406
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi330
  • Ocen na +0
406 ppt ?

Liposukcja (331)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Liposukcja

Napisał(a): gość -

Jest sporo rodzajów liposukcji, dlatego uważam, że przed taką decyzją dobrze jest zgłosić się do profesjonalisty, który wytłumaczy i doradzi jaka metoda będzie najlepsza. Z tego co się orientuję, to jednym z lepszych specjalistów jest dr Osuch. Warto przejść się do niego na konsultację i dowiedzieć czegoś więcej na temat tego zabiegu.
INTERIA.PL

Re: Liposukcja

Napisał(a): gość -

fakt jest wiele rodzi liposukcji, ja widziałam kilka na stronie Polemdic i nie wiem, która jest najlepsza, ale może faktycznie najlepiej zgłosić się do lekarza na konsultacja z lekarzem. Tak chyba najlepiej, specjalista powie dokładnie, który zabieg jest dla nas najlepszy.

Re: Liposukcja

Napisał(a): gość -

Przed tak poważnym zabiegiem, należy zawsze przemyśleć decyzje i skonsultować się z dobrym specjalistą , a najlepiej kilkoma. Niektórzy lekarze namawiają do zabiegu, nawet jeśli to nie jest konieczne. Jest to poważna ingerencja w nasze ciało, dlatego powinno się mieć świadomość skutków. Ja polecam Centrum medyczne medicos w Lublinie, któ®e specjalizuje się w chirurgii plastycznej i dziecięcej, jest tam wielu specjalistów.
Oj polecam lubelski medicos. W tej chwili czekam na operację. Mna opeikuje się dr Chromiński człowiek niezwykle mily a co najważniejsze potrafi doradzić. Do tej pory byłam na 3 konsultacjach. Lekarz odpowiada na wszystkie moje pytania bardzo dokładnie.

Reklama

Re: Liposukcja

Napisał(a): Gość -

jakoś w te liposukcje bez skalpela wierzyć mi się nie chce. gdyby to działało, to chirurdzy byliby bezrobotni. polecam sobie pooglądać na youtube programy z doktorem Osuchem właśnie, można się całkiem sporo dowiedzieć na temat zabiegów tego typu :)

Reklama

Reklama

Re: Liposukcja

Napisał(a): gość -

Jestem 4 dzień po liposukcji body-jet. I nie jest źle! Na różnych forach czytałam, że jest masakryczny ból po zabiegu, a u mnie jakoś spokojnie to przebiega. Czuję się jakby lekko poturbowana, i taki właśnie ból odczuwam - jakbym upadła i poobijała się. Natomiast najbardziej dyskomfort to ubranko uciskowe. Dodam jeszcze że miałam odsysany tłuszcz z brzucha i bioder, w Weiss Klinik u dr Piekarskiej.

Re: Liposukcja

Napisał(a): gość -

Cześć! Powiem tak - ból zaczęłam odczuwać po tygodniu, kiedy wszystko zaczęło się goić. Środki przeciwbólowe biorę do teraz, ale z mniejszą częstotliwością oczywiście:) Przypuszczam i z tego, co "ustaliłam" z innymi osobami po liposukcji, że gdyby nie te środki, to mocno bym jęczała... Uśmierzeniem są jednak masaże, które rozpoczęłam po świętach zaraz. Ale z dnia na dzień jest lepiej, efekty też są widoczne!:) Za zabieg płaciłam 7 tys. zł, odsysanie z brzucha i ud.

Re: Liposukcja

Napisał(a): gość -

Poszłam na liposukcję do Elite w Warszawie, jak mój brzuch po 2 ciąży zaczął przypominać budyń z wielką ilością ryżu w środku. Coś okropnego :/ W wakacje nad morzem wstydziłam się przebrać w dwu częściowy kostium. Nie było na co czekać, więc zapisałam się do nich na Palomar slimlipo. Skóra stała się mniej obwisła, o niebo lepiej wyglądała, a ja nabrałam pewności siebie :) A metoda jest całkiem ok. Bezbolesna i skuteczna :) Radzę o niej poczytać.

Re: Liposukcja

Napisał(a): gość -

ja cały czas nie jestem przekonana co do liposukcji, najbardziej boję się powikłań, albo tego, że jakiś lekarz spartaczy swoją robotę... na razie kupiłam sobie pas wyszczuplający i pomogło mi to robić tkankę tłuszczową i zniwelować cellulit, dlatego wstrzymam się zabiegiem

Re: Liposukcja

Napisał(a): gość -

gość ja cały czas nie jestem przekonana co do liposukcji, najbardziej boję się powikłań, albo tego, że jakiś lekarz spartaczy swoją robotę... na razie kupiłam sobie pas wyszczuplający i pomogło mi to robić tkankę tłuszczową i zniwelować cellulit, dlatego wstrzymam się zabiegiem
a jaki masz pas? bo ja się zastanawiam nad takim:http://www.ma(...)65.html może ktoś ma coś podobnego? Mnie niestety nie stać na razie na liposukcję...

Re: Liposukcja

Napisał(a): Gość -

Liposukcja jest coraz bardziej popularna w Polsce. W Warszawie na taki zabieg można udać się do dr Osucha, który kompleksowo zajmuje się klientką nie tylko w trakcie zabiegu, ale również po. To chyba najważniejsza część, o której inni często zapominają.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • liposukcja forum
  • ile czasu się dochodzi po liposukcji
  • ile czasu po liposunkcji dochodzi się do siebie
  • krioliza forum
  • vibrolipo opinie
  • jak dlugo dochodzi sie do siebie po liposukcji
  • liposukcja opinie
Do góry strony: Liposukcja