Komentarze (49)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~kolo -

Najlepszy wokal to Mariusz Zasłonka !!!!
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): ~Mati -

Robert Plant na 1. miejsce. Zasługuje bardziej niż cała reszta razem.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~Fachura -

Ian Gillan, Robert Plant, Ozzy Osborne, Dawid Coverdale, RJ Dio,B.Dickinson !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~sdf -

Nie czarujmy sie najlepszy woakla mial mercury. Jackson przy nim to miałczał jak kot tylko!
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): ~ANGEL -

Elvis i Mercury są b dobrzy ,ale i tak prawdziwym królem muzyki ,nastroju ,multiinstrumentalistą będzie na zawsze SIR PAUL MCCARTNEY,GŁOS MAGICZNY ,NIESAMOWITA PLODNOŚĆ W TWORZENIU UTWORÓW.W książce ,gdzie wypowiadał się J Lennon twierdzil,że tworzenie muzyki dla niego samego to katorga,zaś Paul nie miał z tym problemu i sypał jak z rękawa.Praktycznie jest On autorem większości utworów The Beatles już od połowy lat 60tych .Bywało,że Paul miał piosenki na cała płytę ,rzucał pozostałej trójce nagrywamy.Nigdy też nie musiał wspomagać się, aby stworzyc utwór.To jest prawdziwy talent.
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Justyna -

Właśnie nie chodzi o to, że Jackson jest pierwszy,jako że umarł ostatni."Inni umarli wcześniej dlatego powinni być wyżej jako wyraz szacunku, bo byli wspaniali i nie żyją. Michael jest zbyt 'nowy' by uznać go za zasłużony talent". I tak to wygląda, przynajmniej ja to tak odbieram, że chcą wywyższyć tych,co umarli wcześniej,a nie jak w komentarzu którymśtam. Bo największe możliwości głosowe z tego co mi wiadomo mieli właśnie Michael Jackson i Freddie Mercury chyba Robert Plant. Oczywiście inni wokaliści byli naprawdę wielcy, mało kto już tak dziś potrafi. Może Michael nie musi być pierwszy, ale w pierwszej trójce sądzę, że być powinien. Co do reszty ułożenia też nie wiem czy jest dobra, dlaczego nie ma dyskusji nad drugą piątką? A btw. to naprawdę ciężko jest śpiewać i tak tańczyć na scenie. Poza tym Michael w młodości, kiedy miał jeszcze tyle sił, rzadko śpiewał z playbacku.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Aga -

Zgadzam się z tą listą w 100 % !!!
Michael - Król muzyki na zawsze !!!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~fritz -

krolem jest byl i bedzie tylko Elvis Presley!on w rolling stone jest 1 i magazynie q jest 1.Elvis to krol rocka i calej muzyki a to badziewiany konkurs byl.jackson przed smiercia niemiescil sie w tych rankingach nawet w pierwszej 20stce.
Odpowiedź (0)
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz