Odpowiadasz na:
Lubię na ostro

Duży
Temat dodał(a):
Duży -
Jestem dość dużym, muskularnym facetem. Od zawsze lubiłem robić to z małymi, drobnymi dziewczynami. Uwielbiam dominować w łóżku, a z takimi jest to łatwiejsze z racji mojej siły. Po prostu ustawiam sobie ją jak mi się podoba. Dziewczyny, dlaczego tak lubicie być poniewierane w łóżku? Ma to jakiś związek z rozmiarem faceta? Drugie pytanie. Dużo dziewczyn w czasie seksu kładzie ręce na moich ramionach albo klacie, macają moje mięśnie. Podniecają was duże, twarde mięśnie u faceta?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 1 odpowiedź

INTERIA.PL

Re: Lubię na ostro

Napisał(a): Duży -

Jestem dość dużym, muskularnym facetem. Od zawsze lubiłem robić to z małymi, drobnymi dziewczynami. Uwielbiam dominować w łóżku, a z takimi jest to łatwiejsze z racji mojej siły. Po prostu ustawiam sobie ją jak mi się podoba.
Dziewczyny, dlaczego tak lubicie być poniewierane w łóżku? Ma to jakiś związek z rozmiarem faceta?
Drugie pytanie. Dużo dziewczyn w czasie seksu kładzie ręce na moich ramionach albo klacie, macają moje mięśnie. Podniecają was duże, twarde mięśnie u faceta?