21
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń582
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +-6
21 ppt ?

Łysy to znaczy bardziej męski i dominujący? (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Łysy to znaczy bardziej męski i dominujący?

Napisał(a): Gość -

Nie wiem jak wy, ale mi ostatnio zdarza się dość często spotykać z samymi łysymi facetami. Nie mam pojęcia, czy to zbieg okoliczności, ale jedno jest pewne- uwielbiam takich facetów. Uważam, że są bardziej męscy i przede wszytskim zawsze dominują, w życiu codziennym i łóżku... :) a to lubię najbardziej!

A jak jest u Was. Co sądzicie o łysych facetach? Hot or not?

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Łysy to znaczy bardziej męski i dominujący?

Napisał(a): gość -

Junani Facetom włosy wypadają z nadmiaru testosteronu, więc coś jest w Twoim spostrzeżeniu :)
To jest mit!

Chociaż utarło się takie myślenie, zakola na czole albo wręcz goła glaca nie świadczą wcale o wysokim poziomie testosteronu. Mit ten bierze się stąd, że faktycznie to łysienie typu męskiego dotyka głównie mężczyzn i to właśnie testosteron jest pośrednio odpowiedzialny za wypadanie włosów. Ale właśnie tylko pośrednio!

Substancją bezpośrednio powodującą wypadanie włosów jest pochodna testosteronu - dihydrotestosteron. Nie ma jednak takiej zależności: im więcej testosteronu, tym więcej włosów wypada. Oskarżonym w procesie o łysienie jest odziedziczona po przodkach nadwrażliwość mieszków włosowych. To geny sprawiają, że czupryna się przerzedza, nie testosteron. Jeśli już więc koniecznie chcesz kogoś winić - poszukaj sprawcy na swoim drzewie genealogicznym.

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): Makepeace13 -

Junani
gość
Junani Facetom włosy wypadają z nadmiaru testosteronu, więc coś jest w Twoim spostrzeżeniu :)
To jest mit!

Chociaż utarło się takie myślenie, zakola na czole albo wręcz goła glaca nie świadczą wcale o wysokim poziomie testosteronu. Mit ten bierze się stąd, że faktycznie to łysienie typu męskiego dotyka głównie mężczyzn i to właśnie testosteron jest pośrednio odpowiedzialny za wypadanie włosów. Ale właśnie tylko pośrednio!

Substancją bezpośrednio powodującą wypadanie włosów jest pochodna testosteronu - dihydrotestosteron. Nie ma jednak takiej zależności: im więcej testosteronu, tym więcej włosów wypada. Oskarżonym w procesie o łysienie jest odziedziczona po przodkach nadwrażliwość mieszków włosowych. To geny sprawiają, że czupryna się przerzedza, nie testosteron. Jeśli już więc koniecznie chcesz kogoś winić - poszukaj sprawcy na swoim drzewie genealogicznym.
ja na szczęście nie muszę :P czuprynę mam jak lew! ;) :D
ale dzięki za wykład :)
To sietnie, bo lysiejaca kobieta to tragedia. Facet tak to jednak nie odczuwa, bo nawet im pasuje.

Napisał(a): Gość -

Ja też uwielbiam łysych mężczyzn, ale nie może to być jakiś dres albo osiłek. Uwielbiam skrajności. np. łysy facet z wielkimi niebieskimi oczami, długimi rzęsami i podkreślającymi oczy brwiami. Do tego jak jest wysoki i wyrzeźbiony. Tacy mężczyźni mają w sobie zarówno pierwiastek męski jak i kobiecy. Do tego sportowa bluza z kapturem, luźne jeansy i tajemnicze spojrzenie. Dałabym się pokroić!

Napisał(a): Tris -

No niestety mnie to nie pociąga :\ , wolę jak facet ma jednak włosy, a najlepiej gęste :D , każdy ma inny gust :)

Napisał(a): gość -

to banalnie proste ponieważ w pewnym wieku faceci siwieją i łysieją to żeby to ukryć golą glowę na łyso licząc na to że kobiety uznają ich za młodszych tak samo jak kobiety maskują swój wiek np poprzez farbowanie
« Wróć do tematów
Do góry strony: Łysy to znaczy bardziej męski i dominujący?