25
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń32
  • Odpowiedzi25
  • Ocen na +0
25 ppt ?

Lodowka (26)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Lodowka

Napisał(a): Gość -

Jaka firme lodowki proponujecie?????Jakies 2 miesiace temu pisalam na smakerze o rade z szufladzie w lodowce.Ten problem niestety sie nasilil :( postanowilam kupic nowa lodowke.Jestem w Anglii i mam rozny wybor typu :Samsung,Beko,Lg,Hotpoint,Indesit itp.Maz mnie namawia zeby kupic lodowke typu Beko.Czytalam na forach zeby nie kupowac lodowki tej firmy,psuja sie.A co wy o tym sadzicie???
prosze o rade :)
ps mamy przeceny w sklepach i wlasnie Beko,duza lodowka, kosztuje dobra cene.Tylko nie ufam tej firmie.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Lodowka

ja tez mieszkam w anglii jakies 4 lata temu kupiliśmy z mężem lodowke firmy indesit, działa do tej pory bez zarzutów, ma już za sobą przeprowadzke i po tym też jej nic nie było, z reszta w kuchni mam indesita kuchenke, zmywarke pralke kazde z nich działa sprawnie od kilku lat

Nie polecam firmy Beko.Wszystkie produkty muszą być w niej szczelnie opakowane, bo przechodzą zapachem np.wędliny.Musisz szukać lodówki z wewnętrznym wentylatorem.W mojej lodówce Samsung nie mam z tym problemu.Jak słyszę reklamę odświeżacz do lodówki, to robi mi się niedobrze.Pozdrawiam.

Witam,
Ja od 13 lat mam wielkieeego Polara - w życiu nie miałam z nią kłopotów. Mogę jedynie narzekać na szpitalny kolor światła. Należy też pamiętać, że półki na drzwiach wchodzą w reakcję z białkiem jajka i nijak nie można usunąć śladów....:/ Ale poza tym żadnych problemów:)
rekams
« Wróć do tematów