80
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +49
80 ppt ?

Lisiecki punktuje Trzaskowskiego i określa przyczyny jego porażki (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Lisiecki punktuje Trzaskowskiego i określa przyczyny jego porażki

Napisał(a): apollo87 -

Paweł Lisiecki dał ostatnio wywiad dla DoRzeczy, dotyczący działalności Rafała Trzaskowskiego.

Jak stwierdził, próba budowy własnego ruchu skłóciła Trzaskowskiego z KO, a jednocześnie spowodowała, że ruch nie zaistniał w przestrzeni publicznej. Prezydent nie wykorzystał potencjału, jaki stanowiły osoby głosujące na niego w drugiej turze, a teraz już zainteresowanie nim jest tak niskie, że prawdopodobnie sam Trzaskowski nie pamięta nazwy swojego ruchu (w razie czego uprzejmie przypominam: Wspólna Polska)

Rafał Trzaskowski jest postacią, która jest niewątpliwą gwiazdą medialną, potrafi błyszczeć. Jednocześnie jednak nie potrafi budować struktur, co widać po przykładzie jego ruchu. Faktycznie formacja o nazwie Wspólna Polska miała być nadzieją na pozyskanie nowych wyborców, którzy nie popierają PiS, ale dla których szyldy Koalicji Obywatelskiej, czy Platformy Obywatelskiej są już mocno przebrzmiałe i skompromitowane. Pamiętać należy też o drugim celu – powstrzymaniu ruchu Szymona Hołowni. I w tej konkurencji o centrowy elektorat chyba sukces odniósł Szymon Hołownia.
Jednak Hołownia był dla wyborców bardziej wiarygodny, Trzaskowski zbyt leniwy, a KO niezainteresowana rozwijaniem sobie konkurencji. Zgadzacie się z taką diagnozą?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Lisiecki punktuje Trzaskowskiego i określa przyczyny jego porażki

Napisał(a): ~ruch -

Maron Z pewnością nie tylko dla mnie Trzaskowski to żenująca POrażka !!!
Jaka porażka, zdobył ponad 10 mln głosów w nierównej walce, Obecnie musi zajmować się stolicą
bo to główny obowiązek, a sprawy nowego ruchu mogą i muszą poczekać.

Reklama

Napisał(a): ~OLi -

Z pewnością nie tylko dla mnie Trzaskowski to żenująca POrażka !!!Z pewnością nie tylko dla mnie Trzaskowski to żenująca POrażka !!!Z pewnością nie tylko dla mnie Trzaskowski to żenująca POrażka !!!Z pewnością nie tylko dla mnie Trzaskowski to żenująca POrażka !!!Z pewnością nie tylko dla mnie Trzaskowski to żenująca POrażka !!!Z pewnością nie tylko dla mnie Trzaskowski to żenująca POrażka !!!Z pewnością nie tylko dla mnie Trzaskowski to żenująca POrażka !!!Z pewnością nie tylko dla mnie Trzaskowski to żenująca POrażka !!!

Napisał(a): ~Warszawaiak -

Ludzie dopóki będziecie głosowali na kogokolwiek z PO albo z obecnej opozycji to nie spodziewajcie się że z tego cokolwiek będzie dobrego. Ci ludzie chcą tylko Polskę sprzedać i zniszczyć!!!

Reklama

Napisał(a): ~Hieronim -

~ruch
Jaka porażka, zdobył ponad 10 mln głosów w nierównej walce, Obecnie musi zajmować się stolicą
bo to główny obowiązek, a sprawy nowego ruchu mogą i muszą poczekać.
Najpierw niech on zajmie się awaria rury do której doprowadzi!!!!

To jest człowiek który nawet za to odpowiedzialności nie potrafi wziąć ... ale spokojnie jeszcze niech nadal się leją ścieki do Wisły to skończy jak jego kolega Nowak....

Napisał(a): ~jurek -

Trzaskowski to medialny pajac. Głosują ma niego głównie puste babsztyle uważając że jak niebrzydki to zbawcza narodu, marząc by z takim pokraką spędzić noc. Biedne zwolenniczki pomyliłyby się bardzo , bo to choć zwolennik pedalstwa to na dodatek kastrat, także polityczny

Napisał(a): ~lipa -

~Warszawaiak Ludzie dopóki będziecie głosowali na kogokolwiek z PO albo z obecnej opozycji to nie spodziewajcie się że z tego cokolwiek będzie dobrego. Ci ludzie chcą tylko Polskę sprzedać i zniszczyć!!!
A kasę przelać do swojej kieszeni , wzorem komuchow i PO, co walizki z kasą przywozili - komuchy od ruskich, PO od Niemców
« Wróć do tematów
Do góry strony: Lisiecki punktuje Trzaskowskiego i określa przyczyny jego porażki