20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń443
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +32
20 ppt ?

Mądre czy Seksowne - jakie typy kobiet wolicie? (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Mądre czy Seksowne - jakie typy kobiet wolicie?

Napisał(a): Gość -

Kobieta mądra - dużo czyta, ma swoje pasje, często ogląda rożne dyscypliny sportowe. Rzadko się nudzi - ma swoje zdanie, zawsze próbuje przekonać innych, że ma rację, chociaż nie zawsze tak jest. Często się kłóci. Może być ładna, piękna, ale rzadko seksowna, gdyż seks nie jest dla niej ważny, przez to jej organizm nie przystosował się pod względem seksualnym - jej pupa jest płaska figura nie pociągająca dla facetów. Trudno ją zdobyć, ale nie musisz być przystojnym, wystarczy, że dostrzeże w tobie, że biedzisz się o nią troszczył.

Kobieta seksowna - skupia się dużo na swoim wyglądzie, zależy jej żeby się podobać innym. Lubi sex - jej organizm się przystosował żeby wzbudzać pożądanie u facetów - zazwyczaj jest ładna często też przeciętna - piękna gdy ma obsesję na punkcie swojego wyglądu. Jej pupa jest krągła, piersi jędrne. Jest całkowitym przeciwieństwem kobiety mądrej, potrafi zrozumieć, wysłuchać rzadko się kłóci. Żeby ją zdobyć musisz się jej fizycznie podobać, ale gdy zauważy, że ją drażnisz z charakteru wtedy cię skreśla.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Mądre czy Seksowne - jakie typy kobiet wolicie?

Napisał(a): ~dziadek -

Justyna260 Ja tam lubię mądre, seksowne, młode, bogate i wysportowane. Dobrze, żeby miały tez poczucie humoru.
Przed chwilą pisałaś, że wolich młodych ogierów. Tutaj twierdzisz, że wolisz dziewczyny. Coś mi się wydaje, że nie masz 56 lat lat a 65 i jesteś dziadkiem! :))))))))))))

Reklama

Lew, król zwierząt zarządził >

Piękne zwierzęta na lewo, mądre na prawo!
Zwierzaki posłusznie rozeszły się.
Na środku pozostała żaba.

A ty co, pyta król...

No przecież się nie rozerwę!, rzecze żabsko.

GorolspozaTatyr Cóż to znowu za brednie?
Kobieta mądra i kobieta seksowna w jednym,
takiej szanowny w swoim życiu nie spotkał?

Zapewniam, że są ale sądząc po zagajeniu do tematu,
to wychodzi mi na to,
iż od szanownego z daleka się trzymają
a to jest dowodem tylko na jeden jedyny fakt
- zresztą bardzo smutny.
Niestety ale zdarzają się mężczyźni przystojni i bardzo głupi.
Sądząc po wypowiedziach Pana to powinien pan iść na księdza - niektóre wypowiedzi mają się nijak do rzeczywistości - to tak jakby żyć w przekonaniach w które się samemu nie wierzy. Ale z jednym murzę się zgodzić, w sprawie aborcji to powinno być zakazane to jest po prostu morderstwo! Skoro zna Pan kobietę mądrą i seksowną w jednym to proszę podać przykład, bo ja takiej nie spotkałem - i nie mylić inteligentnej od mądrej. Skoro jest Pan taki mądry i wszechwiedzący to powinien pan wiedzieć czy się one różnią.

Reklama

GorolspozaTatyr
CzupinHinda

Sądząc po wypowiedziach Pana to powinien pan iść na księdza - niektóre wypowiedzi mają się nijak do rzeczywistości - to tak jakby żyć w przekonaniach w które się samemu nie wierzy. Ale z jednym murzę się zgodzić, w sprawie aborcji to powinno być zakazane to jest po prostu morderstwo! Skoro zna Pan kobietę mądrą i seksowną w jednym to proszę podać przykład, bo ja takiej nie spotkałem - i nie mylić inteligentnej od mądrej. Skoro jest Pan taki mądry i wszechwiedzący to powinien pan wiedzieć czy się one różnią.
Poszedłem na księdza szanowny kolego
ale nikt mnie nie uprzedzał przed celibatem.
Kiedym się zorientował, to zaraz wyszedłem
i nie zostałem na całe szczęście a najwięcej.....
radości z tego kolego mają,
bo uradowane są kobiety mądre i seksowne.

Tych kobiet jest miliony, więc kolega wybaczy,
że się takiego wysiłku nie podejmę,
nawet nie udźwignę
- taki to słodki ciężar i nie ma milszego.

Dlatego powtórzę raz jeszcze koledze:
kobieta piękna mądrością i swoją seksownością,
to standard i oczywista oczywistość,
rzadkością jest jej przeciwieństwo.
- kobiet brzydkich głupotą i nie seksownością
praktycznie nie ma na tym bożym świecie
a jeśli, to z pewnością w świecie diabelskim.

Pozdrawiam szanownego kolegę.

Po co ten właściwie celibat kto to wymyślił, może tak postanowili księża, karać się za grzechy innych. Powinno być to zniesione taki wartościowy człowiek jak np. Pan mógłby zostać księdzem i jednocześnie założyć rodzinę, i udzielać się społecznie - czy komuś to teraz przeszkadza?

« Wróć do tematów
Do góry strony: Mądre czy Seksowne - jakie typy kobiet wolicie?