23
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +13
23 ppt ?

Macie jakieś problemy z neostradą Orange? (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Macie jakieś problemy z neostradą Orange?

Napisał(a): ~MAJA -

Trochę się przeraziłam, bo Orange ostrzega, że ich modemy mogły zostać zaatakowane przez program wyłudzający dane... I teraz się zastanawiam jak mam to sprawdzić? Boję się teraz cokolwiek robić prywatnego przez internet, bo nie chcę być poszkodowana...
Jesteście w ogóle zadowoleni z internetu od Orange?
INTERIA.PL

Re: Macie jakieś problemy z neostradą Orange?

Napisał(a): ~Mietek -

Do czasu zmiany oferty, byłem zadowolony. Internet chodził bardzo szybko, bez problemów. Od czasu aż komuś z domowników zachciało się telewizji, tak tragedia. Nie wiem czy to wina Liveboxa, czy oni teraz lecą w bambuko, ale czasem strony nie można otworzyć. Jak założę stary ruter, to wszystko chodzi jak należy, a na liveboxie, to tragedia. Niestety nie mogę korzystać ze starego rutera, bo nie ma wtedy telefonu aktywnego. W telefonie też słychać rozmowy, jak zza morza. Jak dla mnie, to ok, ale sam telefon i internet, bez tv. Chyba że ktoś zna sposób, jak to rozwiązać? Umowa jeszcze ważna ok 10 miesięcy, ale operatora zmieniać nie chcę. Dzwonienie do nich, nie wiele pomaga.

Re: Macie jakieś problemy z neostradą Orange?

Napisał(a): Gość -

~Mietek Do czasu zmiany oferty, byłem zadowolony. Internet chodził bardzo szybko, bez problemów. Od czasu aż komuś z domowników zachciało się telewizji, tak tragedia. Nie wiem czy to wina Liveboxa, czy oni teraz lecą w bambuko, ale czasem strony nie można otworzyć. Jak założę stary ruter, to wszystko chodzi jak należy, a na liveboxie, to tragedia. Niestety nie mogę korzystać ze starego rutera, bo nie ma wtedy telefonu aktywnego. W telefonie też słychać rozmowy, jak zza morza. Jak dla mnie, to ok, ale sam telefon i internet, bez tv. Chyba że ktoś zna sposób, jak to rozwiązać? Umowa jeszcze ważna ok 10 miesięcy, ale operatora zmieniać nie chcę. Dzwonienie do nich, nie wiele pomaga.
Jak zakładałam neostradę z Orange, to facet odradził mi pakietu z telewizją, choć wiadomo- im więcej bierzesz w pakiecie, tym " taniej"
Mam sam internet, bez telefonu, jak dla mnie rewelacja (odpukać) nie miałam z nim problemów. Nawet przy tych wiatrach daje świetnie rade.
A telewizja wraz z pakietem internetowym spowalnia transfer, dlatego strony tak wolno się ładują, nie wiem czy nie możesz zrezygnować z telewizji?!

Reklama

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • neostrada forum dyskusyjne
  • internet livebox jest aktywny ale nie mona otworzy strony
  • problemy z neostrad
Do góry strony: Macie jakieś problemy z neostradą Orange?