89
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi44
  • Ocen na +0
89 ppt ?

Limvena dieta opinie (45)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Limvena dieta opinie

Napisał(a): gość -

Ze strony limvena.pl wynika że 4 etap to utrzymanie masy ciała przy picu 1 porcji koktajlu dziennie i 4 posiłkach, niestety nie pisze ile ma trwać ale to pewnie kwestia indywidualna, potem już nie trzeba przyjmować koktajli ale utrzymać odpowiednią ilość przyjmowanych kalorii na dzień według swojego bilansu.

Reklama

Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia nad tą dietą limvena,to nie ma nad czym, ona jest super, nareszcie coś skutecznego :) Próbowałam wcześniej na taletkach się odchudzić ale daremnie, teraz rozumiem jaka byłam stosując tabsy, z tymi koktajlami jest zupełnie inaczej, naprawdę zachamowały u mnie łaknienie, są smaczne, może nie jest z początku łatwo przestawić się na to o czym pisze na stronie (chodzi mi o tryb życia,jedzenie, traningi ) ale uwierzcie mi naprawdę warto, sama się o tym przekonałam

Reklama

Reklama

limvena to dobra dieta. Nie jakaś wyniszczająca i dająca niezłe rezultaty. 10kg jest do ogarnięcia, jeśli jej przestrzegamy. Co do koktajli są jak najbardziej OK. Nie odpycha mnie od nich, są smaczne i niwelują uczucie głodu. Spadek wagi jest widoczny nie tylko przeze mnie. Osłabiona jakaś też nie jestem mimo że jem dużo mniej. Polecam, jedna z prostszych i skutecznych diet.

Efekty spadku wagi mam, ale bardziej podoba mi się to że dużo lepiej się czuje zdrowo się odżywiając, jedząc tylko to co potrzebuje mój organizm. Pozytywne myślenie i wiara że już w krótkim czasie będę chuda tak jak zaplanowałam ;)

zdemotywowana byłam długi czas tym że brałam kiedyś jakieś tabletki który nic mi nie dały. Wiele miesięcy próbowałam sama do czegoś dojść w kwestii odchudzania jednak bez jakiś wyraźnych efektów. Zaryzykowałam jeszcze raz tym razem gotową dietą limvena o której jest ten temat. Na początku wydawało mi się że jest to jakaś głodówka, jednak bardzo szybko zmieniłam zdanie. Koktajle bardzo zaspokajają głód. jemy tylko to co niezbędne. Efekty bardzo motywują. Polecam.

minął pierwszy miesiąc. TAK TO DZIAŁA !
2-3 pierwszy dni masakra, ale później łatwo się przyzwyczaiłam. Waga leci praktycznie każdego dnia. Odpowiedni bilans kaloryczny i widać efekty. Doskonała sprawa. Polecam każdej która ma nadwagę i nie wie jak ją zrzucić. Program limvena jest Mega!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Limvena
  • koktajle limvena
Do góry strony: Limvena dieta opinie