177
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi103
  • Ocen na +1
177 ppt ?

|LINDAXA 15 - czy pomoze schudnac ???? (104)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

|LINDAXA 15 - czy pomoze schudnac ????

Napisał(a): Gość -

Witajcie :) Bardzo chcialabym schudnac ale bez tabletek raczej sie nie da :( Brak silnej woli .... Mam 176cm i waze 85kg , jestem juz rok po porodzie i nie daje rady zrzucic kilkanastu kg :( Slyszalam o tabletkach LINDAXA 15 , bral je moze ktos ?? Jest efekt JOJO ??? POMOCY POZDRAWIAM :)
INTERIA.PL

Reklama

Re: |LINDAXA 15 - czy pomoze schudnac ????

Ja biorę LINDAXA15 już miesiąc i nie widzę żadnych efektów!!zaznaczam,że nie jem słodyczy,nic tłustego,pije 2 litry wody dziennie i nie jem po 18,niestety to nic nie pomaga,widocznie LINDAXA na mnie nie działa:(((((

Gość Witajcie :) Bardzo chcialabym schudnac ale bez tabletek raczej sie nie da :( Brak silnej woli .... Mam 176cm i waze 85kg , jestem juz rok po porodzie i nie daje rady zrzucic kilkanastu kg :( Slyszalam o tabletkach LINDAXA 15 , bral je moze ktos ?? Jest efekt JOJO ??? POMOCY POZDRAWIAM :)

Reklama

Reklama

Co za brednie!
Te wszystkie Lindaxy i inne chemiczne odchudzacze są tylko po to żeby wyciągnąć pieniądze od naiwnych ludzi.
Zauważcie że żadne odchudzające preparaty nie działają samodzielnie lecz w instrukcji mają napisane że najlepszy efekt dają w połączeniu z dietą odchudzającą i ćwiczeniami fizycznymi, a dlaczego?
Bo w takiej odchudzającej kombinacji: Lindax (czy jakiś inny preparat) + dieta + ćwiczenia tak naprawdę odchudza tylko dieta i ćwiczenia a piguły są dla picu!
Sztuczne odchudzacze mają tak znikomy wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej że właściwie go nie widać.
Oczywiście jakiś minimalny wpływ musi być żeby nie można było posądzić producentów o oszustwo ale ten wpływ jest 100 razy mniejszy niż podaje producent i takie oszustwo jest nie do udowodnienia bo zawsze w instrukcji jest podane że trzeba stosować preparat w połączeniu z dietą i ćwiczeniami a kto udowodni ile jadł i ćwiczył?
Poczytajcie sobie w w temacie obok:http://forum.(...),10,0,0
tam ludzie dobrze radzą.
Ja się odrobinę znam na dietach ale głównie sportowych, jednak po małej modyfikacji można je stosować również do odchudzania i mogę co nieco doradzić.

Cześć dziewczyny, JESTEM mamą 15 miesięcznej córeczki. W trakcie ciązy przytyłam sporo ze względu na niedoczynność tarczycy. Przy wzroście 178 miałam 94kg po roku po ciązy, a dodatkowo zaczełam tyć gdy odstawiłam małą od piersi...nie wiedziałam co robić, jadłam mało a efekt był bardzo powolny...bardzo wolno chudłam:-(. Zgłosiłam to swojemu endokrynologowi i poleciła mi wziąśc lek lindaxa10 plus dieta 1200kcal. Dostałam przykładowe przepisy by było mi łatwiej schudnąć.

Lindaxa 10 brałam przez okres dwóch miesięcy i schudłam 10kg! nie kłamię. Teraz biorę lindaxa15, bo póżniej dawkę zwiększa się. Teraz zaczął się trzeci miesiąc i ciekawa jestem ile uda mi się schudnąć przez ten miesiąc:-).

A teraz opiszę moje samopoczucie po tym leku i przy takiej diecie. Owszem pierwszy miesiąc wpływa na nasze samopoczucie, ale kiedy nie wpływa gdy stosujemy jakąs odchudzającą dietę? Miałam przez dwa tygodnie co jakiś czas silne bóle głowy, po czasie ustąpiły i w pierwszym miesiącu suchośc w ustach teraz już i to pomału ustępuje. Biorąc tan lek pamiętamy o częstym piciu wody niegazowanej i herbatek owocowych, na wieczór dobrze jest wziąść jakąs herbatkę z dodatkiem meliski.

Już po miesiącu oczyszczają się jelita i spada brzuch więc w drugim miesiącu bez problemu je się małe porcje jedzenia.

Dodatkowa zaleta leku: Ponieważ miałam problemy z krązeniem z powodu przebytej operacji serca, puchły mi nogi. Biorąc tan lek nie mam opuchniętych nóg a siusiam tyle samo co kiedyś. Dodam że zawsze lubiłam sporo i często pić herbat, wody. Tak już miałam od dziecka:-).

Ale trzeba pamiętać..silna wola też jest potrzebna- albo się chce schudnąć albo nie...sam lek nigdy żaden niewystarczy. Trzeba nauczyć się jesć zdrowo i odpowiednią ilość tak by nie osłabnąć i nie było potem efektu jojo.

Taaaa jasne!
10 kg przez 2 miesiące?
W takim razie nie chudłaś tylko się głodziłaś.
Jeśli chudniesz więcej niż 3 kg na miesiąc to nie tylko tracisz tłuszcz ale też mięśnie a nawet tkankę kostną i nerwową!
To początek poważnej choroby - dystrofii mięśniowej albo ostreoporozy (zwłaszcza u kobiet).
A jeśli chudłaś tak szybko to tylko dzięki diecie a nie jakiejś cudownej miksturze.
Odstaw chemię a utrzymaj dietę i zobaczysz że efekty będą te same a przestaniesz się truć.

nie wiem kim jesteś ale nie masz pojęcia o diecie. Przecież w pierwszych dwóch tygodniach oczyszczają się jelita i właśnie wtedy gubi się najwięcej. Ja po 2 tygodniach schudłam 4kg. Wcale nie głodzę się. Jem wszystko ale w małych ilosciach. Mięso gotowane, unikam słodyczy, herbatki tylko owocowe w tym zielona, oraz sporo piję wody. Jak masz zabużenia hormonalne (chodzi mi o chorobę tarczycy) to nigdy na samej diecie bez leku szybko nie schudniesz a szczególenia jak odstawisz karmienie piersią. Tak więc dieta 1200kcal, to dieta lekka.

Podaję przykładowy mój jadłospis:

1-śniadanie: przed śniadaniem rano na czczo piję 1 szklankę wody niegazowanej lub przegotowanej z plasterkiem cytryny. Biorę lek i popijam wodą. Potem jem 1 śniadanie: chleb razowy żytni - 1 kromka, chudą wędlinkę 2 plasterki, sałatkę 'letnia" (zielona sałata 3-4liście, 1 pomidor, 1 średni świeży ogórek, 1/2 łyżeczki sosu vinegreette. Warzywa kroimi i wymieszamy z sosem). Do tego piję kawę z mlekiem 0,5% filiżanka lub wodę mineralną lub herbatkę owocową-1szklanka. ŚNIADANIE MA OKOŁO 235KCAL!,

Potem jem 2-śniadanie: pieczywo chrupkie 1szt., ser biały chudy 1/2 opakowania (125g), 2 łyzeczki jogurtu naturalnego, szczypiorek (przyprawa bo swieży teraz ciezko dostać) ser jogurt wymieszac ze szczypiorkiem. Do picia np. herbatka malinowa. 2 ŚNIADANIE MA OKOŁO 150KCAL!

3. Obiad: barszcz czerwony bez dodatków (1szkl), ja piję np. firmy fortuna albo krakusa. do tego pierś z kurczaka ugotowana w osolonej wodzie, załatka z selera NACIOWEGO(1/4 selera naciowego, 1 pomarańcza, 1 jabłko średniej wielkośći, 1 łyzka jogurtu naturalnego, 1 orzech włoski, 1/2 łyzeczki soku z cytryny, szczypta soli, pieprzu, cukru. Seler oczyscić, pokroić w cienkie plasterki, włożyć do garnka z wrzocą wodą i gotować przez 3 minutki, odlać na sitko, opłukać zimną wodą. Pomarańcze obrane pokroić. Jabłka też i pokropić wszystko sokiem z cytryny. Jogurt wymieszać z solą cukrem pieprzem Wszystkie składniki wymieszać i wstawić do lodówki na 20 minut. Do tego ryż gotowany brązowy 1 łyżka i do picia herbatka miętowa z plasterkiem cytrynki. OBIAD MA OK. 455KCAL.

4. Podwieczorek: banan - 1 średni, woda mineralna lub herbatka owocowa - 1 szklanka.Podwieczorek ma około 110kcal!

5. Kolacja: pieczywo chrupkie 2 sztuki i tatar śledziowy:(1/2 puszki śledzi w oleju, 1/2 łyżeczki pieprzu, po 1/2 papryki: zielona czerwona i żółta, 1/2 cebuli, 1/2 łyżeczki musztardy, łyżeczka kaparów, sok z cytryny, szczypta soli i pieprzu. Kawałki papryki opiec w piekarniku tak aby miejscami skóra zbrązowiałą ostudzić i obrać ze skórki , pokroić w drobną kostkę. Cebulę obrać i drobno posiekać. śledzie osączyć z oleju pokroić wymieszać z papryka i cebulą, dodać musztardę posiekane kapary , pieprzi doprawić sokiem z cytryny, solą do smaku dokłądnie wymieszać. Podzielić na dwie porcje, włożyć do naczyń , przykryć i włożyć do klodówki na co najmniej 1/2 godziny. 1/2 porcji do spożycia, druga może być wykorzystana w dniu następnym.) Kolacja taka zawiera około 215 kcal!

Każdego dnia mam inny przepis na dzień , jem i ser feta w sałatkach ale niskotłuszczowy, jem i kajzerke z masłem i jajko do tego całe...wszystko tak ustawione by miescic sie w 1200kcal.I co Ty na to? niedowiarku:-)

Koleżanka ma razję - dieta oczysczaja sie w coiagu dwoch pierwszych tygodni wiec to normalne ze przy leku wspomagajacym przemiane materii i diecie nastepuje to szybciej. A wlaczajac to prace i ruch przy malym dziecku- naprawde mozna obyc sie bez gimnastyki i chudnac:-)

Dla Ciebie (piszę do Pani 1200 kalorii) jestem pewnie zwykłym zarozumialcem który na niczym się nie zna bo nie mam wykształcenia medyczno dietetycznego, jedynie odrobinę wiedzy z zakresu żywienia sportowców.
Nie musiałaś mi podawać aż takich szczegółów jak sposób przyrządzania, wystarczyło podać składniki i twój post byłby o połowę krótszy, ale przeczytałem.
Zacznę od końca - piszesz że lek (ha ha - lek, dobre sobie!) powoduje że nie czujesz głodu i nie jest Ci słabo, czyli zastępuje on twoją silną/słabą wolę i maskuje negatywne skutki szybkiego chudnięcia (osłabienie), którego nie powinnaś maskować żadnymi pseudo lekami tylko unikać jak ognia!
Dieta którą podałaś jest całkiem niczego sobie chociaż wprowadziłbym małe poprawki bo w jednym miejscu wymieniłaś cukier i masło, poza tym banana jadłbym na śniadanie ponieważ zawiera fruktozę czyli cukier prosty który też tuczy i należy go spalić w ciągu dnia, ale to wszystko szczegóły, dieta jest ok.
Próbuję Cię przekonać że te same efekty osiągnęłabyś bez żadnych chemicznych wspomagaczy.
To znaczy gdybyś stosowała tę samą dietę, o co pewnie byłoby trudno bo żadna chemia nie maskowałaby twojego głodu i osłabienia ale tak właśnie byłoby zdrowo.
Głód i osłabienie to są naturalne odruchy organizmu na które powinnaś reagować a nie tłumić.
Myślę że przy diecie 1200 kalorii nie odczułabyś osłabienia a głód oczywiście że by Ci dokuczał ale nad tym można zapanować bez chemii.
Tak szybkie chudnięcie na pewno nie jest zdrowe, lepiej nie traktować diety jako tymczasowego sposobu żywienia tylko jako całkiem nowy ,,dożywotni" sposób żywienia.
Jeść trochę więcej, chudnąć trochę wolniej ale utrzymywać ten stan przez dłuższy czas bo jak zechcesz przerwać dietę to efekt jojo Cię dopadnie.
Chyba nie chcesz do końca życia jeść 1200 kalorii dziennie i łykać Lindaxy?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • lindaxa pewna
  • lindaks tabletki
  • lindaxa 2013
  • lek lindaxa
  • forum lindax
  • lindaksa forum
  • lindaxa 15
  • lindaxa opinie
  • Lindaxa 15
Do góry strony: |LINDAXA 15 - czy pomoze schudnac ????