15
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23
  • Odpowiedzi1
  • Ocen na +54
15 ppt ?

MACIEREWICZ WYGŁOSIŁ W SEJMIE MOWĘ PEŁNĄ MIŁOŚCI KATOLICKIEJ (2)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

MACIEREWICZ WYGŁOSIŁ W SEJMIE MOWĘ PEŁNĄ MIŁOŚCI KATOLICKIEJ

Napisał(a): buc1 -

Słuchając tej mowy nienawiści katolickiej miałem wrażenie, że katolik i patriota Macierewicz wymordował, by wszystkich oponentów politycznych, oraz ich potomków. Takiej nienawiści nie posiadają nawet radykalni Islamiści, którzy podobnie jak Macierewicz są fanakymi religijnymi. Mówił, że władze PRL podporządkowały żołnierzy Wojska Polskiego obcemu mocarstwu, czy teraz wojsko nie jest podporządkowane innemu mocarstwu, czy stacjonują w Polsce obce wojska? Gdy dopuść tego szaleńca do pełnej władzy, to by wymordował połowę Polski. Też człowiek już zniszczył wiele w Polsce, a gdy znalazł się w MON zniszczył wojsko i stworzył partyzantkę OTK do obrony PiS-u. Wszystkie armie świata budują silne i nowoczesne wojsko, a nie partyzantkę. Gdy wraz tw. Barczyńskim zniszczyli francuskie Caracale, Macierewicz kłamał przez trzy lata, że kupuje inne helikoptery i że będą produkowane polskie w Mielcu. W efekcie do dziś żadne helikoptery nie zostały kupione. Jego spektakularne odejście z MON zakończyło się skandalem jego pupilka Misiaczka. Miśkiewicz był tylko rzecznikiem prasowym Macierewicza, ale zwakniał genarów i pułkowników z pracy, oraz przyjmował defilady wojskowe, a wysocy rangą oficerowie trzymali mu parasolkę. W efekcie Misiewicz skończył w więzieniu za skandal finansowy, a Macierewicz stwierdził, że o nuczym nie wiedział. Pisowcy tak mają, że w razie skandalu o niczym nie wiedzą, a podobnie było z hejtem w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Miejmy nadzieję, że poważny wiek takich ludzi, jak Macierewicz nie pozwoli dokonać masakry w Polsce i przyczyni się do szybkiego odejścia do domu Ojca.

Na końcu wspomnę i sukcesach tego człowieka, jako przewodniczącego Komisji Smoleńskiej. Za miliony podatnika doprowadził tylko do wybuchu termobarycznego garażu. Po raz pierwszy od czterech lat eksperci Macierewicza dopiero teraz pojachali do Rosji, aby oglądnąć wrak samolotu. Zabawne to wszystko, prawda?
INTERIA.PL
« Wróć do tematów
Do góry strony: MACIEREWICZ WYGŁOSIŁ W SEJMIE MOWĘ PEŁNĄ MIŁOŚCI KATOLICKIEJ