177
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi103
  • Ocen na +1
177 ppt ?

|LINDAXA 15 - czy pomoze schudnac ???? (104)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: |LINDAXA 15 - czy pomoze schudnac ????

Napisał(a): Gość -

kobieta co spożywa 1200kcal ma na imię agnieszka:-) To tak na uwadze... dziś podam kolejny przepis na kolejny dzień:

1- ŚNIADANIE: rano na czczo 1 szklanka wody mineralnej niegazowanej ostatecznie może być przegotowana. Śniadanie ma zawierać około 230kcal. W skład śniadania może być naprzykład: musli naturalne (ja kupuję owocowe i czasem z orzechami takie tradycyjne bo wolę), 2 łyżki, do tego otręby pszenne 1 łyżka, morela 1 sztuka pokrojona mleko 0,5% 1 szklanka, kawa bez cukru i mleka 1 filiżanka ok z marchwi (1/2 szklanki świeżo wyciskany). Trzeba pamiętać o jednej zasadzie że otręby przenne czy owsiane trzeba namoczyć w przegotowanej wodzie 30 minut przed spożyciem.

2-ŚNIADANIE: powinno zawierać około 163kcal.: pumpernikiel - 1 kromka, polędwica 2 plasterki, zielona sałata 4 liscie, pomidor 1 średni, herbatka owocowa, woda mineralna (picia 1 szklanka).

3. OBIAD: około 375kcal. W skład obiadu wchodzi: schab pieczony 1 plaster bez tłuszczu z dodatkiem ulubionych ziół, ja wolę gotowane mięsko, ryż brązowy z wody 3 łżki, kalafior 100g bez dodatków sałatka wg. przepisu:ogórek świeży średni, sałata zielona 1/2 głowki 1/2 kubeczka kefiru 2%, szczypiorek świeży 1/3 pęczka, ale ja stosuję suszony o tej porze roku. Do tego obiadku pijemy np. herbatkę miętową 1 szklankę

4. Podwieczorek: OKOŁO 140kcal. ciasto drożdżowe 1 kawałek, jabłko średnie, herbatka malinowa.

5. Kolacja: około 215 kcal: chleb chrupki 2 sztuki i tatar śledziowy wg. przepisu: 1/2 puszki śledzi w oleju, pieprz, po 1/2 papryki czerwonej żółtej i zielonej, 1/2 cebuli, 1/2 łyżeczki musztardy, łyżeczka kaparów, sok z cytryny sół. Kawałki papryki opiekasz w piekarniku tak by miejscamiskórka zbrązowiała, ostudzisz i obierasz ze skórki potem kroisz ją w drobną kostkę. Cebulę obierasz, drobno posiekasz. Śledzie osącza się z oleju, kroi w kostkę i miesza z papryką i cebulką, dodajesz musztardę i posiekane kapary plus przyprawy i cytrynkę do smaku. Dzielisz na 2 części, i 1/2 porcji jest do spożycia a drugą połowę można wykorzystać w dniu następnym.

z pierwszego dnia został tatar sledziowy wiec kolacja moze byc taka sama jak dnia poprzedniego:-). a propo efektu jojo - nie obawiam sie go w ogole bo silna wole to ja mam spoko. Poprostu chce jeszcze schudnac. Przy 178cm wzrostu wazyłam 94 po odstawieniu karmienia piersia ale po 2 miesiacach ważę już 84kg. Ile chcę jeszcze schudnąć? Co najmniej 10-15kg. kIEDYŚ TYLE WAŻYŁAM zanim zaczełam chorować na tarczycę i zanim zaszła w ciąże biorąc jednocześnie leki na tarczycę. Napewno po odstawieniu lindaxy będę przestrzegać zdrowych zasad żywienia i już pilnować masy ciała pod kontrolą lekarki.

Hej. Od jutra zaczynam brać LINDAXA 15 nie wiem czy to dużo ale mam do zrzucenia 17kg. 5 posiłków dziennie + BIO CLA nie dało rezultatów więc spróbuje ze wspomagaczem. Trochę się boje bo z moim szczęściem wystąpią wszystkie skutki uboczne ale co tam. Może jest ktoś kto też zaczyna i zaczniemy razem a potem wymienimy doświadczenia i popodtrzymujemy się na duchu. Dziwnie to brzmi ale z kimś zawsze raźniej

Reklama

O rany, dziewczyny, nie załamujcie mnie!
Czy dla sylwetki warto łykać jakieś podejrzane piguły i płacić za to grubą forsę?
To samo można osiągnąć jedząc trochę mniej i więcej się ruszając a będzie zdrowiej i taniej.
Przeczytajcie sobie moje poprzednie teksty w tym temacie a jeśli to Was nie przekona to zobaczcie zdjęcie na moim profilu, wkleiłem je jako dodatkowy argument po wymianie zdań z Agnieszką 1200 kalorii.
Przeczytajcie jej dietę i możecie ją zastosować minimalnie zwiększając porcje do powiedzmy 1500 kalorii dziennie i całkowicie odrzucając sztuczne odchudzacze.
Nie da się szybko odchudzić a potem wrócić do poprzedniego sposobu żywienia i pozostać szczupłą.
Trzeba na zawsze zmienić sposób żywienia.
Trzeba polubić to nowe menu i nie traktować go jak dietę tylko jako nowy, lepszy, dożywotni jadłospis.
Każdy rodzaj pożywienia można polubić, ja na przykład łykam surowe jajka, co kiedyś wydawało mi się niewykonalne.
Strzeżcie się anoreksji!
Każda na początku myśli że jej to nie dotknie i że potrafi się kontrolować na tyle że w odpowiednim momencie przerwie głodzenie - nic bardziej mylnego!
Jeśli dieta zacznie przynosić efekty to będzie Was mobilizować do jeszcze większego wysiłku, będziecie jeszcze mniej jeść a choroba Was przygarnie z otwartymi ramionami.

Reklama

sluchaj kolezanko , ja biore miesiac i jak narazie nie narzekam ..... na poczatku mialam lekka bezsennosc ale juz jest oka , jedyne co to duzo pije i mam wstret do jedzenia a najlepsze jest to waga maleje co cieszy ... i te ubrania co po miesiacu lindaxy sa luzne co widac golym okiem ... jakas kolezanka pisala ze jest to drogi lek NIEPRAWDA u mnie w aptece ok 28zl a moje drogie nie wiem czy wiecie ten lek jest na recepte ...
Jedyne co mnie zastanawia to co bedzie jak ten lek odstawie ????????

Stosuje te tabletki i na mnie działają mimo że mam 3 dzieci a najmłodsze urodziłam 5 miesięcy temu i nie moge żle mówić o tych tabletkach.Możesz też spróbować ZELIXA też są dobre ale droższe i też na recepte.pozdrawiam

Reklama

ja brałam meridie - absolutnie, zupełnie bez skutku i STANOWCZO ODRADZAM tabletki antykoncepcyjne+meridia - koszmar. Później brałam Zelixę /ten sam skład co Lindaxa/ - efekt super w ciągu 2 m-cy - niestety nie doprowadziłam sprawy do końca, ale gorąco polecam. p.s. pigułki antykoncepcyjne odstawiłam, źle też skończyło się połączenie z alkoholem /nawet niewielka ilość - upiłam się 1 piwem w ciągu 45 minut/

albo jesteś tak gruba, że nic już ci nie pomoze, albo nigdy nie próbowałaś?! te leki dają efekty i lekarze przepisują je ludziom po dokładnym wywiadzie i badaniach! Ja samodzielnmie, bez wspomagaczy na diecie i fitnessie schudłam 8 kg, ale nie chudłam dalej - prawie codziennie jeździłam na siłownię, basen lub saunę - po prostu mój organizm za bardzo przyzwyczaił się do nowego trybu życia i nowej diety - po miesiącu bezskutecznej walki lekarz przepisał mi tabletki, żeby ruszyć wagę dalej w dół. TO DZIAŁA!!! Tylko trzeba rozsądnie korzystać.

Gość Hej. Od jutra zaczynam brać LINDAXA 15 nie wiem czy to dużo ale mam do zrzucenia 17kg. 5 posiłków dziennie + BIO CLA nie dało rezultatów więc spróbuje ze wspomagaczem. Trochę się boje bo z moim szczęściem wystąpią wszystkie skutki uboczne ale co tam. Może jest ktoś kto też zaczyna i zaczniemy razem a potem wymienimy doświadczenia i popodtrzymujemy się na duchu. Dziwnie to brzmi ale z kimś zawsze raźniej
witaj wybralas dobre tabletki na zrzucenie paru kg ja po stosowaniu ich przez miesiac schudlam 5kg One peczneija w zoladku tylko nie mozna ich pzrerywac Ja zrobilam ten blad i przytylam jeszcze arz tyle ale bylam zadowolona moje gg to 12545490 Monika
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • lindaxa pewna
  • lindaks tabletki
  • lindaxa 2013
  • lek lindaxa
  • forum lindax
  • lindaksa forum
  • lindaxa 15
  • lindaxa opinie
  • Lindaxa 15
Do góry strony: |LINDAXA 15 - czy pomoze schudnac ????