Odpowiadasz na:
Macierewicz na celowniku opozycji. Nie zgadniecie, z jakiego powodu?

apollo87
Temat dodał(a):
apollo87 -
Tusk, Sikorki i Siemioniak, reprezentowani przez mecenasa Giertycha, zapowiadają pozwanie Macierewicza. O co? O "ukrywania wiedzy na temat sprawców katastrofy smoleńskiej" Roman Giertych tradycyjnie poinformował świat o podjętej sprawie za pośrednictwem portali społecznościowych. Radek Sikorski też postanowił zatweetować w tym temacie słowami raczej nie przystojącymi człowiekowi o jego pozycji. No cóż, "Antek, świrze, Romek pisze pozew" brzmi raczej jak odzywka z podwórka, a nie tekst byłego ministra. A co Wy sądzicie o całej tej sprawie? Skąd nagle pozew o coś takiego?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Macierewicz na celowniku opozycji. Nie zgadniecie, z jakiego powodu?

Napisał(a): gość -

Kretyn, sb

Re: Macierewicz na celowniku opozycji. Nie zgadniecie, z jakiego powodu?

Napisał(a): gość -

Tworki czekaja to typ cwaniak pedal

Reklama

Re: Macierewicz na celowniku opozycji. Nie zgadniecie, z jakiego powodu?

Napisał(a): Grzeszko -

To jest jakiś absurd, owo pozywanie Antka za rzekome ukrywanie dowodów na przyczyny katastrofy smoleńskiej.
Po pierwsze Antek nie mógł niczego ukryć, bo jego komisja niczego nie znalazła. A po drugie Antek wraz ze swoją komisja, przez okrągłe 5 lat nie zadali sobie najmniejszego trudu, aby cokolwiek znaleźć.
I właśnie za to drugie powinni zostać wszyscy postawieni przed Sądem, bo przez tyle czasu okradali budżet Państwa polskiego , pobierajac sowite, comiesięczne wynagrodzenia za... swoje NICNIEROBIENIE.

W 2015 roku obiecywali ściągnięcie wraku do Polski, Zarzekali się, zę to nie jest nic trudnego, bo Rosjanie łaski nie robią i gdy tylko PiS dojdzie do władzy, to wrak zostanie ściągniety w bardzo krótkim czasie i poddany skrupulatnym badaniom. Zapowiadali takze powołanie międzynarodowej komisji śledczej - rzekomo nawet byli juz w tej sprawie umówieni z wielkimi mocarstwami światowymi, tylko czekali na zwycięstwo wyborcze.

Co z tego wszystkiego wyszło, wiemy bardzo dobrze - teoria o "bombie termobarycznej" skutkująca ucieczką z Polski jej autora Berczyńskiego, wybuchające puszki po konserwach w ramach eksperymentów i rozsadzane od środka brezentowe namioty wojskowe.
Innymi słowy JEDNA, WIELKA KPINA!

A na końcu, Jarosław Kaczyński, przemawiając ze stołeczka przed Pałacem Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, podziękował za to wszystko Macierewiczowi i wyraził swoje uznanie za jego trud.

TO JEST WŁAŚNIE CAŁY PIS W PIGUŁCE!
I za to powinni siedzieć!


----
Załączniki:

Re: Macierewicz na celowniku opozycji. Nie zgadniecie, z jakiego powodu?

Napisał(a): ~jwjw -

~Jaja Ture Mciarewicza to wy "panowie" celowo napisałem w cudzy słowie możecie pocałować w d...e
facet Antek jest taki glupi jak i ty oboje mozecie siedziec w jednej celi i opowiadac bajki o Smolensku !!!!

ps; ZAPYTAJCIE JARKA KTO JEST WINNY KATASTROFIE ON SAM NAJLEPIEJ WIE !!!

londuj laude to jest rozkaz !!!!

Reklama