Komentarze (111)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~masakra -

tego nie wiedziałem PO zwijała Polskę likwidując posterunki policji, wojsko do 40 tyś , stocznie w planach górnictwo, LOT . Okazuje się że i kolej im przeszkadzała.
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): ~zgaga -

A ja tak patrze i widzę zlikwidowano większość połączeń kolejowych {odnowiono dworce !}likwiduje się połączenia tramwajowe wszystko PUSZCZA SIĘ DROGAMI KTÓRE JUŻ NIE MO9GĄ PRZYJĄĆ WIĘCEJ POJAZDÓW.Tak szczerze POLSKĘ czeka NAJWIĘKSZY KOREK DROGOWY NA ŚWIECIE ,czy nasi "rządzący" myślą ?czy tylko się kłócą.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~FS -

wejscie na portal Rynek Kolejowy jak sie zachowuje pseudo dziennikarz grasujacy pod kilkunastona nickami , obraza ludzi wyzwiskami jak tylko nie po jego mysli ktos napisze , jakis chory czlowiek.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~wojt -

kiedy spiacy wladcy czestochowy pomysla o lepszym wyjezdzie w str lasku ,dzialoszyna
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Ali -

Wąskotorowa z Charsznicy do Kazimierzy Wielkiej została całkowicie rozebrana mimo iż w pewnym momencie pojawiła się myśl aby wykorzystać ją rekreacyjnie. NO I?TERAZ BOLI.!
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~lucky -

A nie lepiej przeznaczyć fundusze na udrożnienie Zakopianki na trasie do Myślenic, np. przez wybudowanie kładek lub przejść podziemnych dla pieszych i likwidację tych kretyńskich przejść na 2-pasmówce w Głogoczowie, Jaworniku i tym podobnych wsiach? To przez zebry jest tam niebezpiecznie i przepustowość trasy jest skokowa. Do czego to podobne, żeby na drodze szybkiego ruchu co chwilę były permanentne ograniczenia do 50?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~en -

Haha takiej propagandy to nawet za komuny nie bylo. Co chwile nowe projekty modernizacje na kolei. A wszystko tak na prawdę polega na tym żeby zaprzyjaźniona firma zrobila projekty za unijne pieniadze. A potem te projekty wylądują w szufladzie. Nikt ich nawet nie zamierza zrealizować
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~erwina -

Błagam, panie prezesie koleji małopolskich wpłyń na te głupie konduktorki na trasie Kraków- Tarnów, są żenujące
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~jan -

Teraz chce się budować, a jeszcze niedawno likwidowano linie kolejowe. Przykład z tejże Małopolski. W 1858 roku została wybudowana linia do Niepołomic, które zyskały w ten sposób połączenie z Krakowem. Niestety, zlikwidowana została w 2001 roku. Z kolei w 1899 roku powstała linia kolejowa z Krakowa do Kocmyrzowa, która potem miała przedłużenie wąskotorówką dalej na północ - do Proszowic i Kazimierzy Wielkiej. Po niej też już nie ma od wielu lat śladu, poza krzyżem św. Krzysztofa w Nowej Hucie (był jeszcze 10 lat temu, mam nadzieję, że nikt go nie rozwalił). I po co to było wszystko niszczyć?
Odpowiedzi (9)

Napisał(a): ~mog -

A w Rudzie Śląskiej likwiduje się linie tramwajowe, a na ich miejsce wprowadza autobusy, najstarsze i najbardziej kopcące graty w Polsce. Bardzo to ekologicznie i ekonomicznie.
Odpowiedzi (3)
Dodaj komentarz