352
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi281
  • Ocen na +0
352 ppt ?

Liposukcja (282)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Liposukcja

Napisał(a): gość -

Jest sporo rodzajów liposukcji, dlatego uważam, że przed taką decyzją dobrze jest zgłosić się do profesjonalisty, który wytłumaczy i doradzi jaka metoda będzie najlepsza. Z tego co się orientuję, to jednym z lepszych specjalistów jest dr Osuch. Warto przejść się do niego na konsultację i dowiedzieć czegoś więcej na temat tego zabiegu.
INTERIA.PL

fakt jest wiele rodzi liposukcji, ja widziałam kilka na stronie Polemdic i nie wiem, która jest najlepsza, ale może faktycznie najlepiej zgłosić się do lekarza na konsultacja z lekarzem. Tak chyba najlepiej, specjalista powie dokładnie, który zabieg jest dla nas najlepszy.

Przed tak poważnym zabiegiem, należy zawsze przemyśleć decyzje i skonsultować się z dobrym specjalistą , a najlepiej kilkoma. Niektórzy lekarze namawiają do zabiegu, nawet jeśli to nie jest konieczne. Jest to poważna ingerencja w nasze ciało, dlatego powinno się mieć świadomość skutków. Ja polecam Centrum medyczne medicos w Lublinie, któ®e specjalizuje się w chirurgii plastycznej i dziecięcej, jest tam wielu specjalistów.
Oj polecam lubelski medicos. W tej chwili czekam na operację. Mna opeikuje się dr Chromiński człowiek niezwykle mily a co najważniejsze potrafi doradzić. Do tej pory byłam na 3 konsultacjach. Lekarz odpowiada na wszystkie moje pytania bardzo dokładnie.

Reklama

Napisał(a): Gość -

jakoś w te liposukcje bez skalpela wierzyć mi się nie chce. gdyby to działało, to chirurdzy byliby bezrobotni. polecam sobie pooglądać na youtube programy z doktorem Osuchem właśnie, można się całkiem sporo dowiedzieć na temat zabiegów tego typu :)

Reklama

Reklama

Jestem 4 dzień po liposukcji body-jet. I nie jest źle! Na różnych forach czytałam, że jest masakryczny ból po zabiegu, a u mnie jakoś spokojnie to przebiega. Czuję się jakby lekko poturbowana, i taki właśnie ból odczuwam - jakbym upadła i poobijała się. Natomiast najbardziej dyskomfort to ubranko uciskowe. Dodam jeszcze że miałam odsysany tłuszcz z brzucha i bioder, w Weiss Klinik u dr Piekarskiej.

Cześć! Powiem tak - ból zaczęłam odczuwać po tygodniu, kiedy wszystko zaczęło się goić. Środki przeciwbólowe biorę do teraz, ale z mniejszą częstotliwością oczywiście:) Przypuszczam i z tego, co "ustaliłam" z innymi osobami po liposukcji, że gdyby nie te środki, to mocno bym jęczała... Uśmierzeniem są jednak masaże, które rozpoczęłam po świętach zaraz. Ale z dnia na dzień jest lepiej, efekty też są widoczne!:) Za zabieg płaciłam 7 tys. zł, odsysanie z brzucha i ud.

Poszłam na liposukcję do Elite w Warszawie, jak mój brzuch po 2 ciąży zaczął przypominać budyń z wielką ilością ryżu w środku. Coś okropnego :/ W wakacje nad morzem wstydziłam się przebrać w dwu częściowy kostium. Nie było na co czekać, więc zapisałam się do nich na Palomar slimlipo. Skóra stała się mniej obwisła, o niebo lepiej wyglądała, a ja nabrałam pewności siebie :) A metoda jest całkiem ok. Bezbolesna i skuteczna :) Radzę o niej poczytać.

ja cały czas nie jestem przekonana co do liposukcji, najbardziej boję się powikłań, albo tego, że jakiś lekarz spartaczy swoją robotę... na razie kupiłam sobie pas wyszczuplający i pomogło mi to robić tkankę tłuszczową i zniwelować cellulit, dlatego wstrzymam się zabiegiem

gość ja cały czas nie jestem przekonana co do liposukcji, najbardziej boję się powikłań, albo tego, że jakiś lekarz spartaczy swoją robotę... na razie kupiłam sobie pas wyszczuplający i pomogło mi to robić tkankę tłuszczową i zniwelować cellulit, dlatego wstrzymam się zabiegiem
a jaki masz pas? bo ja się zastanawiam nad takim:http://www.ma(...)65.html może ktoś ma coś podobnego? Mnie niestety nie stać na razie na liposukcję...

Napisał(a): Gość -

Liposukcja jest coraz bardziej popularna w Polsce. W Warszawie na taki zabieg można udać się do dr Osucha, który kompleksowo zajmuje się klientką nie tylko w trakcie zabiegu, ale również po. To chyba najważniejsza część, o której inni często zapominają.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • liposukcja forum
  • liposukcja opinie
  • jak dlugo dochodzi sie do siebie po liposukcji
  • vibrolipo opinie
  • krioliza forum
  • ile czasu po liposunkcji dochodzi się do siebie
  • ile czasu się dochodzi po liposukcji
Do góry strony: Liposukcja