1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń109 tys.
  • Odpowiedzi575
  • Ocen na +1 tys.
1 tys. ppt ?

Macierewicz o Polsce - tak źle nie było od stuleci! (576)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Macierewicz o Polsce - tak źle nie było od stuleci!

Napisał(a): apollo87 -

Po wypowiedzi marszałka Grodzkiego na temat "poszanowania interesu narodowego i wycofania się ze sprzecznej z polską racją stanu groźby weta" i podobnych słowach posłów KO i Lewicy postanowił odezwać się były minister obrony narodowej Antoni Macierewicz.

Platforma Obywatelska i Lewica bezczelnie, ordynarnie kłamią. Ich zachowanie przypomina koniec XVIII wieku, gdy targowica przekonywała, że rezygnacja z niepodległości dyktowana jest troską o dobro narodu. Taką samą propagandę uprawia dziś PO i Lewica. Dzisiaj - i mówię to zupełnie serio - o totalnej opozycji możemy mówić wprost "zdrajcy" i "targowica"
Zdaniem Macierewicza "przeżywamy najbardziej dramatyczne chwile od czasów likwidacji I RP - dziś nie mamy problemu z agresją obcego państwa, a ze zdradą części polskich polityków"

Jak sądzicie, coś jest w tych słowach?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Macierewicz o Polsce - tak źle nie było od stuleci!

Napisał(a): ~zdyskryminowany -

Mężczyźni w skali globalnej są traktowani jako instrumenty, za to kobiety są traktowane jako obiekty seksualne, dzięki czemu ich życie ma zupełnie inny standard do życia męskiego. Co więcej napiętnuje sie męską seksualność, mimo, że kobiety ją wykorzystują, całe życie skupiają sie na tworzeniu propagandy feministycznej - odwracają rzeczywistość i głoszą, że to mężczyźni wykorzystują.

Re: Macierewicz o Polsce - tak źle nie było od stuleci!

Napisał(a): ~Kriss -

A jak do tego odniosą się wybuchające parówki i puszki po coli? Możę coś powiedza , faktem jest że jesteśmy pod dużym naciskiem państw tzw płatników netto i elit brukselskich wchodzących w zakres władzy nie przewidziany w podpisanych przez Polskę umów - traktar Lizboński odboierający poprzednie uprawnienia polsce i tak nie pozwala na takie rozpasanie elit brukselskich kosztem państw narodowych ale jednak wszystko jest do dogadania przy sprawnych negocjatorach a nie np takim Jabłoński m rugajacym senatorów.

Re: Macierewicz o Polsce - tak źle nie było od stuleci!

Napisał(a): ~gość -

~john W pełni popieram wypowiedz Antoniego Macierewicza Grocki - [ koperta ]jużdawno powinien być wyrzucony z urzędu marszałka senatu , on kompromituje senat , w końcu niech jak najszybciej zajmie sie nim prokuratura za te koperty które się tak do niego kleiły .
Nie Grocki tylko Grodzki A KOPERTY TO KAZAŁ KACZYŃSKI DAWAĆ KSIĘDZU ŻEBY ZGODZIŁ SIĘ NA DWIE WIEŻE I CO ŁYSO FACHOWCU. PODAJ POLONISTKĘ DO SĄDU ŻE TAKIEGO TUMANA WYPUŚCIŁA ZE SZKOŁY GROCKI HAHAHA
« Wróć do tematów
Do góry strony: Macierewicz o Polsce - tak źle nie było od stuleci!