłam. W takim sposób utrzymywałam wagę przez miesiąc potem wycofałam koktajle i waga dalej się utrzymuje a juz jestem 3 miesiące po kuracji."

fajnie że wypracowany efekt utrzymuje się przez tyle miesięscy a może na zawsze rozprawia się z problemem nadwagi, sama jestem pod wrażeniem tej diety po pierwszych 2 tygodniach schudłam już 3kg i nie czuję ochoty aby rezygnować, jednak te koktajle potrafią zahamować ciągote na słodycze i podjadanie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Limvena
  • koktajle limvena
Do góry strony: Limvena dieta opinie