11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń53
  • Odpowiedzi2
  • Ocen na +34
11 ppt ?

Madmaxy z ISIS w spotkaniu z czołgiem (3)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Madmaxy z ISIS w spotkaniu z czołgiem

Napisał(a): Sikorsky -

Zawsze uważałem, że ISIS to wykwit jakiejś zbiorowej frustracji współczesnych mężczyzn z Bliskiego Wschodu, którzy ani dobrze kobiety nie mieli, ani niczego w życiu nie osiągnęli. Wymyślili sobie swój jihad, aby polepszyć swój marny byt. Właściwie powinni mieć takie hasło przy naborze do swoich szeregów:
"Nic ci się w życiu nie udało? Wstąp do ISIS!".
Normalny, szczęśliwy i kochany mężczyzna nie będzie podatny na takie chore ideologie, które będą unieszczęśliwiać i niszczyć innych.
O ile łatwo podcinało się gardła dzieciom i obcinało głowy niewinnym, słabszym ludziom, tak w spotkaniu z silniejszym wychodzi jacy to wspaniali i odważni mężczyźni. Dobrze, że się w panice wzajemnie nie podeptali. Mam nadzieję że w tym czołgu siedziały kobiety :)

INTERIA.PL

Re: Madmaxy z ISIS w spotkaniu z czołgiem

Napisał(a): stiffnecked -

I za 10 lat ich nastepcy pojda na wojne - Allah akbar - i za 100 lat i za 300 ich nastepcy pojda na wojne. Sa na to gotowi od pokolen. Straszna jest abrahamistyczna zaraza.
Jak pytam druga strone jaki maja plan, to uciekaja. To ja dywanik, miseczke i czapeczke mam. Kiedy pod drzwiami stana, i noca kolbami w drzwi zalomoca, to ja bede nowo nawrocony. Allah akbar.

Re: Madmaxy z ISIS w spotkaniu z czołgiem

Napisał(a): yeti48 -

Te "madmaxy", jak powiadasz, przy pomocy kilku kałachów i innego sprzętu z demobilu zrobiły całkiem zdrową rozpierduchę.
Może i w starciu z "czolgiem" uciekają na You Tube, ale w praktyce skutecznie wiążą walką całkiem niemałe siły supermocarstw.
Dziwne, co nie?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Madmaxy z ISIS w spotkaniu z czołgiem