Linie lotnicze Ryanair i Wizz Air zapłacą kary za przepisy w sprawie bagażu (24)

Temat dotyczy artykułu: Linie lotnicze Ryanair i Wizz Air zapłacą kary za przepisy w sprawie bagażu

Włoski urząd ds. konkurencji zdecydował, że linie Ryanair i Wizz Air muszą zapłacić odpowiednio 3 mln euro i 1 mln euro kary za wprowadzenie przepisu, zgodnie z którym na pokładzie samolotu można bezpłatnie przewozić tylko bagaż mieszczący się pod siedzeniem.

Komentarze (24)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Yaro -

Ja kupiłem bilet za 4,09 euro z Eindhoven do Modlina a za małą walizkę która do tej pory była liczona jako bagaż podręczny zapłaciłem 20 euro ....szok !
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~win -

A w Polsce dalej w tym temacie CISZA ! Co do tej pory zrobił UOKiK - NIC , co zrobiły agendy rządowe - też NIC . Bo przecież Polska musi zadbać żeby Ci przewoźnicy lotniczy nie wynieśli się z Polski.
Odpowiedzi (2)
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): ~GTX -

Kto lata bez bagażu .Cena bez biletu wliczonego bagażu jest oszustwem.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Karakor -

Cudów niestety nie ma . Bilet lotniczy musi kosztować , nie zapominajcie ,że autem z Bristolu do Warszawy jechalibyście non-stop około 24 godziny . Samolot z prędkością 850 km/h zawozi was do Polski w dwie godziny . To musi kosztować . Albo ktoś zacznie w końcu oszczędzać na obsłudze technicznej samolotów . Koniec tej baśni będzie tylko jeden . Dwieście zwłok.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~gustaw -

Lufthansa tez juz dolicza osobno oplate za bagaz-walizke.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~łolaboga -

Wczoraaj kupiłem bilet w ryanerze i cóż, 8 funtów opłaty za bagarz podręczny.To chore.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~każdy -

ma wybór! Zamiast Ryanairem za 39 albo Wizz za 59 może lecieć LOT za 330!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~co kilka -

miesięcy inny wymiar torby! To jest chore! Zmowa z producentami toreb i walizek?
Odpowiedź (0)
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz