Madera - wyspa winem płynąca (6)

Temat dotyczy artykułu: Madera - wyspa winem płynąca

Madera to wspaniała wyspa, którą cechuje niezwykłe bogactwo naturalne. Ale przede wszystkim to stolica jednego z najpopularniejszych - po Porto - portugalskich win, które zachwyca smakiem i aromatem nawet najwybredniejsze podniebienia.

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Kinga -

Warto zabrać do podróżnego bagazu apteczkę - ja do swojej dodałam niedawno zapas Nutramilu - te saszetki uratowały mi już raz tyłek podczas zatrucia pokarmowego w czasie urlopu - był jedynym co jadłam, a właściwie piłam - nie powodowały nudności gdy na posiłki nawet patrzeć nie mogłam
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Marlena -

Jadę w lipcu na Maderę na podróż poślubną, także juz odliczam :) Cenowo wyszło nam to bardzo korzystnie bo kupiliśmy wycieczkę z Itaki. Oni mają teraz bardzo dużo zniżek (do końca marca) więc jeszcze się załapiecie.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Olga -

Warto zabrac ze sobą dobrze wyposażoną aptezckę. Ja zawsze zabieram ze sobą Nutramil w ilości kilku saszetek na wypadek zatrucia pokarmowego. Nawet gdy mam nudności mogę go wypić bo ich nie nasila. Pozwala uniknąć osłabienia.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Stasia -

mmmmmm dobrze wiedzieć :) bo ktoś tu już za równiutki tydzień wyjeżdża na Maderę :D opcja last z Itaką okazała się być bardzo kusząca więc nawet mój sceptycznie nastawiony do podróży mąż był na tak!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~strupek -

tak się właśnie załapałem w połowie lutego na przelot do Lizbony przez topdeals4travel w niskiej cenie i zastanawiamy się z dziewczyną czy nie rozszerzyć tego na trip po prostu na własną rękę po Portugalii i co ciekawszych miejscach, bo wygląda na to, że naprawdę warto.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~asik -

22 czerwca zaczynam wyprawe zywioły madery, może uda się spróbować tych lokalnych specjałów;)
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz